Saraya

fka Paige

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Paige

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Paige ima najviše za izgubit realno, tako da me ne bi iznenadilo da ona bude prednjačila u ovome.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Paige

Post Postao/la Sherpa »

Pa ja bih rekao da bi za nju ovo bilo super da pobere otkaz. Njoj je wrestling karijera gotova, trebala se već početi polako baviti nečim drugim. Twitch je bio super odluka.

Ima 28 i ako je mialio da će je wwe držat do penzije, imam osjećaj da se varala. Da će joj ovo biti dobar reality check.

Mislim da će za nju biti mjesta u wrestlingu, ali da ne smije više gledati to kao stalni radni odnos.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Paige

Post Postao/la emirates »

Ovo bi trebala da bude kap koja je prelila casu, ne vidim na koji legitiman nacin mogu da posjeduju neciji lik do te mjere da mu zabrane streamanje. Ok da je to neki cease & desist za koristenje imena ili neceg drugog sto spada pod WWE IP, ali koliko sam ja skonto oni ne mogu ni pod svojim pravim imenom streamati (poput Woodsa). Bullshit. Nek skupe muda malo svi tamo i nek se istjeraju sa njima oko ovoga. Snaga je u brojkama, ono sto je sasvim sigurno je da WWE koliko god bili uvjereni u svoju poziciju u ovome ne smije ici sudski do samog kraja sa svim svojim uposlenicima. Povucite crtu, dajte im do znanja dokle smiju ici, dajte neki otpor. Najgore sto se sad moze desiti je da svi puste da Paige sama izvisi a da oni sute i povuku se. Pogotovo ljudi poput Xavier Woodsa koji sa svojim streamanjem i youtubeom moze sebi zaraditi za dosta dobar zivot, ne treba mu WWE.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Paige

Post Postao/la Sherpa »

Woods je super youtuber. Upupdowndown je baš kvalitetno zabavan. Zabavniji nego raw ili sd.

Nedavno su wweu odbili par trademarkova na imena ljudi, prava imena ljudi... Oni mislim da zaista misle da posjeduju ljude. A dok ovi poginju glave, posjeduju.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Paige

Post Postao/la HunterDX »

Ovo je posao kao i svaki drugi, dok većina ćuti kod šefova, neće imati svoja prava. Tu je to nepoverenje u svlačionici, mogu ići protiv kompanije, ali ko će biti uz mene? Tako verovatno većina razmišlja. Trebalo bi da se desi čudo da nešto urade po pitanju toga.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Paige

Post Postao/la Maki »

Dok ne bude šire solidarnosti neće ništa biti. Prije svega mislim da bi se maineventeri mogli držati po strani jer njima nije u interesu da se remeti normalan tok odnosa sa kompanijom. Tipa šta ja znam Rollins je toliko srčano branio WWE po društvenim mrežama, nekako ne vjerujem da će on ići protiv kompanije.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Paige

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Dok ne bude šire solidarnosti neće ništa biti. Prije svega mislim da bi se maineventeri mogli držati po strani jer njima nije u interesu da se remeti normalan tok odnosa sa kompanijom. Tipa šta ja znam Rollins je toliko srčano branio WWE po društvenim mrežama, nekako ne vjerujem da će on ići protiv kompanije.
O wrestlerima koji imaju bitnu ulogu i dobru platu ne treba polemisati da li će se buniti, ralno ih boli uvo, ne opterećuju se oko toga.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10316
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Paige

Post Postao/la ~MandyRose~ »

neka se Paige izbori protiv ove kapitalističke McMahon gamadi
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Paige

Post Postao/la Sherpa »

Ili nastavlja dalje pošto ima dozvolu, ili ide glavom kroz zid. Čak mislim da je ronda jako dobar izbor za ne dobiti otkaz :)

slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Paige

Post Postao/la Maridius98 »

Ma mislim da sad namerno provocira da bi dobila otkaz.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Paige

Post Postao/la AleksaVP »



:pray:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Paige

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Paige

Post Postao/la Sherpa »



Informacija kaže da je dobila ban zato što je streamala film - glup i gluplji. Ako je to istina, onda je ona definitivno najgluplji
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Paige

Post Postao/la SwitchBlade »

Definicija ironije. :lol:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Paige

Post Postao/la AleksaVP »



:dance:
slika
Odgovori