NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: NXT

Post Postao/la ante »

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

HAHAHAHAHAHA VOLIM
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: NXT

Post Postao/la ante »



Mrzim ovo. Ovakve stvari bi trebale završavati meč.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13786
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: NXT

Post Postao/la AleksaVP »

Shawn zaista kuha :blush:

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la Hangman98 »

Nepotizam laganini :lol:

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: NXT

Post Postao/la ante »

Preko veze zaposlena :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la Sherpa »

Ne čudi, bilo je ideja da ona bude uključena u roman rock program

Možda će sad i rock u nxt, ak su mogli cena i undertaker može i on

No curka očigledno nije talent. Četiri godine je već u nxtu
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la Dynamite 7 »

Jako dobar show.

Mainevent i sve nakon njega maestalno, Dijak- Joe Gacy isto sjajno. Finale Dusty classica dobro plus je služilo za Trick- Carmelo priču.
Mečevi za žensku i North American titulu solidni.
Jedino mi nije sjeo mixed tag team match Family- OTM (možda bi mi bio bolji da sam detaljnije pratio feud).

WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

HEAT.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la Markovic619 »

Odgledao sam Vengeance Day prije sedam dana ali nikako da napišem neku recenziju. Pa evo dok nisam sve zaboravio :lol:

Bron Breakker & Baron Corbin vs. Carmelo Hayes & Trick Williams
Finale Dusty kupa otvara show. Dobra i logična odluka. NXTu fali tag timova što je pokazao ovaj turnir. Trebaju poraditi na tome. Nisam očekivao da će Bron i Baron kliknuti i da će biti over. Meč je bio okej. Na momente jako dobar, a na momente traljav. Izgleda da se Corbin popravio u ringu. Čuda su moguća, samo treba vjerovati :D Ubjedljivo najzanimljiviji moment meča je bio Bronov bug sa konopcima... kao neki bug što bi se desio u 2k igrama :lol: Završnica je bila traljava, Trick je odletio iz ringa iako nije imao nikakav kontakt sa Melom i Bronom, moglo se to bolje izvesti ***

Dijak vs. Joe Gacy
Jedan sasvim solidan No DQ meč. Dijak je jako podcijenjen wrestler. Nikad mi nije bilo jasno šta rade plastične figurice ispod ringa :lol: Najbolji spot je bio Gacyev headbutt sa sve kantom za smeće nabijenom na svojoj glavi. Dijak bi bio dobra opcija za narednog NXT šampiona, ne bi mi smetala njegova pobjeda nad Ilijom ***

The Family vs. Out the Mud
Familija ima dobar gimmick, koji bi nekim proširenjem mogao biti još bolji i zanimljivijim, ali pitanje je da li će WWE htjeti ići tom rutom. Ovako je samo dobra ideja. Dok sa druge strane OTM ima GTA gimmick. Najslabiji meč na cardu sa dosta likova koji nemaju mnogo iskustva i koji su na početku karijere **1/4

Lyra Valkyrie vs. Roxanne Perez vs. Lola Vice
Počelo kao singles meč Lyrae i Perez za titulu, završilo triple threatom zbog Viceinog keširanja ugovora. Lyra i Roxanne su imale jako dobar meč, šteta što nije završeno 1v1, mislim da mogu odraditi odličan meč. Zbog Lolinog keširanja meč je postao zanimljiviji. Nisam očekivao da je ovako dobra u ringu. Odlični leg kickovi, dobri udarci, spotovi odradjeno čisto bez botchanja, kao da ima 10 godina iskustva. Mislim da nas očekuje feud Perez i Vice što bi moglo biti jako dobro. Jako dobar meč ***1/2

Oba Femi vs. Dragon Lee
Zašto su Femiju dali sličan theme i sličan entrance kao Omosu... gledajući in ring, Femi je sve ono što bi Omos trebao biti. Od meča sam očekivao više, ali i ovo što smo vidjeli nije bilo loše, ali ništa fantastično. OK meč, Femi je odbranio titulu ***

Ilja Dragunov vs. Trick Williams
Meč večeri. Dragunov je jedan od najboljih wrestlera današnjice a Trick je budućnost ovog biznisa što je u ovom meču pokazao. Ne znam kad je zadnji put neko iz NXTa bio ovako popularan. Lijepo je tekao meč, od prve do zadnje minute. Trick je krenuo dobro ali Dragunov to brzo kontrira u svoju dominaciju koja je trajala veći dio meča. Ovaj meč je pravi pokazatelj kako publika može uticati pozitivno na meč. Slučajna krv oba wrestlera je isto tako pomogla ovom meču. Završni stretch odličan se nekoliko dobrih nearfallova. Naravno da je bio i ref bump koji je odradjen jako dobro, i Carmelo je svoju ulogu odradio na pravi način. Na kraju Dragunov dobija ali sigurno će Trick uskoro osvojiti NXT titulu. Melov heel turn odradjen dobro nakon meča. Mislim da njih dvojica mogu imati rivalstvo slično Garganu i Ciampi ****1/4

Ok show do main eventa koji je podigao cijeli show na jedan viši nivo. Očekuje se zanimljiv feud Tricka i Mela. Mogao bi se NXT pratiti ozbiljnije u narednom periodu.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13786
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: NXT

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la crocop97 »

Jel prati itko ovo, navodno imaju dobar program sad i Williams vs Hayes ima jak build, moglo bi se bacit oko na ovih par epizoda prije Stand and Deliver-a
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: NXT

Post Postao/la ante »

Ja sve hoću da krenem gledati ali nikako se natjerati
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la Dynamite 7 »

ante je napisao/la: 29 ožu 2024, 17:43 Ja sve hoću da krenem gledati ali nikako se natjerati
Doslovno ovo, ja otkako sam ispao iz ritma gledanja nikako da se vratim.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: NXT

Post Postao/la Maki »

Odgovori