Impact

Tjedni show

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la AleksaVP »



Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la Hangman98 »

Titule izgledaju 👌👌👌 Meni se cini da je promjena imena i vracanje korijenima vec doprinijelo stvaranju buzza i napretku kompanije.

Opucala me neka nostalgija, iako nisam bas pretjerano gledao TNA u tom periodu, skinem skoro epizode iz 2013.g. dok je Aces & Eights prica bila aktuelna. Meni je Bully Ray odlican :lol: a i inace citav roster nekako gotivan.

Cak i epizode su imale nekako kontinuranu pricu, nadovezivale su se epizode odnosno desavanja istih jedna na drugu. Bas je pitko za pratiti, iako je bilo nekih upitnih stvari po kvalitetu.

Trenutno sam na polovini februara 2013, i planiram nastaviti do kraja, mozda i napisem koju recenziju i oduzmem Crocopu privilegiju da je jedini clan sa TNA ikonicom :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la Sherpa »

nije jedini član s tna ikonom

moja želja je jednom odgledati tna / impact od prve pa do trenutne epizode :D
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la Hangman98 »

Sta je to, samo nekih 20-ak godina materijala :mrgreen: Za mene imaju neku cudnu gotivnu auru, valjda gdje su mi bili prva alternativa u odnosu na WWE. Doduse, ova nova era kao Impact i ne bas, ali ovo iz 2010s me bas vuce da odgledam sve.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Ovaj tjedan prikazuju Ospreay vs Alexander 2
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la Markovic619 »

Prvi Impact nakon Hard to Killa je bio jako dobar. Falile su neke stvari, tipa nijednog prvaka nismo vidjeli u ringu, uglavnom backstage segmente su imali i mečevi su bili filler osim main eventa.

Show je počeo six wayom Treya, Baileya, Kushide, Vikinga, Laredo Kida i Jakea Somethinga. Očekivano spotfest sa pet cruiserweighta i jednim heavyweightom. Kratki petominutni meč gdje je svako pokazao nešto. Na kraju je heavyweight uspio doći do pobjede, iako ovo nije bio klasični #1 conender meč, ipak očekujem da Jake izazove Sabina za X-Division titulu. Ipak je dobio pola divizije u jednom meču, uz to i oba izazivača sa Hard to Killa.

Xia Brookside je dobila Tashu Steelz u svom prvom TNA singles meču. Meč nije bio ništa posebno.

Grizzled Young Vets su odličan dodatak tag team diviziji. Dobili su Kazariana i Erica Younga. Nakon meča Kazarian turna i napada Younga. Ovo bi mogao biti dobar feud. PCO je squashao nekog Vidala, iz nekog nepoznatog razloga ovaj meč se desio.

Što se tiče backstage segmenata, Grace i Trinity su najavile rematch, Gisele Shaw (#1 contender) je imala segment sa Gail Kim, MCMG i Okada su najavili svoj meč protiv Systema koji je u svom segmentu proslavio Mooseovo osvajanje world titule. Ništa bitno se nije desilo u ovih nekoliko segmenata.

Ziggler (čudno mi ga je zvati Nemeth) je imao promo u ringu. Klasični babyface promo. Prekinuo ga je Maclin koji je svoju ulogu odigrao savršeno. Siguran sam da će ovo biti dobro rivalstvo.


Main event meč izmedju Ospreaya i Alexandera je bio jako dobar. Meč odradjen po NJPW standardima sa table spotom i kickoutom na finisher. Samo što ovdje nije bilo praznog hoda. Završni stretch odličan, na kraju Alexander dobija sa C4 Spikeom, drago mi je što nije bilo kickouta na C4 spike, to bi potpuno uništilo meč bespotrebno. Show se završava emocijalnim "TNA is back" promoom D'Amorea. Ako želite pogledati samo ovaj meč, izbacili su cijeli meč na yt.


Jako dobar show, mečevi su bili solidni, main event je bio super, Nemeth-Maclin segment je bio jako dobar. I publika je tokom cijelog showa bila odlična. 8/10.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la Hangman98 »

Cudno mi je sto je Jake u X diviziji, Kaz i Young feud zvuci primamljivo. Maclin je meni onako prilicno genercan lik, ne vidim nesto posebno u njemu. Mislim da bi se trebali fokusirati na ovima sto su potpisani za stalno i ne davati ME hrvacima sto dodju na jedan mec prečesto. Shvatam sto je ovdje uradjeno, Will je veliko ime zelis buzz na pocetku nove ere, ali eto za ubuduce radije graditi full time talenta i dati mu taj slot.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Taj meč se dogodio da Alexander izjednači s Willom, tako da ima smisla što je išlo kao main event epizode, Impact lik je dobio veće ime, to je još važnije od tog da se Ospreay uopće opet pojavio.

Nadam se da će ubuduće bit više promoa pred publikom jer su dosad promoe uglavnom snimali u backstageu, a publika je uživo gledala ono što im se tad čine kao nasumični mečevi jer nisu znali kako će sve to spojit u priču dok ne vide tu epizodu na tv-u za par tjedana, zato je publika često bila mrtva jer nisu znali šta točno gledaju.

A Maclin nažalost nikako da dobije više prostora da razvije lik, počeli su uključivat njegovu vojnu pozadinu u gimmick i onda odustali, a tu se može puno toga napravit. Ali u ringu je po meni trenutno jedan od najboljih workera, super osjećaj za ring psihologiju, jako sposoban u ringu, sposoban je i odradit dobre gimmick mečeve, može bit potpuni paket bez problema
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Meni main event nije pretjerano sjeo, kao da su hrvali različite mečeve dok se nisu našli na pola puta u završnici, a na kraju je ispao previše "New Japanast" zbog previše spotova s velikim potezima. Ali najvsžnije je da je Alexander izjednačio s Willom, on je lice kompanije i kad nije prvak.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

TNA iMPACT on AXSTV: 102,000 demo: 0.02 #135 on cable. 1/25/23

Solidno, pogotovo jer je AXS uklonjen s nekih važnijih mreža prije par tjedana i imali su tehničkih problema dobar dio epizode.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5322
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: Impact

Post Postao/la ante »

Kolike su šanse da ikad otiđu na veći kanal?
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Navodno rade na tome, ali tim će Anthem onda ubit AXS jer Impact ima triput veću gledanost od svih ostalih emisija (Anthem posjeduje i AXS i TNA).
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la Sherpa »

Problem je što su im brojke prilično slabe, i to ti je onaj zatvoren krug. Slabe su jer su na manjoj postaji, a ne mogu lako dobiti bolju jer imaju male brojke. Ja bih volio, ali ako i bude to neće biti razina tnt, fox, usn nego stepenicu ili dvije slabije dometom.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Idealno bi bilo kad bi se AXS uspio razvit, ali evo sad su još i izgubili na pokrivenosti. Imaju oni značajan rast na streamingu i međunarodnim ugovorima, ali nije to to.

U svakom slučaju im treba dat vremena, čini se da znaju šta rade i da ni ne očekuju da će neke ogromne promjene doć preko noći. Zadnji put su Hogan i ekipa skoro ubili kompaniju kad su počeli s live epizodama i počeli mini monday night rat, tako da i bolje da ova uprava igra sporo, ali sigurno.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »



Jako dobar meč između Shelleya i Edwardsa, dobar brawl nakon meča, napokon su počeli opet radit brawlove i segmente nakon mečeva u dvorani. Vrijeme je da vrate Lethal Lockdown meč za neki ppv, The System vs TNA originals bi taman odgovaralo
slika
Odgovori