Impact

Tjedni show

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
Odgovori
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13780
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Čini mi se da nije bilo nekih promjena u timu (osim što su maknuli dvojicu ključnih ljudi, Scotta i Eda Nordholma), a Gail Kim je cijelo vrijeme bookirala knockouts diviziju pa nije nikakav dodatak. Ali i dalje stoji to da ako neko već mora dobit nogu, to je trebao bit Delirious
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »



Najbolji Dangov meč u dugo vremena, uklopili su to i u priču oko meča (Dango stalno izaziva jobbere i fušeri u većini mečeva, sad ima wrestling "školu" pa dovodi nepoznate wrestlere u TNA da ih maltretira u ringu, a Josh je zatražio meč s njim da ga malo dovede u red. Ovdje nije mogao fušerit nego je prisiljen zapravo hrvat.). Odličan chain wrestling u početku, Dango je radio na Alexanderovom tricepsu i koljenu, Josh je jako dobro sellao koljeno. Dango je ispao jak i u porazu i ima sjajan heel work, redovno ima odlične promo pakete i pokazuje da može radit i složenije mečeve. ***3/4
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10460
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la ~MandyRose~ »

sviđa mi se Ash by Elegence, volio bih da ostatak divizije je zanimljiv. Xia Brookside ima potecijala

Gisele Shaw vs Ash by Elegence je dream match
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

To treba bit pravi feud, pogotovo jer se bliži face turn Gisele (ili to ili odlazak iz kompanije, u zadnje vrijeme su svi koji dobiju neki napredak u vezi likova dobili promjenu čisto da ih mogu otpisat).

A Xia mi je bila previše flippy u debiju i otad sam izgubio interes, nije ni nešto zanimljiva kao lik.

I Gisele treba bar kraći tranzicijski Knockouts title reign, zadnjih par godina je u konstantnom push pull bookingu i služi samo kao filler izazivač za titulu, a može puno više
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10460
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Slazem se, posto je TKO otpustio njihovog bookera, pola rostera zeli van. A on i Gisele su u vezi, ja bi jako volio da Gisele bar jednom osvoji Knkckouts titulu, jer je dugo u kompaniji ali nikad nije dobila top push
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Nije TKO otpustio D'Amorea nego Anthem, oni su vlasnici, WWE je u TKO grupaciji. :)

A Grace treba neki konkretniji feud, bilo je previše face vs face priča i sviđa mi se trenutna priča sa Steph i Cardonom, ali bilo bi dobro da to potraje i nakon Rebelliona, dok u međuvremenu grade Ash (jee Grace vs Ash je vjerojatno u planu od početka) za title meč.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Izgleda da je Matt sljedeći izazivač za Moosea na Under Siegeu. System ozlijedio Nemetha (otpisali su ga s Under Siegea jer mora u Japan) i Moose nema baš čistu pobjedu nad Nemethom, mislim da Moose dobija Matta i da Nemeth uzima na Slammiversaryu.

Hammerstone vs Something sinoć postavljen za Under Siege.

Maclin protiv Santane isto, Maclin je potpisao novi ugovor i mogao bi on ić na Nemetha kad ovaj uzme titulu, imaju neriješenih računa.

Alexander dobio Kaza nakon što je Young pokušao spriječit Kaza da dobije varanjem, Josh ima World title meč zagarantiran, samo nije ništa konkretnije rečeno.

Dobro grade Under Siege na ishodima Rebelliiona, neke priče traju već duže pa ovaj build od 2 tjedna (3 ako računamo i Rebellion) uopće ne izgleda zbrzano. I nova uprava zasad radi jako dobar posao, izgleda da se i raspoloženje u svlačionici smirilo.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Ipak su najavili The System (Moose, Edwards i Myers) protiv Matta, Trenta Sevena i Mike Baileya na Under Siegeu.

Što je možda i bolje jer se World titula ne mora branit na baš svakom PLE-u. Matt onda sigurno ima isplaniran meč za Against All Odds u šestom mjesecu.
slika
Odgovori