Goldberg

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Nikad mi nije bilo jasno zašto je Goldberg ikad bio toliko popularan upravo zbog tog njegovog squashanja i wrestling stila.
Nakon što im je propala najbitnija priča Goldberg je ostao najzanimljivija stvar u WCWu. Bio je popularan baš kako kaže Maki, jer je bio nešto drugačije. Šteta što je na onakav način prekinut rekord, iskreno ne bih imao ništa protiv da ga je DDP dobio na HHavocu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

WCW je u 1998. ušao sa botchanom najvećom pričom u svojoj istoriji. Opet smo imali gluposti i komplikacije te je naravno na kraju Hogan opet dobio WCW titulu iako je logički trebao izgubiti na Starrcadeu i to je trebalo biti to, ali WCW je bio loše vođena kompanija. Zato se Goldberg i probio. Sting je izgubio momentum i fanovi su se nadali da će Goldberg konačno okončati Hoganovu vladavinu. Ali ni tada se to nije dogodilo.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

WCW je u 1998. ušao sa botchanom najvećom pričom u svojoj istoriji.
Da je ta priča dobro odrađena, misliš da bi WCW ostao na vrhu još dugo ili bi negdje drugdje zeznuli kasnije?
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7624
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST WCW je u 1998. ušao sa botchanom najvećom pričom u svojoj istoriji. Opet smo imali gluposti i komplikacije te je naravno na kraju Hogan opet dobio WCW titulu iako je logički trebao izgubiti na Starrcadeu i to je trebalo biti to, ali WCW je bio loše vođena kompanija. Zato se Goldberg i probio. Sting je izgubio momentum i fanovi su se nadali da će Goldberg konačno okončati Hoganovu vladavinu. Ali ni tada se to nije dogodilo.
Fingerpoke of Doom je bio te godine, jel? To mi je bio teski kancer, pogotovo sto je toliko gradjeni streak pao pod ruke lika pred krajem karijere kojem ta pobeda nije ni trebala.
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fingerpoke of doom je bio početkom 1999 ako se ne varam
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7624
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Master of darkness »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Fingerpoke of doom je bio početkom 1999 ako se ne varam
My Bad :mrgreen:
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
WCW je u 1998. ušao sa botchanom najvećom pričom u svojoj istoriji.
Da je ta priča dobro odrađena, misliš da bi WCW ostao na vrhu još dugo ili bi negdje drugdje zeznuli kasnije?
Pa realno teško je reći. To jeste bio najveći promašaj u WCW istoriji ali ne treba sad ići predaleko. WWF je u to vrijeme svakako sve više ulazio u Attitude Eru i sve više je vraćao pažnju publike. WCW bi vjerovatno ostao kompetitivniji duže vrijeme da to nisu zeznuli ali je trebalo ne samo dati Stingu čistu jasnu pobjedu već polako i završiti sa nWo a nisam siguran da je WCW u to vrijeme bio spreman to napraviti. Tako da mislim da bi WWF na kraju ipak pobjedio ali da bi WCW ostao duže prijetnja. No opet treba spomenuti da WCW nisu ubili loši ratinzi već Turnerova prodaja AOLu a WCW je uvijek bio gubitaš.

@NeleSine215
Vidiš ja se tu ne slažem. Nije Goldbergov streak mogao trajati vječno i trebalo ga je završiti a Kevin Nash uopšte nije bio loš izbor jer je nWo Wolfpac bio ultrapopularan a i odrađeno je tako da Goldberg ne bude pretjerano oštećen. Ono što je zeznulo WCW je Fingerpoke of Doom.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7624
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Master of darkness »

Meni nije, taj streak je kao i svi trebao pasti pod nekog mladjeg, a ne pod Nasha koji je bio booker u 40-tim godinama.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

Iskreno u tom trenutku niko nije bio dovoljno izgrađen od mlađih da to napravi. A hotshottati nekog tek tako nije uvijek najbolji način. Nash je bio sasvim dobar izbor. Wolfpac su bili najpopularnija stvar u kompaniji tada jer su prezentovali kao i Goldberg nešto novo. nWo ali face nWo.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7624
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Master of darkness »

Mogli su da sacekaju, da ga doguraju i do 200+ ako treba, a do tada da grade nekog mladjeg. Niko nije rekao da mora tada odmah da ga rusi, par meseci gradjenja i onda da ga srusi kao megaface.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Mogli su da sacekaju, da ga doguraju i do 200+ ako treba, a do tada da grade nekog mladjeg. Niko nije rekao da mora tada odmah da ga rusi, par meseci gradjenja i onda da ga srusi kao megaface.
Iskreno Starrcade je najveća arena pa je streak tu trebao završiti. Nash je mogao kasnije podići nekog.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la AleksaVP »

During an interview with dazn.com, Goldberg was asked if he was interested in matches against Roman Reigns, John Cena, and Matt Riddle…

“Yeah. The cocky kid (Riddle) spouting off his mouth in the beginning, and I didn’t appreciate it very much by any stretch of the imagination. But the guy has put in a lot of frickin hard work and a lot of hard work, and he’s dedicated his life to this business. Whether I like him as a human being or not, I have to understand and appreciate his passion for the business and his work ethic. Because he works hard and that I appreciate as an athlete and as a human. Is he a prick sometimes? Absolutely. But that’s him. That’s his character, and so am I.

Cena, that’s always been a dream. Never been in the ring with him. We’re two completely different characters. Hey, you never know. You never know.

Obviously, I want Roman bad. I want a piece of somebody from Georgia Tech. Like, I can taste it. The comparisons, the football background, I truly believe that’s a match that needs to happen. Am I clamoring for it? Am I begging for it? Am I holding my breath for it? No, I do what my job asks me to do. I do what my boss asks me to do to the best of my ability, and then I ask for them to point me in the next direction. I’m not a booking agent. I’m not on the booking committee. They don’t pay me to be in creative. Now, if they ask my opinion on something, I’m sure as hell going to give it to them, or an idea, a direction, or a list of who I’d like to face. No one’s ever asked me. But if they did, I would not hesitate for two seconds to list at least two of the three that you mentioned. Big E has to be on that list. I’ve watched him for years develop, and I’m very proud of him. I do remember when he was in my autograph line 150 years ago, as a little kid having aspirations of doing things that he’s doing now. The road that he’s taken and the hard work that he’s put towards it, he’s reaping the benefits, and I’m extremely proud of him. I’m very happy for him. There are still people that I need to smash up. And you brought up a very good list for sure.”
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Goldberg

Post Postao/la KOMANIA »

Goldberg je veoma zanimljiv lik, ja bi iskreno voleo da vidim upravo još ove mečeve pa neka se onda povuče. Moram da priznam da sam malo iznenađen što za ovih 5 godina od kako se vratio nije ponovio rivalstvo sa Triple H-om, ali dobro ima vremena u Saudijskoj Arabiji. :lol:
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la ante »

Meč protiv Riddlea bi tolerirao samo ako bi ga Riddle squashao u 20 sekundi.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la SwitchBlade »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Obviously, I want Roman bad. I want a piece of somebody from Georgia Tech. Like, I can taste it.
Down bad.
slika
Odgovori