Premijer Liga Bosne i Hercegovine 2017/18

Najelitnije fudbalsko takmicenje u BiH

Arhiva nogometnih događanja sezone 2017/18
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirates »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sherpa »

dno
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirates »

slika

A jebo te, kad te braco vrbanjusa zajebava, znas koliko je sati :lol:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la azo »

Da nije jadno bilo bi smijesno,koliko su glupi ljudi,ne sto ih probali ofarbat nego sto su mislili da ce im pomoc...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirates »

Jest i ova nasa oficijelna fb stranica cirkus. Znas da gubimo kada nema obavjestenja sa utakmice :mrgreen: Post za pocetak utakmice i za kraj, a nekad ni to :mrgreen:

EDIT: Cestitke Zeljeznicaru. Na pauzi sam, pratim preko tekstualnog, ali vidim da su nas ljudi ubili na terenu. Nasi se dobro zajebavali jucer, bio je cirkus ha ha ha, ali su ih Zeljini dobro zacepili. Nece se smjeti javiti na instagram narednih 100 godina.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sherpa »

bude ona vaša, štogod da je, stavlja slike na instagram koje nemaju veze s klubom. Osim nekim noćnim.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la azo »

Svaka čast,odlicna utakmica s nase strane,btw one lopte ja sam mislio da je to nas tim kriv,to jest da su nasi tako rekli i ok imamo i ovako glupe ljude na celu,kad ono savez naložio da se ofarbaju jer nisu dostavli niti jednom klubu lopte (crvene),al kako god zivimo u jadnoj drzavi koja nema ni za lopte...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirates »

Cuo sam i ja da je do saveza. Although, ne vjerujem da se niti jedan klub nije javio kako crvene lopte nisu dostavljene. To se na ljeto radilo, morali su odmah da upute zalbu savezu ili urgirati preko medija ili nesta. Ovo je krajnje neozbiljno.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la azo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Cuo sam i ja da je do saveza. Although, ne vjerujem da se niti jedan klub nije javio kako crvene lopte nisu dostavljene. To se na ljeto radilo, morali su odmah da upute zalbu savezu ili urgirati preko medija ili nesta. Ovo je krajnje neozbiljno.
Upravo ne zna koje gluplji,savez,klubovi ili levati koji se idalje loze na nasu ligu (ne racunam vjeciti derbi)
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sherpa »

Jebiga, moraš domaćoj ligi dat malo podrške. Tak i ja dajem HNLu.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirates »

HNL bar napreduje i nize kakve takve uspjehe u Evropi. Nasi samo stagniraju. I tako godinama. Jos kad vidis pojedine tribine i na sta se fokusira sav taj nas 'fudbal' stvarno je tesko dati ikakvu podrsku. Imam osjecaj da postoji samo iz inata :mrgreen:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la azo »

Kad vidis da na utakmici proslogodisnjeg prvaka imas 700 gledalaca sve ti jasno...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sherpa »

Naš savez se pokušava hvaliti svim uspjesima, a u ništa se ne ulaže.

O kampu se priča još tamo od kraja devedesetih, jedno par puta smo polagali kamene temeljce, a trnetno nemamo ni k od kampa. imamo samo k o d određenog dijela tijela.

Ne daje se podrška klubovima, a još manje igračima kada im ti isti klubovi ne plaćaju. licencira se kako go, tek suđenje... tu ne žellim ni ulaziti.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirates »

Kod nas jedina promjena i napredak koji su osmislili u savezu jeste liga 12. Spominjali su se i kod nas ulaganja, dolaze strani investitori ha hu, a i ovaj jedan koji je dosao nista napravio nije. Nije da ga krivim. Uprava ga pokusala izlevatiti, i on nije htio popusiti pa zavrnuo pipu. Da ne spominjem kako se 10 godina proteze renoviranje i gradjenje novih stadiona - Arena Sarajevo i Zeljina cuvena Mercedes Benz Arena. Sta se rodilo iz toga? Eno Kosevo poplavljeno sa stolicama koja su starija od mog oca, na Grbavici travnjak kao na Zelengori. Izgradili su trening centar u Zenici, koji jedva ikad koriste, jer moraju da se utale i drze u biznis mafijasa Budnju sa njegovim hotelima na Ilidzi. Jedan velikan u vidu Veleza ispao, Borac se tek sad vratio, ali ni sjena onog nekadasnjeg Borca, na putu su sad i Sloboda i Celik. Svi oni klubovi koji su nekad vrijedili i koji imaju najvise navijaca propadaju zbog diletanata u upravama. U HNLu barem mogu izdvojiti Rijeku i Osijek koji odlicno funkcionisu u tom polju, pa i Dinamo i Hajduk zapravo, barem u poredjenju sa nasim upravama. Ali glavno je tu sto je njima koliko toliko stalo do tog sporta i uspjeha, barem zbo licne koristi naknadno. Nasima je bitno samo obrnuri brzu lovu, srusiti klub i krenuti dalje. Stovje nas dragi premijer ucinio i sa KK Bosnom.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premijer Liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST liga 12
bez zajebancije, treba i vama liga 10. nama je dosta pomogla

al ovo oko love se slažemo. pretpostavljam da su i kod vas svi u savezu stranački ljudi. Godinama to zagovaram, kada fifa tvrdi da ne želi mjesanje politike u sport - zabrani svim, ali bas svim funkcionerima da budu clanovi stranke.
slika
Odgovori