Natalya

Queen of harts

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12368
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la Rio146 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
I definitivno lošiji talenat od pola današnje WWE-rostera računajući i NXT
Ovo. Pravo vrijeme da ona drži titulu bilo je tijekom divas ere, kad je ona bila bolja od dobrog dijela rostera. Danas imamo puno bolji roster i što se tiče nekog pusha, nema tu mjesta za nju.
Nebi se bas složio. Da, ima boljih ljudi na rosteru od nje, ali definitivno uz dobar booking može biti na vrhu kompanije. Ne predugo, ali jedan kraći reign bi mogao biti zanimljiv. Pogotovo kad danas imaš 5 žena koje su konstantno u main eventu, i dobro bi došla promjena na vrhu.
Yes Sir!
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17798
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Pogotovo kad danas imaš 5 žena koje su konstantno u main eventu, i dobro bi došla promjena na vrhu.
Dobro bi došla promjena, istina, izgradiš nekog drugog i voila. Imali su Ember Moon, nisu s njom puno napravili. Imali su Shaynu, ni od toga ništa kako se čini. Mogli su prebacit Rheu Ripley dok joj nisu ubili momentum. Ja nemam ništa protiv da Natalya ima jedan kraći reign. Ona ima najviše mečeva u povijesti ženske divizije ako se ne varam, bitno je ime u ženskom wrestlingu, nju lako s par pobjeda podignu u legitimnu prvakinju, ali treba razmišljati dugoročno.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la DVW »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Pogotovo kad danas imaš 5 žena koje su konstantno u main eventu, i dobro bi došla promjena na vrhu.
Dobro bi došla promjena, istina, izgradiš nekog drugog i voila. Imali su Ember Moon, nisu s njom puno napravili. Imali su Shaynu, ni od toga ništa kako se čini. Mogli su prebacit Rheu Ripley dok joj nisu ubili momentum. Ja nemam ništa protiv da Natalya ima jedan kraći reign. Ona ima najviše mečeva u povijesti ženske divizije ako se ne varam, bitno je ime u ženskom wrestlingu, nju lako s par pobjeda podignu u legitimnu prvakinju, ali treba razmišljati dugoročno.
Slažem se za Ember Moon. Moj dream ženski match je Asuka vs Ember. Međutim meni je Shayna tako generičan character sa 0 harizme. Ženski Braun. Samo jaka i zna galamit. Ne vidim je ni kao threat ni kao talenat.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la Maridius98 »

Tužna istina za žene je da nemaju nikakve šanse za bilo kakav title reign ako se nalaze u istoj prostoriji sa Charlotte.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17798
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Međutim meni je Shayna tako generičan character sa 0 harizme. Ženski Braun. Samo jaka i zna galamit. Ne vidim je ni kao threat ni kao talenat.
Najbolja je kad squasha. Njen stil hrvanja baš i nije lijep, iz tog razloga. Za nju je NXT najbolje mjesto, realno, ali moglo je nešto biti i na Rawu da ne gubi WM mečeve na rollup. Koja je poanta tog rollupa, nisu je nimalo zaštitili :roll:
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12368
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la Rio146 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Samo jaka i zna galamit
Al kad pogledaš takve nemaju u diviziji, a da išta valja. Meni u početku uopće nije sjela, sad kad malo bolje pogledam, nije toliko loša.
Yes Sir!
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la DVW »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Samo jaka i zna galamit
Al kad pogledaš takve nemaju u diviziji, a da išta valja. Meni u početku uopće nije sjela, sad kad malo bolje pogledam, nije toliko loša.
Meni je kod nje dosta bilo problematično i to što je bila u UFC-u, a tu ulogu prije nje je Ronda odradila prvoklasno zbog čega je Shayna ostala u Rondinoj sceni. Zbog toga je bilo očito da neće dobiti Becky na WM.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la Maridius98 »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Natalya

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Samo jaka i zna galamit
Al kad pogledaš takve nemaju u diviziji, a da išta valja. Meni u početku uopće nije sjela, sad kad malo bolje pogledam, nije toliko loša.
Meni je kod nje dosta bilo problematično i to što je bila u UFC-u, a tu ulogu prije nje je Ronda odradila prvoklasno zbog čega je Shayna ostala u Rondinoj sceni. Zbog toga je bilo očito da neće dobiti Becky na WM.
Upravo zato je i trebala dobiti. Prošla je kroz cijeli Chamber i onda izgubila na roll-up bez ikakvog razloga. Što je najsmješnije Becky je odmah nakon tog meča otišla tako da su svakako njihovi planovi sa njom propali. Da je Shayna dobila ne bismo imali onu awkward tranziciju sa Asukom.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST
Šta je s ovim di otkrivaju ko je zadnji entrant :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Natalya

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58322
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Natalya

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17798
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Natalya

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13997
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Natalya

Post Postao/la AleksaVP »



🤠🤠🤠
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10868
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Natalya

Post Postao/la ~MandyRose~ »



Ufffff ovaj ratio, MOMtalya dragged, znam da je Honda ljuta negdje jer nije ocekivala ovakav sneč
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori