Serie A 2017/18

Arhiva nogometnih događanja sezone 2017/18
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la emirates »

Tekst u tweetu je na njemackom, a na stranici je na italijanskom. :)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57896
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Serie A 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

no meni se ove brojke sviđaju, puno stvari se popravilo koje me u nogometu smetaju, i otprilike je ono što kažem - VAR donosi više penala pošto mutavi stoperi sada mogu biti po povecalom
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la emirates »



Nevjerovatno da Pjanic nije dobio drugi zuti za ovo :shock:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la azo »

Utakmica koja je mozda rijesila prvenstvo...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la TheViper »

Ne mora da znaci, Juventus ce do kraja gostovati Romi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57896
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Serie A 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

meni je jučer ona crveni bio jako... ajmo reći čudan... čisto da objasnim

jeste, nagazio je mandžukića jako grubo i jako neoprezno, ali isto tako, doslovno ne vidim način na koji bi mogao maknuti tu nogu.
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
7
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la StevoLopata »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST

Nevjerovatno da Pjanic nije dobio drugi zuti za ovo :shock:
Bitno da je D'Ambrosio dobio žuti jer se žalio što ga je Pjanić pokosio. Sudac objektivan, nepristran, svojim odlukama ne utječe na ishod utakmice.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la TheViper »

Juventus je po 7. put zaredom osvojio scudetto.

Svake godine ista prica, Napoli ili Roma, dobro krenu i uvek se ukenjaju kada je najvaznije. Dok se Milan, pa i Inter ne vrate na pravi put bojim se da ce Juve jos dugo da dominira.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57896
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Serie A 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kraj ere :cry:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Kraj ere :cry:
Al doslovno. Ova sezona je kraj jedne velike ere, bar što se mene tiče.
Real je imao Helgueru, Cassilasa, Robero Carlosa, Figa, Ronalda, Beckhama
Barca Ronaldinha, Etoa, Valdesa, Puyola, Kluiverta
Chelsea Ceha, Lamparda, Drogbu, Makelelea, Terrya
Utd Carricka, Wes Browna, Van Der Sara, Van Nisterlooya, Scholesa, Nevillea, Vidića, Ferdinanda, SAFa
Arsenal Henrya, Ljumberga, Berkampa, Vieru, Campbella, Piresa, Wengera
Liverpool Owena, Dudeka, Barosa, Carrahera, Gerrarda, Smicera, Rissea
Milan Schevcenka, Stama, Maldinia, Didu, Nestu, Inzaghia, Crespa, Pirla
Inter Julio Cesara, Chivua, Zanettia, Verona, Martinsa, Shukura
Juventus Chielinia, Barzaglia, Buffona, Trezegeuta, Thurama, Del Piera, Camoranessia, Nedveda
Lyon Juninha
Hrvatska repka braću Kovač, Dudua, Pletikosu, Srnu, Pršu, Kranjčara

Jbt, ovo nisam nabrojao ni desetinu igrača koji su obilježili moje djetinjstvo. Baš mi se plače :cry:
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57896
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Serie A 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13791
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la AleksaVP »

Prava ljubav :P
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la TheViper »

#ThankYouGigi

Ali ono iz 2012. ti necu zaboraviti...

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Serie A 2017/18

Post Postao/la TheViper »

Evo ovako, ja bih ovu sezonu podelio na 2 dela, prvi koji je bio uzasno los i drugi koji je bio jako dobar. Steta sto Montella nije ranije dobijo otkaz jer mislim da bi onda bili u TOP 4. Najveci zal ostaje to sto nismo ispunili primarni cilj, a to je plasman u Ligu Sampiona, ali sta je tu je. Barem cemo igrati Ligu Evrope.

#2 Calabria - Mislio sam da ce biti De Sciglio 2.0, ali me je demantovao. Ova sezona je bila jako dobra za njega, trenutno je nas najbolji desni bek i da nije bilo povreda verovatno bi bio bolji. Ocekujem njegov iskorak sledece sezone i da bude pozvan za reprezentaciju.

#4 Mauri – Nikada nije dobio pravu sansu, prava steta jer mislim da moze biti dobar igrac za rotaciju.

#5 Bonaventura - Ja ga jako gotivim, prethodnih nekoliko sezona je bio nasa najsvetlija tacka, ove sezone je igrao toplo-hladno, prvi deo sezone je bio los jer se opravljao od povrede, ali kada je dosao Gattuso vratio je staru formu, mada mislim da igra pogresnu poziciju, bolje on da bude levo krilo, a Hakan MC, ali ok. Nadam se da nece otici u Juventus kao sto se spekulise.

#7 Kalinic - Ubedljivo najvece razocarenje. Od pocetka sam bio protiv njegovog dolaska, ali sam rekao da ako ponovo ono iz Fiorentine da cu biti zadovoljan, ali on nije pokazao ni delic toga. Kad se setim kakve je sve zicere masio digne mi se kosa na glavi. Nadam se da na leto odlazi.

#8 Suso - Nesto losija sezona nego prosla, kao i Bonaventura imao je uspona i padova, ali je igrac bez kojeg Milan ne moze. Nadam se da ostaje i naredne sezone, jer s obzirom da ce nam biti ogranicen budzet za pojacanje tesko cemo boljeg da dovedemo.

#9 Silva - Igrac koji ima veliki potencijal, ali nikada nije dobio pravu sansu. U LE je bio odlican, pogotovo kada je zabio hat-trick. Voleo bih da sledece sezone dobije pravu sansu.

#10 Calhanoglu - Mogu slobodno da kazem da je najbolje pojacanje od proslog leta, a sigurno najbolji igrac Milana u drugom delu sezone kada je postigao neke vazne golove i imao dobre asistencije. Konacno imamo pravu 10-ku.

#11 Borini - Nikada nisam bio njegov fan, ali ove sezone je imao nekoliko solidnih rola. Cenim to sto je krpio vise pozicija po potrebi, od desnog beka, pa do krilnog napadaca.

#12 Conti - Ono sto je Luke Shaw u United, to je Conti u Milanu. Zaista steta za ovog momka, nadam se da ce ga povrede zaobici i da ce sledece sezone pokazati zbog cega je doveden.

#13 Romagnoli - Ove sezone je napravio ogroman iskorak i mogu reci najbolji stoper Milana ove sezone, vidi se da mu je lakse kad uz sebe ima jednog mentora kao sto je Bonucci. Verujem da ce biti jos bolji i da ce pokazati zasto mnogi govore da je Nestin naslednik.

#15 Gomez – Slicna situacija kao i sa Maurijem.

#17 Zapata - Lose, imao je nekoliko solidnih nastupa, ali u globalu lose.

#18 Montolivo - Nista posebno, poslednji put je bio dobar 2014, ali jbg tadasnja povreda ga je unistila i vise nije isti igrac.

#19 Bonucci - Milanov kapiten je bio uzasno los na pocetku sezone, ali vremenom se popravio i pokazao zasto je doveden kao najvece pojacanje.

#20 Abate - Veci deo sezone je propustio zbog povrede, ali ovo malo sto je igrao (pogotovo u poslednjih par kola) je bilo jako solidno.

#21 Biglia - Dok je bio povredjen videlo se koliko fali, mozda cak i najvazniji igrac Milana (ne najbolji). Mislim da je nas najbolji zadnje vezni jos od Pirla, dosta potcenjen igrac po meni. Slicno kao i Bonucci, u prvom delu sezone nije licio na sebe.

#22 Musacchio – Steta sto je od dolaska Gattusa dobijao minute na kasicicu, jer je na pocetku sezone bio najbolji stoper dok su Romagnoli i Bonucci bili u kanalu. Kada je dobija sansu pokazivao je da je dobar, nadam se da nece otici zbog toga sto je rezerni stoper.

#31 Antonelli – Nije puno igrao, ovo mu je verovatno poslednja sezona u dresu Milana zbog dolaska Strinica.

#63 Cutrone – Bez ikakve dileme najvece iznenadjenje sezone i igrac koji je na putu da postane novi Inzaghi. Sasvim sigurno nas najbolji napadac, i kada god je postigao gol mi smo pobedjivali. Pred njim je svetla buducnost.

#68 Rodriguez – Iskreno ocekivao sam vise s obzirom kakav je bio u Wolfsburgu i preprezentaciji, nadam se da ce sledece sezone biti bolji.

#73 Locatelli – Nije puno igrao, ali ono sto je igrao je bilo sasvim solidno svakako bolji od Montoliva.

#79 Kessie – Fizicki je dosta jak, nekada zna da bude brzoplet. Nesto losija sezona nego kada je igrao za Atalantu, ali i pored toga mislim da je bio jako dobar.

#99 Donnarumma – A sada ono najzanimljivije, u sustini mislim da je bio dobar i ove sezone, dosta puta nas je spasio, ali mislim da je sa platom od 6 miliona morao vise. Pred kraj sezone je pravio dosta amaterskih gresaka i polako navijaci dizu ruke od njega, pogotovo zbog njegovog menadzera koji na sve nacine pokusava da ga proda. Mislim da mu je ovo poslednja sezona u dresu Milana zbog dolaska Reine i cinjenice da Milan ima jos jednog talentovanog golmana, Plizzarija, koji je godinu dana mladji.
Odgovori