Triple H

The Game

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 30 pro 2023, 12:22 Rusi ga ko i prosle WM :lol: Nekako mi nema hajpa i pripreme za to da se desi, cak ni naznaka u kayabeu. Bas se cini da su pogrijesili sto nisu povukli okidac tad, sad je nekako razvodnjeno.
Ne slažem se. Ove godine je Cody ubačen naglavačke u tu priču dok je daleko interesantniji rasplet tekao u Sami/Usos/Roman/KO kvadratu a jedino što je Cody mogao ponuditi je "moram završiti priču". Sad već ima istoriju sa Romanom.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la Hangman98 »

Ima historiju, al nekako Cody je ponovo zapao u Codyverse, ima neke random feudove sa Nakamurom i nema neku interakciju ili dodirnu tacku sa Romanom osim ponavljanja I need to finish daaa story. Plus su na suprotnim brandovima. Valjda odrade to bolje post RR.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Triple H

Post Postao/la Sherpa »

A bilo je načina, da bookiraš da se cody čitavu godinu bori protiv krvnelinije. Ovako, ako krenu u taj program, bit će deus ex machina osjećaj
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1149
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la Jovic »

Hangman98 je napisao/la: 30 pro 2023, 11:42 Moguce da je i zenski world champ, pa mozda se Sasha vrati, ali eto okacio sam u nj temi da su navodno pregovori propali. Ako je istina (mada cisto sumnjam, mirise na to da zele zamaskirati) HHH nema bas veliku uspjesnost u pregovorima. Sa Will i White se isto nije uspio dogovoriti.
Mene iskreno zanima kako ce proci sve sa Okadom
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la Hangman98 »

Pa evo smijenio je Ohbarija i postavili su Tanahashija za predsjednika, to naslućuje da ima zelju ostati u kompaniji. Mada nikad se ne zna, u wrestlingu je sve moguce.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 30 pro 2023, 12:52 A bilo je načina, da bookiraš da se cody čitavu godinu bori protiv krvnelinije. Ovako, ako krenu u taj program, bit će deus ex machina osjećaj
I ove godine je isto bio takav osjećaj. Priča sa Samijem i KO je trajala mjesecima a onda odjednom Cody koji nije imao nikakvog dodira sa Bloodlineom upada u priču i dobija najveću pozornicu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la HunterDX »

Ja sam mišljenja da će se Vince za dosta toga pitati sve dok ga mozak služi ili dok bude bio živ.
Ne mogu da kažem da se Hunter ne pita, ima i on svoju ulogu, ali sve ovo liči na Vincea i da je sklonjen samo na papiru.
Da se Triple H pita, verovatno bi se potrudio da glavna scena zaliči na NXT iz najboljih dana.


Što se Codya tiče, svakako bi bilo bolje da je uzeo titulu na WM39. Ovako je izgubio godinu dana, kako on, tako i svi ostali.
Roman kao šampion nije napravio baš ništa u ovom periodu, jer se znalo da će dobiti svakog izazivača.

Čak i onaj deo sa braćom Uši su uprskali. Bukvalno je brat koji je prvi face turnao opet postao Romanova kučkica iz ćelije. Roman je ustvari jako dosadan već pune dve godine.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Triple H

Post Postao/la Markovic619 »

Reigns je bio najzanimljiviji na početku. Sve do pojave Lesnara, to rivalstvo ne želim komentarisati. Nakon Lesnara svako rivalstvo koje je imao, protivnik je učinio feud zanimljivim, Zayn i KO, pa Cody, i na kraju braća Uso.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la ante »

Hangman98 je napisao/la: 30 pro 2023, 11:35 Neki kazu Batista, cudno.
Ako je on, onda je Hall of Fame
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la ante »

Hangman98 je napisao/la: 30 pro 2023, 12:46 nema neku interakciju ili dodirnu tacku sa Romanom osim ponavljanja I need to finish daaa story
Imao je ovo i bilo je sjajno
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la ante »

HunterDX je napisao/la: 30 pro 2023, 16:57 Da se Triple H pita, verovatno bi se potrudio da glavna scena zaliči na NXT iz najboljih dana.
Nedaj bože, ako sam išta mrzio u vezi NXTa to je bilo hottest free agent fora koju je Hunter imao.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Triple H

Post Postao/la Sherpa »

@ante

Je, ali to je nakon što pol godine nisu imali nikakvu interakciju. Pa će uvijek takve interackije izgledati ugurano, ne organski
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la ante »

Hunterov still bookiranja, baš se vidi da voli lagano graditi velike priče. Cody je za mene taj lik, najbliža stvar Ceni danas, drag mi je, iako mi je Jey i dalje vjerovatno najdraža opcija.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Triple H

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 30 pro 2023, 19:54 @ante

Je, ali to je nakon što pol godine nisu imali nikakvu interakciju. Pa će uvijek takve interackije izgledati ugurano, ne organski
A jbg kad nisu bili na istim brendovima. Meni je ovo ok, dobar segment kad su se sreli prvi put od WM. A i ne djeluje ugurano.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Triple H

Post Postao/la HunterDX »

ante je napisao/la: 30 pro 2023, 20:01 Hunterov still bookiranja, baš se vidi da voli lagano graditi velike priče. Cody je za mene taj lik, najbliža stvar Ceni danas, drag mi je, iako mi je Jey i dalje vjerovatno najdraža opcija.
Jey jeste over kod publike, sve to stoji. Ja ipak mislim da on nije materijal za tako nešto, jer Romana treba da skine neko ko će u budućnosti imati kontinuitet kao ME lik.
Jey je 2020. bio vruć jer je Romanov brat, nakon toga je polako nestao kao singl lik, nije ga bilo par godina, onda je opet postao relevantan. Nema on nikakvu pozadinu da bi mu se dao neki push.
MC scena je ok za njega, makar trenutno.
Odgovori