UFC/MMA

Oktagon fight

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: UFC/MMA

Post Postao/la Hangman98 »

Khabib usao u UFC HoF.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la azo »

Top 3 all time uz Jonesa i GSP-a. Ko god kaze drugacije ne zna nista o ovom sportu.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Sa 3 odbranjenne titule, tesko.

Usman je ispred njega, Miocic, Fedor, Johnson. To na prvu.
Mozda nemaju nulu u rezimeu kao Habib i Jon Jones, ali samo titule se racunaju i odbrane. Protivnici njihovi i put do uspeha.

Habib moze u top 10 otprilike.

Miociceva pobeda protiv Kormijea vredi vise od Habibove karijere.

Dzon Dzons je neprikosnoven, iza su GSP i Usman. To su 3 najbolja borca svih vremena.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: UFC/MMA

Post Postao/la Hangman98 »

donniedemonD je napisao/la: 02 srp 2022, 01:04
Johnson.

Miociceva pobeda protiv Kormijea vredi vise od Habibove karijere.
slika

A za ovo drugo... bolje edituj post, provaljujes se.
Zadnja izmjena: Hangman98, dana/u 02 srp 2022, 11:18, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la azo »

Ma ne bih se složio da se samo to gleda. Gledaš i koliko si novca zaradio, koliko si popularan koliko si bio dominantan u ringu i slično. Fedor i Johnson ne mogu biti ispred njega prije svega Johnson zbog protivnika koje imao kroz karijeru i evo sad mu je karijera na niskim granama u ONEu.

Khabib je pobjednik najvećeg meča u historiji MMA sporta.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Nema ja sta da se blamiram. Kormije ima vecu karijeru nego svih 30 Habibovih protivnika zajedno i MMA iskljucivo kroz tu prizmu treba gledati.

Habibovi protivnici su B, ili cak C kategorija. Konor, Gejci i Porije. Titulu je osvojio protiv Dzobera last minute.
Gejci i Porije su cist prosek proseka, a Konor je karijeru izgradio na specifican nacin, ali u momentu borbe sa Habibom, van svakog prajma.

O Dzonsu bas nemam volju da vrsim neku analizu kakve likove je unistavao i na koji nacin. Neponovljiv podvig za narednih x godina. Najveci i najbolji borac bez konkurencije. Najtalentovaniji isto.

GSP isto, sta da pisem.

Usman ima pobedu protiv borca A kategorije, Kolbija Kovingtona i titulu je preuzeo od u tom momentu frika i najboljeg borca sveta.

Miocic drzi sve rekorde u teskoj kategoriji, dobio Verduma na vrhuncu, Nganua i Kormijea dva puta. 3 borca A kategorije.

To je na prvu, da ne ulazimo u dubiozu. Habib je bio dominantan, uspesan, ali premali broj odbranjenih titula i renome protivnika ga ne svrstava u top 5, vec neki top 10 realno.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la azo »

Konor borac B/C kategorije? Čovjek bio šampion u dvije kategorije, kako je B borac svega ti? Ne podnosim to ljudsko govno da se zna.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Birali su mu protivnike, titule nije branio nikad, nije kompletan borac. Revans sa Diazom poklonjen na bodove. Cela karijera holivud.
Svaka cast na dve titule, zauvek moj omiljeni borac, odlican i vrhunski, ali ne moze sa najboljima u A kategoriju covek sa 0 odbrana.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: UFC/MMA

Post Postao/la Hangman98 »

Connor i Geaethje C borci? Wow. Zvucis kao guzobolni Amerikanac koji nipodastava Khabibovu velicinu zato sto je Rus, uz to i musliman.
Zadnja izmjena: Hangman98, dana/u 02 srp 2022, 16:41, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

B, mozda C sam rekao. Vrhinski borci, ali ne i elitni.
Ili su u rangu Dzonsa i GSPa, A kategorija? ne razumem?
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: UFC/MMA

Post Postao/la Hangman98 »

Colbya si stavio u A zajedno sa nabrojanim, onda i Connor lagano upada u tu tvoju A kategoriju.
donniedemonD je napisao/la: 02 srp 2022, 15:26 Usman ima pobedu protiv borca A kategorije, Kolbija Kovingtona
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Nije slucajno tu. Vec sam pisao na forumu, Kolbi je najbolji borac svih vremena koji nije osvojio undisputed pojas. Nekoc sam to mislio za Tonia dok se nije srozao.

Jedini borac A kategorije za mene bez pojasa. Tu sam mozda i subjektivan, jer svakako i on nije kao GSP ili Dzons, ali da nema Usmana, Kolbi bi isto radio drugima sto i Usman pa bi zauzeo tu poziciju.

Neka sam i subjektivan, ne menja se cinjenica da Gejci, Porije i Konor mogu u kos sa velikanima sporta.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7622
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la Master of darkness »

Connor je pre svega veliki showman. Njemu lakše da mrsi muda u oktagonu sa nekim za 30 miliona nego da se ozbiljno posveti i pruži fantastičan meč za manje para. Nebitno na kraju da li izgubi ili ne, njega pare pokreću.

Sad je definitivno prsao sa mozgom i van sporta je, ali Prime Connor bi mogao Khabibu da pruži odličan otpor, možda čak i da ga dobije, ako bi iskoristio njegove slabosti (boks pre svega).
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la Dynamite 7 »

Conor nije bio toliko loš prije meča sa Khabibom njegov pad je krenuo nakon tog meča.
Realno ja ću se ovde složiti sa Hangmanom da je Khabib u samom vrhu. Dobio je svakoga ko mu je stajao na putu, žao mi je što nikad nije imao meč sa Tonyjem kad je Tony bio ozbiljan borac. Iako mislim da bi i to Khabib dobio iako mi je Tony najdraži.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: UFC/MMA

Post Postao/la azo »

Ma Khabiba niko nije uzdrmao čovječe moj, jednom ga je Dustin imao na par sekundi i to je to.

Eto taj Jon Jones koji drugi najveći kreten u MMA, šprica se čovjek sa čim hoćeš, izgubi čovjek meč od prosječnog Reyesa, onaj ga Santos bez noge udara... (prime Jones je nesto drugo). Usman dobar borac ( #1 P4P trenutno, jer je Nunes izgubila), ali jbg nije draw.

1. GSP 2. Khabib 3. Jones 4. Stipe 5. DC onako iz glave
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori