Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 26 srp 2022, 13:47 Moraš imat teritorijalnu cjelovitost ako oces u Schengen. Šta to nije bia glavni razlog?
Trenutni narativ, da

https://www.jutarnji.hr/vijesti/peljesk ... c-15226789
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3014
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

~MandyRose~ je napisao/la: 26 srp 2022, 13:51 Ja sam za most, lijep je, ne mora se stajati kroz Neum (jebi se Tito sto si ovakvu kartu napravio, da bog da goris u paklu sad) i to ce privuci turiste, kao toranj u Parizu i slicno
Most ima visoku ogradu da ne skreće pažnju šoferima jer će biti brza vožnja.
Uvijek u pravu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma iskreno mi ne smeta, apsurd da moraš kroz drugu državu do Dubrovnika. To šta se na mostu ukralo nije ništa čudno jer se ukralo na svemu ikad, a novci koji su utučeni u ovaj sad ionako ne bi ošli nam ništa pametnije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la: 26 srp 2022, 13:51 Ja sam za most, lijep je, ne mora se stajati kroz Neum (jebi se Tito sto si ovakvu kartu napravio, da bog da goris u paklu sad) i to ce privuci turiste, kao toranj u Parizu i slicno
ja nisam prolazio, ali koliko znam (ispravite me), ako ideš samo na prolaz 'ne mora stajati u neum' nego ideš koridorom samo za prolazak
Eumaus The Swineherd je napisao/la: 26 srp 2022, 13:55 Ma iskreno mi ne smeta, apsurd da moraš kroz drugu državu do Dubrovnika. To šta se na mostu ukralo nije ništa čudno jer se ukralo na svemu ikad, a novci koji su utučeni u ovaj sad ionako ne bi ošli nam ništa pametnije.
ne smeta ni mene most per se. mene smeta što ga u državi koja se raspada slave kao da će to srediti sve naše probleme.
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3014
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Sherpa je napisao/la: 26 srp 2022, 13:58
~MandyRose~ je napisao/la: 26 srp 2022, 13:51 Ja sam za most, lijep je, ne mora se stajati kroz Neum (jebi se Tito sto si ovakvu kartu napravio, da bog da goris u paklu sad) i to ce privuci turiste, kao toranj u Parizu i slicno
ja nisam prolazio, ali koliko znam (ispravite me), ako ideš samo na prolaz 'ne mora stajati u neum' nego ideš koridorom samo za prolazak
Ima normalan granični prelaz na obje strane. Jedino što je samo po jedan, a ne od obje države.
Uvijek u pravu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jbg, ništa novo tu, sad će nać neku novu igračku da mažu ljudima oči i tako ukrug.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 26 srp 2022, 14:00 Jbg, ništa novo tu, sad će nać neku novu igračku da mažu ljudima oči i tako ukrug.
Znam, no još gore je šutjeti, neovisno što ćeš biti označen kao onaj koji mrzi rvacku ako progovoriš protiv takvog cirkusa
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

~MandyRose~ je napisao/la: 26 srp 2022, 13:51 Ja sam za most, lijep je, ne mora se stajati kroz Neum (jebi se Tito sto si ovakvu kartu napravio, da bog da goris u paklu sad) i to ce privuci turiste, kao toranj u Parizu i slicno
Od svih stvari koje možeš posjetiti u Hrvatskoj, ne znam zašto bi nekome most bio turistička atrakcija. Ajde ako ima neku povijesnu vrijednost, ali ovo je novi most.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

googlajte Øresund Bridge

napravljen prije preko 20 godina, meni to izgleda vrh.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la emirates »

Meni izgleda kao da su napravili mit od tog mosta. Vjerujem ja da ce on biti koristan i sve, ali jbt gledam sad vijesti na hrt ljudi bukvalno placu pricajuci o njemu. Nece im bas toliko zivot promijeniti jbt..
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la: 26 srp 2022, 19:07 Vjerujem ja da ce on biti koristan i sve, ali jbt gledam sad vijesti na hrt ljudi bukvalno placu pricajuci o njemu. Nece im bas toliko zivot promijeniti jbt..
nekima hoće, ali taj broj ljudi je minimalan

slušam danas na telki u nekoj emisiji - sad će ljudi iz makarske moći ići kupiti vino na pelješac (kao da do tada nisu mogli). A onda je krenuo sa pričom da ne bi srbi toliko osvojili dole da smo tada imali most. budalo jedna, ako im ne bi pasao, zbombali bi ga. Al to je tip ljudi koji pričaju kao da je ovo najbolja stvar od otkrića vatre
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la ~MandyRose~ »

The A-Lister je napisao/la: 26 srp 2022, 15:51
~MandyRose~ je napisao/la: 26 srp 2022, 13:51 Ja sam za most, lijep je, ne mora se stajati kroz Neum (jebi se Tito sto si ovakvu kartu napravio, da bog da goris u paklu sad) i to ce privuci turiste, kao toranj u Parizu i slicno
Od svih stvari koje možeš posjetiti u Hrvatskoj, ne znam zašto bi nekome most bio turistička atrakcija. Ajde ako ima neku povijesnu vrijednost, ali ovo je novi most.
Pa bas zato sto je novi je ovo poseban trenutak. Mi smo dio povijesti! Buduce generacije ce ovaj most gledati povijesnim kao sto mi gledamo stare arhitektura. A u moderno doba slabo se gradi nesto ovako monumentalno, tako da ovo je veliki događaj!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ovaj ga uzdiže ko da ga je sam izgradio :lol:
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la ante »

Zamisli smatrati da je armirano betonska konstrukcija povijest 💀
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3014
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

ante je napisao/la: 26 srp 2022, 20:25 Zamisli smatrati da je armirano betonska konstrukcija povijest 💀
Dobro ga i ti lupi sad.
Uvijek u pravu.
Odgovori