Integritet foruma

Few words...

Pravila postoje kako bi nam svima bilo ugodnije, pridržavajte ih se
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Integritet foruma

Post Postao/la AlenB »

Prvo da kažem, dao sam DVW ban zauvijek, pa ako netko želi od admina poslije to promijeniti neka promijeni. Po meni je to zaslužena kazna i ništa manje od toga ne može dobiti. U zadnjih par tjedana je pod povećalom, rekao da je da će se smiriti i da će otići samo u wrestling dio foruma, a evo tjedan-dva poslije, napravio je lažni account kako bi pokušao napraviti hajku ovdje na forumu. Mogao je već biti bannan prije nekoliko tjedana, al evo ja recimo prvi nisam bio za to da mu se dadne ban, ali sad sam bio za to da mu se dadne perma ban. Ja ne znam jesu li to neki zaostali pubertetski balončići u stomaku ili nešto drugo, ali ovo što je napravio je gadno. Čista djetinjarija. Pazi ideš raditi lažni account, predstavljati se ko netko drugi i pisati gluposti. I onda još na svom pravom accountu govoriti rečenice tipa 'kad će više taj ban'. E pa to je totalna glupoća.

Razlog zašto pišem ovaj post je taj što sam bio na OWF-u od 2014. pa sve do 2016. kada je krenuo propadati. I propadao je baš zbog ovakvih stvari - svatko je vodio svoju priču, svatko se ponašao kako je htio, čitavo su vrijeme trollali i onda oni normalni članovi su napustili forum jer im se nije dalo biti u takvom okruženju. DVW je valjda očito htio tako nešto progurati ovdje, ali to tako ne bude išlo. Ja želim da imamo zajednicu, normalnih, odraslih, sabranih i dobrih ljudi u kojoj ćemo svi i dobro raspravljati i dobro šaliti i sve ostalo. Ali ne šale na ovu foru 'vidi napravio sam fejk acc kak sam ja kul'. Za takve stvari postoje nekakvi dječji forumi ako ih ima ili eventualno soba na trećem katu na psihijatrijskom odjelu.

Ne želim da nam odu normalni ljudi s foruma, a svi su ovdje normalni osim onog tipa kojeg smo isto nedavno bannali koji nas je prozvao fašistima i sad evo dvwa. I mislim da svi možete potvrditi da prema nikome nikad nismo bili užasni, da smo vodili neku svoju riječ, da smo vam nametali neka sranja i slično. Svi su dobro došli. Ali mi je eto žao da će neki ljudi možda dobiti krivu sliku o nama - pogotovo neki noviji članovi - i da će onda reći pa koji je ovo kurac i onda otići. I zato ne želim da se to dogodi, ali mislim da smo se ovim potezom riješili svih korova i nadam se da se neće pojaviti neki novi.

Najviše me je razljutilo to što je ovaj pojedinac slao poruke (ovo pretpostavljam, čisto da se ogradim od toga da nitko nikada ovdje neće ući u tuđe poruke) u međuvremenu nekim ljudima na ovom forumu kako bi ih pridobio na svoju stranu i sada u ovakvim situacijama ih javno prozivao i pozivao da podrže. Totalno očajnički, besmisleno, glupo i retardirano. Nemojte molim vas nasjedati na takve glupe fore. To me najviše pogodilo od svega i žao mi je što su ovi prozvani bili kao tu nešto primorani da se sad objašnjavaju. Pa daj koji kurac.

Eto neću više pričati, možda nisam ni trebao ni ovo ponovno pokretati, ali eto, da ne bude samo da sam admin samo jer spajam teme i premještam teme iz jednog podforuma u drugi, imao sam potrebu se izjasniti i zamoliti vas da ignorirate budale. :D A sad si pripremite čipseve i sokove za večerašnje zajedničko gledanje :D
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Integritet foruma

Post Postao/la StevoLopata »

OOTL sam, zapamtio sam već lika kao poprilično iritantnu osobu iz par WWE threadova, ali što se događalo van toga?
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Integritet foruma

Post Postao/la AlenB »

Ukratko napravio je fake account predstavivši se kao jedan od admina s bivšeg foruma. Kasnije je još svašta nešto ružno pisao po kafani, praktički provocirao ban.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Integritet foruma

Post Postao/la TheViper »

Meni je iskreno bilo malo neugodno kada je u kafani poceo da me ispituje (ne samo mene nego jos par njih). Pomislice ljudi da sam nekog ogovarao iza ledja sto nikad ne bih uradio, gledam sa svima da budem okej, jer je ovo odlicna zajednica. U poslednje vreme desava mi se da imam odredjenih privatnih problema. Pa ne zelim da imam i na forumu, jer tu hocu da se osecam opusteno i da zaboravim na probleme iz real lifea.

Uvek sam gledao da izbegavam zustre rasprave, jer smatram da je to nepotrebno. Normalne debate podrzavam. Van tih rasparava deluje mi kao dobar lik, cak sam mu i sam napisao da mu je ono od juce bilo nepotrebno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Integritet foruma

Post Postao/la Sherpa »

Zadnjih nekoliko članova koji su došli su svi bili uklonjeni s foruma. Jer su svi zadnji bili EC3 koji nema pametnijeg posla.

Neću se ni truditi objašnjavati zašto je maknuti, kada maknemo lika vjerujte imamo razloga.

Žao mi je što nismo popularni, što nam ne dolazi novi članovi. I ja bih volio drugačije. Ali neću puštati klauna samo zato što je napravio novi account. On ovdje nema što tražiti.
slika
Odgovori