Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Hangman98 »

Vala, jedva cekam taj feud, da mi daju razlog da navijam za Romana, jer generalno dobar je lik, al me prosto 'tjeraju' da ga ne volim zbog nadrkavanja sa reignom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 18 vel 2024, 19:06 Pogledah cijeli segment, bas Rock baca sjenu na Romana, lil' bro vibes. Nekako smanjuje Romanovu auru, samim tim i titulu. Malo ce i degradirati Codyevo osvajanje, ako se dogodi.
Više od malo rekao bih jer sad Rock ispada final boss Bloodlinea. Naravno pod uslovom da se ne dogodi Rockova izdaja Romana na WM.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Elite »

Mogao bi čak Rok da preuzme Blodlajn nakon izdaje Romana. Tj svi se okrenu protiv Romana.
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 605
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Robi »

Nahh Jimmy goes solo
Solo goes solo ali je future big star koga je teško pobjedit, vidim ga sa midcard titulom
Rock i Roman imaju meč dok su tu još ova 2 u blizini, a nakon meča rocka i romana je bloodline gotov, roman goes over, rock gubi taj meč tak da se roman prikaže kao najjači
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Uspjeli su jako dobro u ovom Rockovom promou opet staviti Romana u prvi plan.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1149
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Jovic »

Jako dobro odrađen segment na SD-u.
Spale
Rank 2
Rank 2
Postovi: 17
Pridružen/a: 04 vel 2024, 17:13
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Spale »

A jesam se ismijao Rocku kakav doktor
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la SwitchBlade »

Reci što želiš ali The Rock uključenje je uzdrmao čitav storyline na viši nivo. Ne mogu se sjetiti kad sam bio ovako nabrijan za WM.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Sad je već sve delovalo dosta bolje što se tiče Romana. Ističe se kao vodja i treba da ostane takav dok ne izgubi titulu.

Problem će biti ako ga The Rock bude koštao titule. I to mislim ako ga direktno bude napao na WM, da Roman primi pin nakon toga, jer bi sve palo u vodu. Cody bi jako brzo postao nebitan i bio bi senka njihovog feuda.

Nadam se samo da će Cody dobiti čisto na WM. Onda neka se pleme raspadne i da konačno gledamo Roman/Rock feud.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

HunterDX je napisao/la: 02 ožu 2024, 14:09 Nadam se samo da će Cody dobiti čisto na WM. Onda neka se pleme raspadne i da konačno gledamo Roman/Rock feud.
Mislim da se to neće desiti. Najbolji način za odraditi Rockov turn i clean pobjedu Codya je Rock koji se riješava Bloodlinea, bez napadanja Reignsa.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la SwitchBlade »

Nema sumnje da će biti overbooking epskih razmjera. Da se mene pita ja bih napravio tako da se u nekom trenutku čini da će se Solo umiješati ali The Rock mu stavlja ruke na rame i kaže: "Ako je on pravi Tribal Chief može i sam završiti posao". Solo pristaje dok Roman u međuvremenu ima kompletan meltdown. Cody pogađa tri Cross Rhodes i pobjeđuje. Cody konačno postiže svoj cilj a Roman i The Rock kreću da grade feud oko toga tko je pravi Head of the Table.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Ma kakva clean pobjeda. Tu će biti tristo ulazaka i naravno da će Rock koštati Romana.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la: 02 ožu 2024, 14:12
HunterDX je napisao/la: 02 ožu 2024, 14:09 Nadam se samo da će Cody dobiti čisto na WM. Onda neka se pleme raspadne i da konačno gledamo Roman/Rock feud.
Mislim da se to neće desiti. Najbolji način za odraditi Rockov turn i clean pobjedu Codya je Rock koji se riješava Bloodlinea, bez napadanja Reignsa.
WWE je u pitanju. Bilo bi lepo da niko ne pipne Romana. Ako makar dodaje do toga, neka i Cody I Roman popiju neki kvaran udarac sredinom borbe i neka kasnije sve bude čisto.
Nema smisla da se reign koji traje pola decenije okonča tako što će ga neko sjebati.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Ne mora biti clean pobjeda uopšte. Završetak Romanovog reigna će biti ogroman trenutak za pobjednika bez obzira na okolnosti. Niko se ne sjeća da Stone Cold svoju prvu WWF titulu na WM 14 nije osvojio čisto.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57885
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 02 ožu 2024, 17:47 Ma kakva clean pobjeda. Tu će biti tristo ulazaka i naravno da će Rock koštati Romana.
Vjerojatno, ali čak i u tome moraš napraviti nešto da cody ne ispadne kao slučajan šampion, nego jedan koji je baš dobio meč.
slika
Odgovori