Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Drew u Chamberu. Očekivan finish. Lijepo grade Styles/Knight za WM.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Hangman98 »

Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 02:41 Drew u Chamberu. Očekivan finish. Lijepo grade Styles/Knight za WM.
Vjerovatno u US mecu, tu bi trebao da bude neki multi man mec.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Hangman98 je napisao/la: 10 vel 2024, 02:43
Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 02:41 Drew u Chamberu. Očekivan finish. Lijepo grade Styles/Knight za WM.
Vjerovatno u US mecu, tu bi trebao da bude neki multi man mec.
Neće mi smetati ni njihov singles meč.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 02:21 Ili se meni čini ili neko fali od bitnijih "igrača".
Pa generalno i ne.
SD su sve bitniji likovi, nije tu bilo mesta za Krossa, a Santos ima svoju priču s Carlitom i čekamo povratak Reya, čak se Santos i ohladio, nadam se da dobija Reya na WM.

Više su filler likovi sa Rawa, ali Cody ide na Reignsa, Punk je povređen, Gunther i Jey grade meč za IC titulu možda upravo za Chamber ili neki Raw, ako ne i WM, ali pretpostavljam da će Jimmy da sjebe Jeya kad ovi budu imali meč pa da oni imaju meč na WM.
Balor i Priest brane tag team titule na Chamberu, Andradea su mogli ali očito nisu hteli da žure s njim jer ga verovatno nisu hteli u Chamberu a loše bi bilo da odmah izgubi, mogao je eventualno Nakamura umesto Ivara, ipak je on bio predstavljen dosta više na cardu, jeste jobbao ali Codyu i Sethu, pre toga su mu od povratka dali i neke pobede nad Krossom, Mizom, Ricochetom, Bronsonom... dok je Ivar baš slabo predstavljen.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 10 vel 2024, 13:05, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

Odličan SD sa dosta kvalitetnim wrestlingom i razvojem priča za WM i EC, čak mi ni ne smeta ovo šetanje sa drugog branda u ovom delu sezone između RR i WM, a verovatno i sledi draft ubrzo nakon WM.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la ante »

KOMANIA je napisao/la: 10 vel 2024, 12:51
Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 02:21 Ili se meni čini ili neko fali od bitnijih "igrača".
Pa generalno i ne.
čekamo povratak Reya, čak se Santos i ohladio, nadam se da dobija Reya na WM.
Hoće li se Rey uopće uspjeti vratiti do WM?
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

ante je napisao/la: 10 vel 2024, 12:58
KOMANIA je napisao/la: 10 vel 2024, 12:51
Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 02:21 Ili se meni čini ili neko fali od bitnijih "igrača".
Pa generalno i ne.
čekamo povratak Reya, čak se Santos i ohladio, nadam se da dobija Reya na WM.
Hoće li se Rey uopće uspjeti vratiti do WM?
Ja sam mislio da je Kayfabe povreda u pitanju?
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Nije kayfabe. Trebao bi se vratiti ubrzo.
Rey posted on his Facebook account on 11/14/23 that he had successful surgery on his right knee. He is expected to miss 6-8 weeks.
Glupo je što Sami nije u Chamberu... ako umjesto njega u EC bude Miz, Ivar ili Reed stvarno...

Vjerujem da planiraju neku priču, ili za World titulu ili za IC titulu.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 13:21 Nije kayfabe. Trebao bi se vratiti ubrzo.
Rey posted on his Facebook account on 11/14/23 that he had successful surgery on his right knee. He is expected to miss 6-8 weeks.
Glupo je što Sami nije u Chamberu... ako umjesto njega u EC bude Miz, Ivar ili Reed stvarno...

Vjerujem da planiraju neku priču, ili za World titulu ili za IC titulu.
Miz i Ivar ne bi trebali da budu u meču kad im vidiš protivnike, a Reed bi mogao ukoliko idu na to da Kross sjebe Lashleya.

Pre će Zayn na IC titulu, ali čak mi deluje da Gunther ima i velike šanse da je odbrani na WM.
Pored Ortona koji nema ništa specijalno za WM pre vidim njega u triple threatu za WHC sa Sethom i Drewom nego Zayna.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Ma neko će od njih sigurno biti u meču, nisu najbolje postavili kval. mečeve...

Zayn ako ide na Gunthera treba dobiti taj meč. Vrijeme je da Gunther izgubi titulu. A moguće da Zayn izgubi pa da kasnije osvoji MITB. I to je moguća opcija.

Ne gleda mi se Orton u meču za World titulu, a i nema smisla. Nek ga bace pod Soloa ili u multi man meč za US titulu. Zayn u meču za world titulu ima mnogo više smisla zbog rivalstva sa Drewom.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la ante »

Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 13:49 Ne gleda mi se Orton u meču za World titulu, a i nema smisla. Nek ga bace pod Soloa ili u multi man meč za US titulu.
Meni je on totalna enigma što se tiče WM, ne vidim svrhu još jednog meča sa Solom kad je prije par tjedana porazio za 5 minuta. A mislim da i nema tu neke priče koja se može razvući kroz iduća 2 mjeseca. Ni Styles mi nema nekog smisla, a i to je već viđeno (kad sam već na temi toga, ni Styles protiv Knighta mi se ne dopada, puno radije bi da Knight ide solo na US titulu). Jedino onda neki multi đumbus za US titulu pa da ubace sve te malo jače likove sa SmackDowna.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

Dugo nismo imali neki ladder match na WM, tako da ne bi bilo loše za US titulu Logan, Owens, Knight, Styles, Orton, Lashley, možda neko tipa Kross ili Theory.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

LA i AJ trebaju imati singles meč na WM. A u ladder mec ubacit Krossa i Theorya.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 13:49 Ma neko će od njih sigurno biti u meču, nisu najbolje postavili kval. mečeve...

Zayn ako ide na Gunthera treba dobiti taj meč. Vrijeme je da Gunther izgubi titulu. A moguće da Zayn izgubi pa da kasnije osvoji MITB. I to je moguća opcija.

Ne gleda mi se Orton u meču za World titulu, a i nema smisla. Nek ga bace pod Soloa ili u multi man meč za US titulu. Zayn u meču za world titulu ima mnogo više smisla zbog rivalstva sa Drewom.
Pa ne znam sumnjam za Miza, posebno Ivara, Logan i Owens bi mogli da budu u meču i da tu naprave nešto sa nastavljanjem rivalstva za WM, ali Dominik protiv Owensa ima po meni ozbiljne šanse to je onako neizvesno mogu da odu u oba smera. Knight dobija Ivara, mislim mogu oni da naprave da ga Styles omete, ali Ivar je baš slabo ime za EC i niti Knightu treba takav poraz niti je zanimljivo da svaki meč neko nekog košta, pre ćemo to dobiti u meču Lashleya i Reeda sa potencijalnim uplitanjem Krossa.

Da MITB je u Torontu, prava stvar bi bila kad bi Zayn tu uzeo kofer, a Gunther bi nakon gubljenja IC titule odmah bio spreman za main event i da izazove za world titulu, pa baš zato mislim da drže IC titulu na njega dok se ne ukaže prostor da on postane i world šampion, a ako sve ide u pravom smeru i Cody i McIntyre izađu kao šampioni posle WM, nijednom ne treba da brzo izgubi, jedino ako bude nešto s Priestom...

Ni meni se ne gleda Orton oko WHC titule, ali meč sa Solom je već viđen a i ne bih davao Solu takvu pobedu, nije on taj potencijal da trošiš poraze Cene i Ortona na njega, bolje da to dobije recimo Gunther, Knight, Jey... Eto Cena je počeo sad stalno da gubi i pobeda nad njim nije više wow, naravno da treba da podiže druge ali mora nekog i da dobije, šta sad radi Theory, ništa, ispada da je bačen poraz Cene bzvz, isto mislim i za Sola.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 10 vel 2024, 17:28, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 10 vel 2024, 17:10 LA i AJ trebaju imati singles meč na WM. A u ladder mec ubacit Krossa i Theorya.
Ma sumnjam i da će doći do tog meča, nekako sve ide u pravcu Owens/Logan i LA/Styles, ali je problem što trebaš negde Ortona da uglaviš, za Lashleya, Krossa, Theorya... sumnjam da ih je briga, u krajnjem slučaju ima battle royale na SD pre WM.

Mogli su Orton/Rock recimo, plus da Orton bude podrška Cody-u.
slika
Odgovori