Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 03 ožu 2024, 16:58 Ne mora biti clean pobjeda uopšte. Završetak Romanovog reigna će biti ogroman trenutak za pobjednika bez obzira na okolnosti. Niko se ne sjeća da Stone Cold svoju prvu WWF titulu na WM 14 nije osvojio čisto.
Stoji. Ali ako The Rock odradi finisher Romanu i Cody ga Pina nakon toga, siguran sam da će uništiti trenutak.
Isto tako će Cody biti u senci kao što je Muž bio na WM 27.

Ipak bi najjače emocije izazvali ako bi pred kraj delovalo da će Roman odraditi spear za pobedu, da se Cody izvuče i pobedi.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la: 03 ožu 2024, 17:05
Maki je napisao/la: 02 ožu 2024, 17:47 Ma kakva clean pobjeda. Tu će biti tristo ulazaka i naravno da će Rock koštati Romana.
Vjerojatno, ali čak i u tome moraš napraviti nešto da cody ne ispadne kao slučajan šampion, nego jedan koji je baš dobio meč.
Upravo tako. Nije isto kada ti neko pokloni pobedu i kada sam dodješ do nje, kao pravi babyface.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 03 ožu 2024, 17:05
Maki je napisao/la: 02 ožu 2024, 17:47 Ma kakva clean pobjeda. Tu će biti tristo ulazaka i naravno da će Rock koštati Romana.
Vjerojatno, ali čak i u tome moraš napraviti nešto da cody ne ispadne kao slučajan šampion, nego jedan koji je baš dobio meč.
Napraviš tako da je Cody organizovao svoje ljude koji će sjebati Bloodline.
HunterDX je napisao/la: 03 ožu 2024, 17:05
Maki je napisao/la: 03 ožu 2024, 16:58 Ne mora biti clean pobjeda uopšte. Završetak Romanovog reigna će biti ogroman trenutak za pobjednika bez obzira na okolnosti. Niko se ne sjeća da Stone Cold svoju prvu WWF titulu na WM 14 nije osvojio čisto.
Stoji. Ali ako The Rock odradi finisher Romanu i Cody ga Pina nakon toga, siguran sam da će uništiti trenutak.
Isto tako će Cody biti u senci kao što je Muž bio na WM 27.

Ipak bi najjače emocije izazvali ako bi pred kraj delovalo da će Roman odraditi spear za pobedu, da se Cody izvuče i pobedi.
Miz je bio u sjeni jer je bio paper champion zasjenjen najvećom zvijezdom te ere i jednom od najvećih zvijezda prošlosti. Cody je neko ko je dobio cheereve nasuprot jednom Rocku.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la crocop97 »

Po meni idealan booking, Dvejn sjebe Romana i Bloodline na prvoj večeri (recimo namjerno izgubi tag meč count outom, nitko ne mora popušit pin) i do Bloodline rulesa uopće ne dođe nego imamo Reigns-Cody čisto jedan na jedan i temelj za Dvejn-Reigns u skorijoj budućnosti.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

crocop97 je napisao/la: 03 ožu 2024, 19:52 Po meni idealan booking, Dvejn sjebe Romana i Bloodline na prvoj večeri (recimo namjerno izgubi tag meč count outom, nitko ne mora popušit pin) i do Bloodline rulesa uopće ne dođe nego imamo Reigns-Cody čisto jedan na jedan i temelj za Dvejn-Reigns u skorijoj budućnosti.
I ja se nadam takvom scenariju.
Roman bi na taj način mogao da krivi Rocka, ali bi opet sve bilo čisto, jer je išao 1v1 i izgubio.
Što bi kasnije moglo da nastavi u dobrom smeru. Rock bi bio taj koji je Romanu dokazao da se previše oslanjao na pleme, kako ništa nije mogao sam, dok bi Roman mogao da se dokaže upravo protiv njega i pobedi ga bez ičije pomoći.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Hangman98 »

Rock nastavlja dizati gun simbol umjesto klasicnog prsta. To ako nije hint, ne znam sta onda jest. :D A možda ga nakon WM vidimo u BC Gold :lol:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

HunterDX je napisao/la: 03 ožu 2024, 21:23
crocop97 je napisao/la: 03 ožu 2024, 19:52 Po meni idealan booking, Dvejn sjebe Romana i Bloodline na prvoj večeri (recimo namjerno izgubi tag meč count outom, nitko ne mora popušit pin) i do Bloodline rulesa uopće ne dođe nego imamo Reigns-Cody čisto jedan na jedan i temelj za Dvejn-Reigns u skorijoj budućnosti.
I ja se nadam takvom scenariju.
Roman bi na taj način mogao da krivi Rocka, ali bi opet sve bilo čisto, jer je išao 1v1 i izgubio.
Što bi kasnije moglo da nastavi u dobrom smeru. Rock bi bio taj koji je Romanu dokazao da se previše oslanjao na pleme, kako ništa nije mogao sam, dok bi Roman mogao da se dokaže upravo protiv njega i pobedi ga bez ičije pomoći.
Sve ovo je najbolji mogući booking i način na koji se sve treba odradit što znači da se ništa od ovog neće desit :lol:
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Hangman98 »

Cody namjesta Crossrhodes, neobjasnjivo se primice konopcima, lik u dukserici skace na apron, pogadja ga samoan spikeom, 1,2,3, Roman wins, LOL.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la SwitchBlade »

Stavi to u spoiler sljedeći put.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 03 ožu 2024, 21:40 Cody namjesta Crossrhodes, neobjasnjivo se primice konopcima, lik u dukserici skace na apron, pogadja ga samoan spikeom, 1,2,3, Roman wins, LOL.
Svi u šoku jer Bloodline nije smio ući ali to je četvrti Uso brat na kojeg se stipulacija ne odnosi.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la: 03 ožu 2024, 21:32
HunterDX je napisao/la: 03 ožu 2024, 21:23
crocop97 je napisao/la: 03 ožu 2024, 19:52 Po meni idealan booking, Dvejn sjebe Romana i Bloodline na prvoj večeri (recimo namjerno izgubi tag meč count outom, nitko ne mora popušit pin) i do Bloodline rulesa uopće ne dođe nego imamo Reigns-Cody čisto jedan na jedan i temelj za Dvejn-Reigns u skorijoj budućnosti.
I ja se nadam takvom scenariju.
Roman bi na taj način mogao da krivi Rocka, ali bi opet sve bilo čisto, jer je išao 1v1 i izgubio.
Što bi kasnije moglo da nastavi u dobrom smeru. Rock bi bio taj koji je Romanu dokazao da se previše oslanjao na pleme, kako ništa nije mogao sam, dok bi Roman mogao da se dokaže upravo protiv njega i pobedi ga bez ičije pomoći.
Sve ovo je najbolji mogući booking i način na koji se sve treba odradit što znači da se ništa od ovog neće desit :lol:
Kao i uvek. 😁
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 04 ožu 2024, 06:44
Hangman98 je napisao/la: 03 ožu 2024, 21:40 Cody namjesta Crossrhodes, neobjasnjivo se primice konopcima, lik u dukserici skace na apron, pogadja ga samoan spikeom, 1,2,3, Roman wins, LOL.
Svi u šoku jer Bloodline nije smio ući ali to je četvrti Uso brat na kojeg se stipulacija ne odnosi.
Tama Tonga debut :violin:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la SwitchBlade »

Svi RKO skečevi pripremili su ga za ovaj dan. :lol:

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Hangman98 »

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la ante »

Malo mi je zanimljivi u zadnje vrijeme nego inače ali već je imao sličan oversell, izgleda suludo
slika
Odgovori