Rossy Ogawa

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Maki »

Ja sam već rekao za mene on neće biti bad guy jer je Bushiroadov pristup upropastio Stardom.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Markovic619 »

Ne mora značit da mu se neće više isplatit ovo od samo saradnje sa AEWom. Mozda će dobit dobru svotu za svaki prelazak wrestlera u WWE a vjerujem da ce imati i kreativnu slobodu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la: 09 tra 2024, 18:38 Ne mora značit da mu se neće više isplatit ovo od samo saradnje sa AEWom. Mozda će dobit dobru svotu za svaki prelazak wrestlera u WWE a vjerujem da ce imati i kreativnu slobodu.
Ja nemam ništa protiv toga, ali onda to reci. Samo nemoj zaboraviti da nisi šef kompanije.
crocop97 je napisao/la: 09 tra 2024, 18:21 AEW je vrbovao žene da ih odvede u SAD, Ogawa vrbuje jer je izgubio kontrolu nad Stardomom i zato osniva novu kompaniju, nije ista situacija.
Nije, jedni im nude bolje uvjete i veću plaću, drugi manju i novi grind :mrgreen:
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la crocop97 »

Nije WWE-ov problem što Tony baca pare kad potpisuje ljude i svejedno će nekima bit prvi izbor ako žele kontinuirano radit u pričama pa barem počeli od low carda. Evo Giulia će vjerojatno dobro proć u NXT-u i prilagođavat će ju američkom tv-u, dok bi kod Tonya odradila par Dynamitea i na kraju završila na pre showu ROH-a. I uvijek nakon WWE runa može otić u AEW i možda izvuć još više para, isto vrijedi i za one koji se probiju u AEW-u pa si mogu povećat vrijednost kad istekne ugovor, ali skroz druga stvar je pljunit pare za ljude koji uopće nemaju vrijednost na američkom tržištu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Sherpa »

Ponavljam, nema veze sa WWEom, niti sa AEWom, samo s time da je on ispao baš licemjeran i butthurt.

Ako AEW da pare koji ne vrijedi toliko za to tržište, znaš tko je tu onda u dobitku? Taj kojem je plaćeno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Maki »

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Maki »



Rossy Ogawi će glave doći nesaradnja sa AEWom. Doduše da se pojave neke optužbe protiv njega ne bih bio pretjerano iznenađen.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Sherpa »

Zato sam rekao da mi nemamo saznanja iz japana o njemu, jer očigledno ima svoju reputaciju koja je dobro poznta.

Al isto tako bih volio da svi ovalvi odu do kraja i kažu što konkretno misle.

Isto tako, omega treba doći TKu, kazati što zna i tražiti da se ne surađuje sa stardomom dok je on tamo, ako ima takve spoznaje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Maki »

Ne smiješ otvoreno reći da je neko seksualni napasnik (a to je jasno stvar na koju Omega aludira) bez dokaza.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Rossy Ogawa

Post Postao/la Hangman98 »

Kad Omega koji stvarno ima reputaciju da ne prica ni na koga (cak je i u Punk prici bio i vise nego korektan) kaze ovako nesto, onda znas koliko je sati.
slika
Odgovori