WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 23 ožu 2024, 12:30 Zato što je to bio prvi event sa publikom.
Ne vidim da je to toliko previše bitno, sjebali bi Lashleyev momentum, a da su McIntyre-a hteli da nagrade i nastave da ga guraju kao lice kompanije (što je on u krajnjoj ruci bio u tom covid periodu samo jer su malo smanjili gas s Reignsom do Tribal Chief gimmicka) ne bi mu škodio taj poraz od Lashleya...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la Sherpa »

Ne vidiš? Nakon godinu dana bez publike?
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la Hangman98 »

9 godina od cashin-a... Jbt al' smo ostarili.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 23 ožu 2024, 12:41 Ne vidiš? Nakon godinu dana bez publike?
Veći je problem što je kasnije nije osvojio, nije morao odmah...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la Sherpa »

Kasnije nije važno, to je bio pravi trenutak.

Isto ko što sada može dobiti romana, ali ga nije dobio u walesu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la Maki »

WWE je jako loše ispao na toj WM 37 jer nijedan od stubova kompanije tokom pandemije nije dobio nikakvu nagradu za to. Drew, Braun, Wyatt, Sasha, Bayley, Asuka. Svi su oni ili izgubili ili bili u nebitnim i lošim mečevima. Bayley je ako se ne varam bila host nije čak ni hrvala.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la Elite »

KOMANIA je napisao/la: 23 ožu 2024, 11:57 Tako je momci samo kuvajte, slobodno se prebacite i na Reignsa i bacite vaše kratke analize za obojicu... :D
Evo ja ću u tri reči - Najveći kancer WWE - a :mrgreen:
Ako i ove godine ritejna onda stvarno više :roll:
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la KOMANIA »

Elite je napisao/la: 23 ožu 2024, 16:41
KOMANIA je napisao/la: 23 ožu 2024, 11:57 Tako je momci samo kuvajte, slobodno se prebacite i na Reignsa i bacite vaše kratke analize za obojicu... :D
Evo ja ću u tri reči - Najveći kancer WWE - a :mrgreen:
Ako i ove godine ritejna onda stvarno više :roll:
Pa nema šta, slažem se, možda ne baš najveći ali nije daleko. :mrgreen:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 23 ožu 2024, 12:57 Kasnije nije važno, to je bio pravi trenutak.

Isto ko što sada može dobiti romana, ali ga nije dobio u walesu.
Nebo i zemlja poređenje, ali ok ti možda tako gledaš na to.
Mogli su kasnije da mu daju titulu, a na sledećoj WM veću i bitniju pobedu od one nad Corbinom...
Ovako bi Lashley ispao ko Batista iz 2010.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 23 ožu 2024, 13:02 WWE je jako loše ispao na toj WM 37 jer nijedan od stubova kompanije tokom pandemije nije dobio nikakvu nagradu za to. Drew, Braun, Wyatt, Sasha, Bayley, Asuka. Svi su oni ili izgubili ili bili u nebitnim i lošim mečevima. Bayley je ako se ne varam bila host nije čak ni hrvala.
To jeste, Wyatt je morao da dobije, Ortonu pobeda ništa nije značila, ok Rhea je dobila Asuku, Strowman je i onako sticajem okolnosti dobio reign u pandemija eri i to je bio loš reign. Sasha i Bayley bolje da su imale kulminaciju feuda na toj WM pa da bar jedna izađe kao pobednica...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la KOMANIA »

RHEA RIPLEY

slika

WrestleMania skor 2:2

Mami drži Women's World titulu od prošle WM i pobede nad Charlotte, a na ovoj WM će je braniti protiv Becky Lynch.

2020. WM 36 – Charlotte Flair defeated Rhea Ripley (c) - Match for the NXT Women's Championship

2021. WM 37 – Rhea Ripley defeated Asuka (c) - Match for the WWE Raw Women's Championship

2022. WM 38 – Sasha Banks and Naomi defeated Carmella and Queen Zelina (c), Liv Morgan and Rhea Ripley, and Natalya and Shayna Baszler - Fatal four-way tag team match for the WWE Women's Tag Team Championship

2023. WM 39 – Rhea Ripley defeated Charlotte Flair (c) - Match for the WWE SmackDown Women's Championship

Zanimljivo je da se na svakoj WM do sada borila za različitu titulu, a na WM je debitovala još kao članica NXT-a.
Njeni najbolji mečevi na WM su upravo bili protiv Charlotte, ovaj sa prošle WM je svakako bolji zbog prisustva publike i naravno zbog samog Rheinog osvajanja titule, tako da je to i najveći trenutak i naravno pobeda Rhe-e na WM, mada se sećam da mi se i meč sa WM 37 jako svideo.
Dobila je i Asuku na WM i tada uzela svoj prvi pojas na main rosteru ali naravno da je to nemerljivo sa ovim od prošle godine.
Tu je još jedan poraz (uz onaj od Charlotte za NXT women’s titulu) u meču za tag team titule gde je bila u timu sa Liv, a pored njih bilo je još 3 tima i taj poraz je bio ok, Sasha i Naomi su svakako bile najbolji izbor za pobednice.

U suštini mislim da je sve sa Rhe-om na WM bilo u redu, čak i onaj prvi poraz kada je izgubila NXT titulu od Charlotte je iz kasnije perspektive ispao kao dobar (veći je problem što je Charlotte kasnije ponovo dobila Rheu za Raw women’s titulu) jer joj je vratila na prošloj WM i to u mnogo značajnijem meču, a sada postoji i potencijalni treći meč na WM u budućnosti pošto su trenutno 1:1 na WM.
Stvorilo se dakle jedno zanimljivo rivalstvo a Charlotte i Rhea su odličan spoj i ti mečevi prosto ne mogu da ispadnu loši ukoliko dobiju dovoljno vremena.

Na kraju dolazimo i do ovogodišnje WM na kojoj će Rhea braniti Women's World titulu protiv Becky i nekako su veće šanse da će izgubiti titulu nakon godinu dana reigna, dok s druge strane postoji i mala nada da će je odbraniti, a pobeda nad Becky na ovoj WM, nakon one nad Charlotte na prošloj, učinile bi je pravom zvezdom što nije imala prilike da baš pokaže u svom jako ''tankom'' reignu, ali naravno ne svojom krivicom.
Neće joj ni poraz previše naštetiti, još uvek je mlada i možda bi i to izrodilo neko novo rivalstvo sa Becky u budućnosti kada bi joj vratila za poraz kao što smo imali slučaj i sa Charlotte.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la Elite »

Unpopular opinion: Voleo bih da Rija ritejna.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la Maki »

Nema velike šanse po meni. Becky će ovo vjv biti zadnji reign prije nego pređe na part time raspored.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: WRESTLEMANIA – statistika i analiza wrestlera

Post Postao/la Dynamite 7 »

Drew McIntyre- Imam nostalgiju za njegovim WWE počecima, tad su ga bookirali kako treba za WM.
Roman Reigns- Šta reći, legenda Wrestlemanije. Šteta što nije ranije dobio TC gimmick, omiljeni meč mi je protiv Lesnara na WM 2022.
Rhea Ripley- Najbolji trenutak onaj meč sa Charlotte prošle godine, jedan od najboljih ženskih mečeva koje sam gledao.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori