Dynasty 2024

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24843
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 22 tra 2024, 23:00
Maki je napisao/la: 22 tra 2024, 22:56 Ne znam iskreno šta ti toliko smeta kod Biancine kose.
Sellanje iste i u konačnici logika.

Njeno sellanje iste je grozno. Da, drugi selaju kada ih ona udari njom, ala kada nju vuku za kosu ona to sella veoma minimalno. A onda dolazimo do nastavka logike da ako te svaki meč netko vuće za kosu, napravi nešto po tome pitanju.
Ali mnoge stvari u wrestlingu nemaju smisla ako se tako gleda. Kosa ističe Biancu od ostalih po izgledu a to je bitno jer je to njen trademark.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la crocop97 »

Evo komentar na meč: jako dobar s potencijalom za nešto odlično da su samo stali nakon nekih većih poteza i pustili da spot diše, sellanje je isto bilo dosta selektivno (pogotovo kod Ospreaya) i Bryanovi control segmenti su mogli imat puno veći značaj da su imali jaču funkciju u završnici, ali odrađeni su jako dobro.

Bryan je mogao baš uć u heel mod da začini meč, BCC ionako zna plesat na granici i mogao je tu kroz limb work imat brutalan heel work. Svi potezi izvedeni perfektno i fluidno, tu se nema šta zamjerit, ali meč kao meč je šupalj jer je falilo drame i priče da to digne na višu razinu. Između trojke i četvorke, možda i četvorka jer je bilo baš dobrih dijelova
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7668
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Master of darkness »

crocop97 je napisao/la: 22 tra 2024, 23:01 Evo komentar na meč: jako dobar s potencijalom za nešto odlično da su samo stali nakon nekih većih poteza i pustili da spot diše, sellanje je isto bilo dosta selektivno (pogotovo kod Ospreaya) i Bryanovi control segmenti su mogli imat puno veći značaj da su imali jaču funkciju u završnici, ali odrađeni su jako dobro.

Bryan je mogao baš uć u heel mod da začini meč, BCC ionako zna plesat na granici i mogao je tu kroz limb work imat brutalan heel work. Svi potezi izvedeni perfektno i fluidno, tu se nema šta zamjerit, ali meč kao meč je šupalj jer je falilo drame i priče da to digne na višu razinu. Između trojke i četvorke, možda i četvorka jer je bilo baš dobrih dijelova
Malo, al' mudrovito :D Kao da sam ja pisao.
You leave when you think it's time
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 22 tra 2024, 22:56 Ne znam iskreno šta ti toliko smeta kod Biancine kose.
Valja ono oprati i osušiti, upalu tricepsa fasuješ držeći fen pola sata bez prestanka :lol: Zato su joj ruke ko u Forda
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7668
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la: 22 tra 2024, 23:00
Maki je napisao/la: 22 tra 2024, 22:56 Ne znam iskreno šta ti toliko smeta kod Biancine kose.
Sellanje iste i u konačnici logika.

Njeno sellanje iste je grozno. Da, drugi selaju kada ih ona udari njom, ala kada nju vuku za kosu ona to sella veoma minimalno. A onda dolazimo do nastavka logike da ako te svaki meč netko vuće za kosu, napravi nešto po tome pitanju.
Mozes postaviti i tako da ignorise negativne strane, da bi iskoristila pozitivne strane njenog lasa... ovaj kose :mrgreen: Opet tu zavisi kako gledas.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58262
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 22 tra 2024, 23:01 Ali mnoge stvari u wrestlingu nemaju smisla ako se tako gleda. Kosa ističe Biancu od ostalih po izgledu a to je bitno jer je to njen trademark.
Naravno da nemaju, neke me ne smetaju, neke ne. Ova me smeta preko svake mjere, naprosto mi je užasno. I ne mogu si pomoć. Ako u budućnosti to bude još netko radio (recimo za jedno 10 godina) bit će mi jednako užasno. Tako da će me jedino zanimati ako joj odrežu kosu, osim toga ne želim gledati njene mečeve. I ne mogu reći jel dobra hrvačica ili ne. Jednostavno je ne želim gledati. I to nije njen heel work nego je za mene get of my tv

volio bih dati šansu, al nejde
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Elite »

Jbt toliko stranica o Vilu i Brajanu kao da su njih dvojica jedini imali meč na ovom ppv :lol:

Žao mi je da niko ne spominje Stronga i Relija. Meni daleko najbolji meč večeri. Fenomenalno određena priča, psihologija i sam meč bio je ekstremno zabavan i dinamičan.

AEW je dostavio po pitanju kvaliteta mečeva što se od njih uvek očekuje. Pored Stronga i Relija, posebno su mi se dopali Ospraj i Danijelson (završnica toliko brutalna da me je bilo strah da se Danijelson istinski povredio) i Toni i Tander. Ta tri meča su mi GOAT večeri.

Ipak ostao sam razočaran sa nekim odlukama. Pre svega TBS. Ovo mi ne bi toliko smetalo da ne znam da će Vilou izgubiti pojas već na DON, jer sigurno neće Mercedes izgubiti svoj prvi AEW meč. Koja je onda poenta da joj daju rejn od mesec dana. Više bi smisla imalo da je Đulija odbranila i izgubila od Mercedes, a svakako je Mercedes sa Vilou je mogla kasnije da ima meč za titulu. Ovako je baš ispalo bezveze jer u meču Vilou i Mercedes će neka strana biti oštećena.

A tek Đeriko koji je dobio Hoka za FTW mi je :roll:

Leder meč dobar, ali imali su dva tima i boljih mečeva. Ovaj mi je bio najslabiji dosada. Očekivao sam pobedu FTR iskreno. Pojava Perija mi je iznenađenje.

ME mi nije bio nešto, ali samo osvajanje Striklenda epski momenat :clap:

Finalna ocena za ppv nekih 7/10
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Hangman98 »

Elite je napisao/la: 22 tra 2024, 23:26 Ipak ostao sam razočaran sa nekim odlukama. Pre svega TBS. Ovo mi ne bi toliko smetalo da ne znam da će Vilou izgubiti pojas već na DON, jer sigurno neće Mercedes izgubiti svoj prvi AEW meč. Koja je onda poenta da joj daju rejn od mesec dana. Više bi smisla imalo da je Đulija odbranila i izgubila od Mercedes, a svakako je Mercedes sa Vilou je mogla kasnije da ima meč za titulu. Ovako je baš ispalo bezveze jer u meču Vilou i Mercedes će neka strana biti oštećena.
Ne mora znaciti, Kris i Stoke su jako sumnjivi i cini se kako spremaju turn. Sjetimo se da je neko napao Mone dok je imala interview, kada su se svjetla ugasila. Vrlo vjerovatno je to bila Kris, ali su napravili kao da lici na Julia shenanigans.

Vjerovatno ce se praviti da su i dalje uz Willow, a na DoNu ide turn. Najbolje bi bilo da Kris napadne Mone prvo, pa da bude DQ pobjeda za nju, Willow se usprotivi, jer je babyface i zeli clean mec i da se dokaze da moze dobiti Mone 1 na 1 sama. Onda npada i nju i postavljaju Kris vs Willow, a Mone usmjeriti ka world title slici.

Na taj nacin su učinili Kris - Willow feud velikim, samim tim sto se Mone vrtila oko te price, a nisu "opteretili" Mercedes sa TBS titulom.

Inace Trent je turnao na OC, na jako slican nacin, samo je bio drugi cosak, sinoc su i to tizali. Znamo da je Trent nesto sapnuo Kris u onom backstage segmentu odmah nakon turna-a na OCa, tako da kuha se nesto sigurno.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13952
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58262
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

Zgodan detalj :)

Ja bih isti iskoristio za priču u nekom trenu
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Jovic je napisao/la: 22 tra 2024, 09:37 Zaista nepotrebna izjava Ospreaya na konferenciji posle gde je u fazonu:neću se baviti njima ali ipak ću ih uvrediti da su niža i nikakva kompanija.
Niža i nikakva iz perspektive Meltzera, jaka stvar...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 22 tra 2024, 20:47 Borac nastavlja borbu iako je ranjen, dok ne dodje do zavrsnog udarca, ali nece ti 10x naznaciti da je ranjen, nema kad, brani se od nove prijetnje.
Tako je Borac je možda ranjen ali uzima titulu ove sezone... :lol:
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Elite »

Zato kada presvetli Trips isto komentariše suparničku promociju (ili bar daje naznake o njoj) na nipodoštavajuć način to nikom ništa :roll:
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 02:16 Zato kada presvetli Trips isto komentariše suparničku promociju (ili bar daje naznake o njoj) na nipodoštavajuć način to nikom ništa :roll:
Trebaju i jedni i drugi da gledaju svoje dvorište, ali ovaj Willov komentar baš ne pije vodu, jer je WWE kompanija no. 1 pa bi se takav komentar s njihove strane i mogao protumačiti realnim da je AEW niža kompanija, ali u suštini nisam za takva prozivanja...
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 24 tra 2024, 07:00, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Hangman98 »

Jovic je napisao/la: 22 tra 2024, 09:37 Zaista nepotrebna izjava Ospreaya na konferenciji posle gde je u fazonu:neću se baviti njima ali ipak ću ih uvrediti da su niža i nikakva kompanija.
Nisam to ispratio, gdje je rekao da je WWE niza i nikakva kompanija?
slika
Odgovori