Elimination Chamber 2024

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la ante »

Reklame i slično, ja sam recimo i ulaske ubrzao, svakako mi je bolje ovako pogledati show u par dijelova kroz ostatak dana

Mada lik sere puno, ispada da je svatko u publici bio mizeran jer su im puštali reklame i promo pakete. Imaš pivo, društvo oko sebe i mobitel, proći će vrijeme. I uostalom, ulasci i jesu dio iskustva

A i koliko vidim posran je u komentarima
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la Sherpa »

Ovisi od koga je posran. od ljudi koji su bili tamo ili ljudi u komentarima. jer je prilično veliak razlika kako američka publika konzumira, gdje je nešto takvo prihvatljivo. I ostatak svijeta, gdje je osjetno manje prihvaltjivo

Jer na ove koji imaju pivo i društvo imaš i ove koji su sa klincima koji postaju nesnosni jer se ništa ne događa.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la Maki »

Realno prema cardu i rezultatima ništa posebno od PPVa. Nije bilo ni nekih iznenađenja vidim.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la TheViper »

PPV-i izmedju RR i WM su obicno filleri i predvidivi. Vidim ni ovo nije izuzetak.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6692
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la SwitchBlade »

Tiffany Stratton MVP! Odavala je klasičan stereotip diva dojam ali boy was I wrong... Ne sudi knjigu po koricama I guess.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la AleksaVP »

Liv Morgan vs Tiffy Time na nekoj od budućih WM, daj mi to oče biznisahhh
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la Markovic619 »

Kabuki vs Indi&Candice **3/4
Ženski EC ****
Tag Team ***3/4
Muški EC ***1/2
Rhea/Nia ***1/4

Moje ocjene. Nije bio loš show, manje više sve očekivano i predvidljivo. Bolje i to nego neka negativna iznenadjenja. Pre show meč za tag team titule je bio solidan. Indi je dobila meč pred svojom publikom. Ženski Chamber najbolji meč na showu, ali je imao dva problema, nije bilo heela u meču, Tiffany na papiru je bila jedini heel a nekako je dobila najbolje reakcije publike. Imaju zvijezdu u njoj, mislim i da će face turnati ubrzo zato što je baš popularna. Bila je MVP ovog meča, odlično se pokazala. Drugi problem je finish. Desio se prebrzo bez ikakvog razloga. Liv je na roll up izbacila Biancu da bi odmah bila eliminisana od strane Becky. Mogli su to dosta bolje odraditi. Meč za tag team titule je trajao dosta dugo, skoro 20 minuta i bio je jako dobar. Trenutno WWE ima dosta kvalitetnih tag timova i vrijeme je za razdvajanja titula. Grayson Waller Effect se desio, i to je jedino što se može reći o ovom segmentu. Očekivao sam barem da Cody i Seth izazovu Reignsa i Rocka na tag meč ali to se nije desilo. Na kraju je Theory dobio batine. Mogli su on i Cody imati meč, bar bi segment imao smisla. Muški Chamber nije imao pamtljivih spotova, više su meč bazirali na storytelling što i nije bilo loše. Orton je pokazao svima kako treba sellati. Odlično odradjen posao. Styles preletio čitavu planetu samo kako bi zveknuo stolicom Knighta :lol: Drew je uzeo na kraju jer je Logan bokserom udario Ortona. Vjerujem da će Orton upasti u multi man US title meč na WM. Main event solidan, znajući kakva je Nia Jax u ringu čak i jako dobar. Kad se sve sabere ocjena je negdje 7/10, nije bilo ništa loše ali ni odlično. Rezultati predvidljivi.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la Hangman98 »

SwitchBlade je napisao/la: 25 vel 2024, 11:18 Tiffany Stratton MVP! Odavala je klasičan stereotip diva dojam ali boy was I wrong... Ne sudi knjigu po koricama I guess.
:text-+1:

Odlicna. Takodjer sam imao predrasude, medjutim zena je top.

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la Maki »

Nisu to bile predrasude već opravdana kritika. Ona je pod Vinceom u NXT 2.0 imala sugarbaby gimmick. Da nije došlo do promjene šefova u WWEu ne bi od nje ništa bilo.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Spale je napisao/la: 24 vel 2024, 14:10Ocekivano
Je l si ti onaj lik što na YT-u snimao u poslednje vreme wrestling podcaste?
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 25 vel 2024, 15:24
U pravu si definitivno za razdvajanje tag team titula, ima jako dosta timova, treba još jedna titula da se tu neko podigne.
Nisam baš gledao nedeljne epizode od RR-a, ali ako su Truth i Miz zajedno i ako su povezani sa JD-om pričom, mislim da će u tom smeru na WM, pa da se JD raspadne posle WM.

Za Ortona sam bukvalno odmah pomislio da je povreda, ali bilo mi je sumnjivo što mu niko nije prišao, ja nisam video ni sudije pored kaveza, ni u meču, ali genijalno svakako.
Iz ovoga se stvara Logan-Orton za US titulu na WM, ali Owens je i dalje tu pričom tako da je za sada triple threat nekako najrealniji. Knight i Styles grade priču van toga ali mogu ih spojiti jer sumnjam da će imati prostora za taj meč, da ne govorimo tek o Lashleyu i Krossu, po 6, eventualno 7 mečeva za dan WM, nema prostora za sve to, tako da neki ladder meč bi bio najbolji. Nije da gotovim Theory-a čak obratno, ali nakon prošle godine gde dobija Cenu na WM bilo bi bzvz da ga sad nema na cardu, pa mi je i on opcija za multi man meč.
slika
Spale
Rank 2
Rank 2
Postovi: 17
Pridružen/a: 04 vel 2024, 17:13
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la Spale »

KOMANIA je napisao/la: 26 vel 2024, 00:44
Spale je napisao/la: 24 vel 2024, 14:10Ocekivano
Je l si ti onaj lik što na YT-u snimao u poslednje vreme wrestling podcaste?
Nisam braticu a na kog tacno mislis?
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Spale je napisao/la: 27 vel 2024, 14:36
KOMANIA je napisao/la: 26 vel 2024, 00:44
Spale je napisao/la: 24 vel 2024, 14:10Ocekivano
Je l si ti onaj lik što na YT-u snimao u poslednje vreme wrestling podcaste?
Nisam braticu a na kog tacno mislis?
Pa šta je bitno kad nisi... 😝

Ali ajde, evo ovaj Spale ovde:

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2024

Post Postao/la Markovic619 »

Odgovori