Royal Rumble 2024

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice

Ko osvaja Rumble?

Anketa je završila: 28 sij 2024, 12:24.

Cody
5
38%
CM Punk
7
54%
Rock
0
Nema glasova.
McIntyre
0
Nema glasova.
Gunther
0
Nema glasova.
Nek drugi
1
8%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 29 sij 2024, 20:37
Hangman98 je napisao/la: 29 sij 2024, 20:33 Ne mislim da njeno osvajanje ima veze sa Sashom, uopste. Ovo je nagrada za nju i njenu odanost kompaniji, radila je sve sto su zahtjevali, pustala sve over cak i mozda previse.
Rumble se ne daje za te zasluge tj. makar se nije do sada davao.
Ženska divizija je mnogo tanja, Iyo je bzvz predstavljena kao šampionka, tako da su i njeni mečevi sa Charlotte ili Biancom predvidljivi i bzvz. Bayley bar pričom ima smisla, Damage CTRL je poprilično potrajao, 1 i po godina.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10403
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la Markovic619 »

Ne bih rekao. Bayley je bila najbolja opcija ove godine, priča oko Damage CTRL bi mogla biti jako zanimljiva. Zasluženo bi bilo da dobije titulu na WM, žena je nosila WWE tokom pandemije da bi na WM bila razbijena od strane Bellaa, meni se čini. Nikad 1v1 meč na Maniji.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 29 sij 2024, 21:19 Ne bih rekao. Bayley je bila najbolja opcija ove godine, priča oko Damage CTRL bi mogla biti jako zanimljiva. Zasluženo bi bilo da dobije titulu na WM, žena je nosila WWE tokom pandemije da bi na WM bila razbijena od strane Bellaa, meni se čini. Nikad 1v1 meč na Maniji.
- WM 33 - odbranila Raw women's titulu u fatal 4-way meču protiv Charlotte, Sashe i Nie, bio je eliminacijski.

- WM 34 - battle royale, izbačena poslednja od strane Naomi, a pre toga je eliminisala Sashu.

- WM 35 - izgubila titulu sa Sashom u 4 way za tag team titule od IIconics.

- WM 36 - odbranila SD titulu u fatal 5 way meču.

- WM 37 - nije imala meč, ali je tu popila batine od novopečenih članica HOF-a, Bella.

- WM 38 - nije bila na cardu, povreda.

- WM 39 - izgubila sa Damage CTRL od Becky, Lite i Trish.

Eto da se podsetimo, skor 2:3, nema singles meča i pobede su bile bzvz jer je branila titulu u multi woman mečevima, tako da će sad jedno osvajanje biti super i najveći trenutak u karijeri.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 29 sij 2024, 22:08, ukupno mijenjano 3 puta.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17728
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

KOMANIA je napisao/la: 29 sij 2024, 21:38 - WM 38 - isto nije imala meč, ali je tu valjda popila batine od Bella?
Nije mi trebao podsjetnik da se ovo dogodilo.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Meni treba podsetnik je l to bilo na WM 38 ili 37?

Jer na jednoj onda nije bila, ne sećam se zbog čega, neka povreda?
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Da, zamenio sam ovo sa Bellama je ipak WM 37, Damage CTRL uopšte nisu bile na cardu WM 38? 🤔
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10403
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la Markovic619 »

KOMANIA je napisao/la: 29 sij 2024, 21:50 Da, zamenio sam ovo sa Bellama je ipak WM 37, Damage CTRL uopšte nisu bile na cardu WM 38? 🤔
Zato što stable tad nije postojao :D

Bayley je imala neku tešku povredu, nije je dugo bilo.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 29 sij 2024, 22:02
KOMANIA je napisao/la: 29 sij 2024, 21:50 Da, zamenio sam ovo sa Bellama je ipak WM 37, Damage CTRL uopšte nisu bile na cardu WM 38? 🤔
Zato što stable tad nije postojao :D

Bayley je imala neku tešku povredu, nije je dugo bilo.
Da, da, izmešalo mi se sve, 😝 ja pre WM pamtim po godinama.

Zaboravio sam kad se povredila ali da vratila se na SS 2022. i tu su i ove debitovale.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la Sherpa »

vi koji pratite E, jel ovo zaista izražen problem?

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10403
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la Markovic619 »

U zadnjih par godina mnogo su mijenjali ulazne pjesme. I ne znam kako su uspjeli to ali svima je nova lošija od starog themea...
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la Hangman98 »

Ja sam imao problem, jer dosta themova nisam povezivao sa hrvacem/hrvacicom, pa mi je svaki na prvu zvucao kao neciji povratak ili debut nekog novog.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13962
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la AleksaVP »

A i nemaju više titantron tako da je i to problem..
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la Rio146 »

Royal Rumble 2024

Ženski Royal Rumble
Odmah na otvaranju eventa jedan lijep povratak. Fino je publika reagirala na Naomi, pogotovo "Welcome Back" chantovi. Još jedno lijepo iznenađenje u obliku Jordynne Grace. Totalno neočekivano. Indi Hartwell je prva koja je ispala. Lijep trenutak kada su Ivy i Jordynne pokazivale snagu. Damage CTRL su se dobro držale sve dok Hojo i Asuka nisu ispale od Chance, Carter i Belair. Chelsea Green je bila smiješna u interakciji između Jax i Niven. Tek kada je Becky kao 21. entrant ušla počelo je biti zanimljivo. Kao 28. ulazi Jade Cargill i debitira u WWE. Fenomenalan staredown sa Jax, i odlična eliminacija. Na kraju su ostale Liv Morgan, Jade Cargill i Bayley. Sve tri završavaju na apronu, a nakon što je Liv eliminirala Jade, Bayley odmah eliminira nju, te tako osvaja Rumble.

Randy Orton vs AJ Styles vs LA Knight vs Roman Reigns - Undisputed WWE Universal Championship
Sviđa mi se kako su odmah krenuli napadat Reignsa da neutraliziraju glavnu opasnost. Dosta zabavna sekvenca pokraj ringa sa stolom. Nakon toga u ringu su sva četvorica imala ponešto ofenzive i lijepo su iz predstavili kao ravnopravne. Nekako očekivano da bude serija finishera, gdje AJ pogađa Styles Clash nad Romanom, a onda i Randy veže 3 RKO-a. Solo Sikoa spašava Romana, tako što izvlači sudca iz ringa. AJ je imao fantastičnu priliku na kraju sa stolicom, no Roman ga smiruje jednim Spearom i brani titulu. Dosta zabavno.

Kevin Owens vs Logan Paul - WWE United States Championship
Iako meč zapravo i nije bio nešto odličan, kasnije sam pročitao da je KO odradio meč sa slomljenim stopalom, tako da svaka čast. Na početku KO nije gubio vrijeme nego je odmah krenuo agresivno. Paul dolazi do prednosti sa par Crossbodya pa targetira Kevinovu ruku. U nastavku Owens radi dva Canonballa i Frog Splash, ali Logan kickouta. Odličan Brainbuster sa kuta, nakon nekoliko Splasheva Owensa, no Logan i to preživljava. Oko ringa nastaje ludnica. Dolaze Grayson Waller i Austin Theory te dodaju Loganu boxer. Kevin mu oduzima boxer te ga sam udara njime. Na kraju sudac usred counta vidi boxer na Owensovoj ruci i svira DQ.

Muški Royal Rumble
Braća Uso otvaraju ovaj meč. Prvi suprise entrant bio je Andrade. Ništa posebno se nije događalo do eliminacija Krossa i Lashleya, a onda su se umiješali Street Profitsi i Authors of Pain u veliki brawl. Prilično mlako sve do dolaska Gunthera i Breakkera. Kao 27. ulazi CM Punk. Cody, CM Punk, McIntyre i Gunther su bili u final fouru, a u samoj završnici Cody i CM Punk. Dosta neizvjestan kraj uz puno finishera, no ipak Cody Rhodes ponovno osvaja rumble i ide na WrestleManiu.

Sveukupno: Event je otvoren dobro. Generalno nije bilo ništa loše, no osjetio se pad u meču za US titulu. S obzirom na KO-ovo stanje, mogu reći da je bilo onda i više nego dobro. Muški RR nije bio nešto pretjerano uzbudljiv sve do same završnice.
Yes Sir!
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la: 29 sij 2024, 22:44 U zadnjih par godina mnogo su mijenjali ulazne pjesme. I ne znam kako su uspjeli to ali svima je nova lošija od starog themea...
E bravo, i meni nije jasno kako je u većini slučajeva nova pjesma lošija od stare.
Ja sam prepoznao većinu jer redovno pratim ali mogu se složiti da ima dosta generičnih.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2024

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 29 sij 2024, 22:38 vi koji pratite E, jel ovo zaista izražen problem?

Možda je 50% malo preterivanje, ali istina je, mada ja i slabije pratim na nedeljnoj bazi pa ni nisam upoznat sa mnogim novim songovima.
slika
Odgovori