AEW Continental Classic

AEW verzija G1

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

AEW Continental Classic

Post Postao/la Hangman98 »

slika


Ovo bi bio dobar lineup:

slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la crocop97 »

Jel pobjednik bar dobija title shot ili nešto, ovo mi zvuči ko još jedan turnir koji je izgovor za hrpu bangera, meh
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Hangman98 »

Ako ce vec ici tom rutom bookinga, svakako je bolje da imaju neki plot, u ovom slucaju opravdan turnirskom pozadinom. Bolje nego da su nasumicni i samo tu bez neke pozadine.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la crocop97 »

Pa i ovako je poprilično nasumično, samo što eto ima okvir turnira, ali nema nikakvu konkretnu svrhu osim te da će Bryan dobit turnir ko utješni poklon jer ne može na G1 u Japan prije nego ode u aktivnu mirovinu. Meni je Bryan već duže vrijeme nezanimljiv, pogotovo otkad besciljno reda te bangere, bolje da dobije par konkretnih singles programa prije penzije (npr još koji manji ili veći feud kao onaj sa Starksom). Meščini da on želi naredat što više odličnih mečeva prije penzije, umjesto da traži neku upečatljivu priču.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5315
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la ante »

crocop97 je napisao/la: 13 stu 2023, 17:11 Jel pobjednik bar dobija title shot ili nešto, ovo mi zvuči ko još jedan turnir koji je izgovor za hrpu bangera, meh
Zaboravio si dodati da Tony nije turnir bookirao preko 2 mjeseca, zaželio se malo naš booker godine.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la AleksaVP »

Što se tiče tih bangera bez priče, pre ću to da gledam nego konstantne rimečeve u E dabu
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Rio146 »

Ne sviđa mi se. Ispada nepotrebno.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 13 stu 2023, 17:11 Jel pobjednik bar dobija title shot ili nešto, ovo mi zvuči ko još jedan turnir koji je izgovor za hrpu bangera, meh
Bit će nešto sigurno. Samo vjerojatno neće još najaviti što. Prilika za titulu je najvjerojatnija opcija.

Iako bih ja više volio da su ovo napravili za tag diviziju
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Markovic619 »

Ne funkcionišu baš najbolje turniri na tv, pogotovo ne round robin sa dosta ucesnika.
ante je napisao/la: 13 stu 2023, 18:35
crocop97 je napisao/la: 13 stu 2023, 17:11 Jel pobjednik bar dobija title shot ili nešto, ovo mi zvuči ko još jedan turnir koji je izgovor za hrpu bangera, meh
Zaboravio si dodati da Tony nije turnir bookirao preko 2 mjeseca, zaželio se malo naš booker godine.
Precijenjen lik u pm. Al jbg on 'voli wrestling'
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Sherpa »

Malo podcijenjujete lika koji je u par godina stvorio multimilijunaki posao i postao druga wrestling kompanija svijeta. I koji je u svemu tome donio itekako puno dobrih booking odluka.

To da tv turniri nisu najbolji za tv je i nije istina. Djelom zato što do njega u sjevernoj americi to nitko nije radio. Još uvijek se gleda kroz prizmu toga što je wwe radio, a to je daleko od ispravnog / jedinog načina.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la crocop97 »

Nije samo stvar u turniru kao takvom, nego što takvog sadržaja ionako imaju previše tijekom godine, ako nije kroz turnire onda je kroz razne "dream mečeve" pa i cijele evente za takve mečeve, djeluje lijeno jer je lakše nabacat ljude u turnir nego razvit konkretne priče. Možda ih i bude tijekom turnira, ali zasad ovo zvuči kao turnir za onaj segment publike koji će pogledat i svaki dan G1-a.

I zašto uopće stavljat Bryana u turnir gdje će vrlo vjerojatno imat hrpu zahtjevnih mečeva, a očito je da je sklon ozljedama u zadnje vrijeme.

I zašto ne najavit odmah da će bit nekakva nagrada, pogotovo ako je nešto bitno, a trebalo bi bit. Umjesto toga, oni kažu da će ovo bit najbolji wrestling turnir ikad...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Sherpa »

Ja sam htio takav turnir od kada je aew krenuo, tako da mene ne smeta.

Zašto? Možda je db to htio? Jer moj dojam je da ga tk ne bi išao potrošiti da ga potroši, nego da igra na kartu da ga ima dalje kad postane part timer. Moj dojam će da će to postati.

Najava odmah vjerojatno nije važna u ovom trenu koliko je db dio važan. Ja vjerujem da će do početka turnira biti najavljena nagrada, tj da s keyfabe strane svi znaju zašto ulaze u turnir. Dok sve ovo oko best turnir evaaaaa je ono što se zove promoviranje. Meni ide na živce što svi sve zovu najboljim nezaboravnim itd, al očigledno velična publika na koju ciljaju to voli čuti.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la AleksaVP »

BD je i rekao da prestaje sa full-time wrestlingom, to je sigurno.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la crocop97 »

Zato i kažem, Bryan sigurno želi odradit jedan zahtjevniji turnir prije nego postane part timer i eto bookirat će mu turnir, što ne znači da je to nužno pametna odluka, bar meni nije. Potraćen je već bezveze na cringe feudove u BCC-u, na nasumične bamgere i tako sve dok se ne ozlijedi, umjesto da radi više programa kao sa Starksom i podigne nekog mlađeg kroz dobar feud, to što će netko s njim imat 5,25* meč u turniru ne znači ništa kad će bit takvih mečeva svaki tjedan
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Sherpa »

Trenutno ne znamo koliko toga su bile njegove želje. Dojam sam da dio stvari je. Sad, dal ti je bilje za bizniz da digne nekog odmah, ili da ga ispoštuješ pa ti ostane i kao part timer?
slika
Odgovori