AEW Continental Classic

AEW verzija G1

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Hangman98 »

Drama u Gold League, Swerve dobio, a Jay pinao Moxa. Svi su na 12p i imace triple threat za prolaz u finale. White napao Mox poslije meca i ozlijedio mu koljeno, a i inace Mox ima arc gdje mu se tijelo raspada i pokusava na sve nacine izdrzati pa cak i vara da pobjedi (povukao je swervea za trunks kod pina prosle sedmice). Nekako mirise da nece Mox proci zbog povreda, a da ce i Swerve izvisiti i da nece primiti pin, pa ga mozes laganmo usmjeriti na world title picture bez mrlje da je izgubio mec. Dobra odluka za triple threat.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la SwitchBlade »

A+ booking.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Hangman98 »

Jay White vs Eddie Kingston je moja nova agenda za finale. Sjecas se da su imali "loser leaves Japan" mec u kome je White izgubio i otisao iz NJPW. Ne bi li bilo poeticno da protiv istog covjeka, osvajanjem Strong titule koja je dio triple crowna, ponovno dodje do Japana.

Posto Swerve treba na world title picture jer je vruc, Moxu treba odmor pod hitno, a White je prilicno zakopan onim bookingom protiv MJF tako da mi je on logican pick za osvajanje turnira, pidiglo bi mu momentu i omogucilo da se vrati u NJPW. Tanahashi bi ga sigurno rado vidio tamo, a imamo i nacin za zapoceti BC Gold vs BC Japan feud😏😁
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la SwitchBlade »

Who let this man cook? Alkar Hare u sridu.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la AleksaVP »



sveto sranje!!
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la SwitchBlade »

Tri boda. DG je napokon krenuo koristiti ples za mind games umjesto da ga radi kao šašav taunt svaki put kad je imao prednost. Osjećaj se vraća RAHHHHH!
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Hangman98 »

Uh kakav mec Bryana i Claudia... Prvi TLD, drago mi je sto nisu overuseali taj booking, ovdje je bas pasalo.


Daniel Garcia! Onaj kickut nakon Gonzo Bomb made me pop, konto sam gotovo ide na 0-5 pricu, ali MF je uspio.



Eddie fucking did it. Nakon 0-2 totalni povratak i 3-2 za polufinale protiv Danielsona. Nema lose odluke za mene, ko god prodje u finale imas valjan razlog za to.


Sljedeci Dynamite finale Gold i Blue lige:

Gold: Swerve vs Mox vs White
Blue: Bryan vs Kingston
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la SwitchBlade »

Hare vizija manifestiranje. Howaito treba W više nego itko. Nemoj zabrljati dvaput TK.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Hangman98 »

TK said nah to my vision :lol: Ipak idu na najzvucniju opciju sa najvise pozadine Eddie vs Mox. Svakako bi bilo glupo da Eddie nije u finalu, covjek je ipak zalozio obje titule prije pocetka. Onaj promo izmedju Mox i Eddie je bio chief kiss 👌



slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la SwitchBlade »

Čitav C2 turnir je zapravo bio podloga za eventualan Mox vs Eddie meč? Lame AF. Mox fakat više dosadio i Bogu i narodu. Nije daleko da zakorači u Jericho teritorij. Shvaćam da postaje više nego očito da je Swerve predviđen za veći zalogaj (rightfully so) ali White s druge strane... Ne mogu ne pomisliti da je ovo bila idealna prigoda za napraviti bounce back nakon Full Gear gdje je Super Max potpuno degradirao Howaito kredibilitet i legitimitet na sam početak.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Sherpa »

SwitchBlade je napisao/la: 30 pro 2023, 18:07 Čitav C2 turnir je zapravo bio podloga za eventualan Mox vs Eddie meč? Lame AF. Mox fakat više dosadio i Bogu i narodu. Nije daleko da zakorači u Jericho teritorij. Shvaćam da postaje više nego očito da je Swerve predviđen za veći zalogaj (rightfully so) ali White s druge strane... Ne mogu ne pomisliti da je ovo bila idealna prigoda za napraviti bounce back nakon Full Gear gdje je Super Max potpuno degradirao Howaito kredibilitet i legitimitet na sam početak.
Ne vidim zašto je to loše za PPV. Mox je ime, s Eddijem već od prije postoji priča. To će sigurno privući više ljudi nego bilo koji scenarij u kojem je White u meču.

Plus, rekao bih da puno više ljudi Whitea smatra dosadnim (pogotovo u meču) nego eddija ili moxa.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la: 30 pro 2023, 18:48
SwitchBlade je napisao/la: 30 pro 2023, 18:07 Čitav C2 turnir je zapravo bio podloga za eventualan Mox vs Eddie meč? Lame AF. Mox fakat više dosadio i Bogu i narodu. Nije daleko da zakorači u Jericho teritorij. Shvaćam da postaje više nego očito da je Swerve predviđen za veći zalogaj (rightfully so) ali White s druge strane... Ne mogu ne pomisliti da je ovo bila idealna prigoda za napraviti bounce back nakon Full Gear gdje je Super Max potpuno degradirao Howaito kredibilitet i legitimitet na sam početak.
Ne vidim zašto je to loše za PPV. Mox je ime, s Eddijem već od prije postoji priča. To će sigurno privući više ljudi nego bilo koji scenarij u kojem je White u meču.

Plus, rekao bih da puno više ljudi Whitea smatra dosadnim (pogotovo u meču) nego eddija ili moxa.
Slažem se, White je općenito imao vrlo upitan booking od samog starta, a Full Gear debakl je bio šlag na vrhu torte, gubi gledatelje maltene svaki put kad se pojavi na tvu, dobar je, ali ljudi su digli preveliku prašinu oko njega kad je potpisao.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la SwitchBlade »

Potpuno suprotno mišljenje. Mox je iznimno stale već neko vrijeme i trebao bih uzeti dug predah. Me hardcore me bleed act davno postao tanak.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Sherpa »

Al je i dalje miljama veće ime i veći draw za casual publiku nego što će white ikada biti.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Continental Classic

Post Postao/la Hangman98 »

Dobro to bas ne znamo da li ce ga dostići, covjek je mlad tek 31g.
slika
Odgovori