Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 23 sij 2024, 17:39
crocop97 je napisao/la: 23 sij 2024, 17:28 Mislim da će na kraju 2-3 platforme ugrabit sve pretplatnike i bit će manjih servisa za određene niše, dovoljno je da veće platforme samo krenu otkupljivat uspješnije ekskluzive manjih koje će prodat prava jer će gubit pare i zgazit će ih. Kao da će bit neki problem Netflixu i Amazonu stvorit monopol na tržištu na kojem ionako dominiraju.
Naravno da neće, ali produkcije koje rade koštaju. Kvaliteta istih je upitna, jer nemaju vremena kreirati kvalitetu samo količinu. Već gledaju kako da još dignu cijenu, a tek će to raditi kada dođe do monopola. Jer svi oni imaju upitno održiv poslovni model.

Čak mislim da je wwe treba ići na kraći ugovor od 10 godina, iako je dobio jako dobre pare po godini.
Sve to može i ne mora bit problem za streaming servise jer sve više "casual" publike prelazi na njih i svejedno im je jel to što gledaju samo materijal za ubit vrijeme i nakrcat servis sadržajem s druge strane i plaćat će ga jer jedino tako konzumiraju sadržaj (Netflix je već duže vrijeme krcat glorificiranim tv filmovima i krš serijama koje bi izašle na nekom krš programu na kablovskoj prije desetak godina, ali popularan je). Možda sam u krivu, ali mislim da će streaming tradicionalnom tv-u napravit ono što je tv napravio radiju i novinama, smjena generacija i to je to. Ljudi masovno gledaju filmove i serije na mobitelima dok su u javnom prijevozu i slično, meni je to neshvatljivo, ali to se radi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 23 sij 2024, 18:15 Možda sam u krivu, ali mislim da će streaming tradicionalnom tv-u napravit ono što je tv napravio radiju i novinama
Nisi u krivu, jer to se događa, samo se istovremeno događa da se društvene mreže rade njima isto to. Tik tok je počeo, fb, i instaram koriste reels, yt je dodao shorts. To je format koji sve više udara na njih. I ako pogledaš što se tamo nudi, gotovo neograničena količina, čak i mnogo inovativniji sadržaj (pogledaj koliko ima one man skečeva koji su sami složili hrpu likova i zabavne priče oko njih). I sve to platforme ne košta ništa, nego ljudi sami rade, ako su dobri i zarade na tome. Ne moraš platiti Peru perića da snimi novu sezonu nečega, on to ionako radi, na nekoj njemu prihvatljivoj bazi.

Čak bih rekao da je wrestling osjetno gledaniji na drušptvenim mrežama nego na tvu, i nego što će biti na netflixu. Da, takav svijet je sada. I kad se oko nečega stvori buzz to svi pogledaju.

To je moj razlog zašto nisam siguran koliko ti streaming servisi mogu dugo opstati. Jasno je zašto žele sport, njegova produkcija je uvijek tu na nekoj regularnoj bazi. No dovođenjem sporta i svega ostalog streaming servisi će postati maltene isto što i klasična televizija. Jer na njima ne bi trebalo biti važno dal raw ide u 8 popodne ili ne. A misli da i dalje jako puno ljudi gleda iz navike time slota (pogledaj koliko je sd padao kada je s foxa ponekad morao na fs1), što kada to nestane? Da, sada može odgledati i kasnije, no hoće li?
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la crocop97 »

Sve stoji, to će bit test i za WWE i za streaming kao takav, ali ne sumnjam da će WWE svakom prilikom podsjećat na netflix kad dođe vrijeme za to. Pitanje je koliko će publike izgubit, a koliko dobit, nije samo ni time slot stvar navike nego i gledanje na nečega na tv-u jer je lakše samo uključit tv i gledat nego tražit sadržaj po streamingu, pogotovo kad ima puno sadržaja i svi se bore za pažnju potrošača.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Pa time slot sam i govorio kao naviku. imaju naviku na foxu, al neće prebaciti na fs1.

Jedina razlika je što sada nećemo imati nikakav uvid u brojke. Uz rejtinge smo imali, mogli smo pratiti pad i rast. Vrlo vjerojatno će i tu doći neslužbene informacije, al ovo su bile neke službene. Nije da je to u konačnici nešto važno, ali imao si nešto.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

RAW na YT ili Twitchu na 2 mjeseca? :think:

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Zaboravio si na Network. Vjerovatno će ga baciti na Network do Netflixa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

won

- The changes in the look and feel of the television shows under the vision of Lee Fitting was noticeable on Raw this week. There will be more elements done to make the show feel more like a sports show, such as the UFC/boxing style taped showing the arrivals of Punk and Rhodes to the building with the clock and other elements of sports shows that Fitting has produced will be added in. This should become more and more evident in the weeks to come.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Ne bolan. Sjebaće sve, joooj...
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

Uz duzno postovanje za Setha, al go fuck yourself. Frajer te dobio 3 put i to zadnji mec sa eskplodiranom sisom, taj feud je zavrsen i tu je ispusio na max.

Ako je titula za workhorse ne znaci da ima veci prestiz od WWE titule, sta vise, smatram da je i dalje Mickey Mouse prema Romanovoj, i u kayfabeu.

Al smatram da tizuju onako, cisto da u kayfabu ne bude da je WHC nekoliko nivoa ispod, pa da je ni ne razmatra kao opciju.

Ipak mislim da je Roman vs Cody locked.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Nadam se da samo tizuju, ali nešto mi se čini da čekaju Rocka da se javi iz holivuda, jebo ih on...
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Rollins vs. Drew vs. Zayn je poprilično dobar meč za WM, nešto što bih rado volio vidjeti.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Volio bih da Cody ide na Setha a Roman dobije za protivnika nekog moćnog protivnika (recimo The Rock).
Nažalost mislim da Cody ipak ide na Romana, jedina korist od toga što bi to značilo da Roman ruši Hogana.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 30 sij 2024, 03:39 Rollins vs. Drew vs. Zayn je poprilično dobar meč za WM, nešto što bih rado volio vidjeti.
Uh to bih voleo i naravno da Sami uzme, ali pre će ići na Rollins-Drew, dok Zayn može biti zadovoljan ako mu daju meč sa Guntherom za IC titulu, pa možda i da uzme.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Dynamite 7 je napisao/la: 30 sij 2024, 20:54 Volio bih da Cody ide na Setha a Roman dobije za protivnika nekog moćnog protivnika (recimo The Rock).
Nažalost mislim da Cody ipak ide na Romana, jedina korist od toga što bi to značilo da Roman ruši Hogana.
Kakav ba rock. Taj feud može, ali ne za titulu. Naredna WM može, ali ne za titulu.
Odgovori