Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Neorevazidjeni WWE, takodje i jedan od načina da započnu neki feud, tako što će wrestleri biti tag-championi, onda postati rivali, bez ikakvog smisla, bez poente, bezbroj puta vidjano... Ovo je uvek dodatno pokopavanje tag divizije, ne znam šta da kažem.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

Jel gledao tko Cesaro protiv Joea? Jel valjalo šta? 10 minuta i nije tako zadovoljavajuća minutaža
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Solidno je bilo...
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la DVW »

Orton i Revival! :clap: :clap: Ko se sjetio kombinacije svaka mu čast. Orton kao heel vođa stablea se proslavio. Uživao sam gledati uništavanje New Daya. Nadam se da postaje WWE prvak na Clash of Championsu.

Moj dream match Alexa i Nikki vs Mandy i Sonya se ostvario. Svakako da moraju ponoviti ovo samo za titule. Sasha sa plavom kosom i sjajnim outfitom mi je amazing kad već žene spominjem. Napad na Natalyu odlično izveden.

King of the Ring matchevi nisu razočarali mada je Alexander morao primiti još batina od Zayna prije pobjede. Što se Joea i Cesara tiče spektakl. Uppercuti, submissioni, Enzugiri, Suicade Dive, sve je dozirano kako treba i vrhunski kraj. Joe možda bude king.

Strowman i Rollins kao Champovi na putu prema COC-u. Ne znam šta da mislim. Budućnost Universal titule i Tag Team titula je nejasna sad. Ne mislim da je ovo nešto loše svejedno. Baš me zanima.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Sta je rec?
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

this week’s episode drew 2.53 million viewers, down just a bit from the 2.72 million who tuned in for the post-SummerSlam episode.

The hourly breakdown:

Hour one: 2.54 million
Hour two: 2.63 million
Hour three: 2.42 million
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la TheBesir »

Fiend jedina pozitivna stvar na čitavom showu. Bilo je tu još zanilmljivih stvari al eh..
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Maridius98 »

Uf koliko me razočarao ovaj novi RAW. Baš sam se radovao, kad ono ispade smešno ko po običaju.

Prvo ne razumem foru da više ni jedan kečer nije brand exlusive. Ne mogu da gledam Romana dva puta nedeljno, stvarno je previše. Drugo koja je bila poenta meča Revival vs New Day sa Randijem I Kofijem kad smo faktični isti segment dobili i na Smackdownu sledeći dan.Počinje da me podseća na RAW i Smackdown od pre par godina kad nismo imali podelu i dobijali faktički sve reciklirane mečeve. Kao da nemaju toliko ljudi na RAWu koji mogu nešto da urade, a ne Roman i Randy po hiljaditi put. Nemam ništa protiv njih dvojice konkretno, ali glupa fora.

Roman Reigns def. Dolph Ziggler

Gospodin Roman želi svoje odgovore. Strašno me podseća na foru I DID IT FOR THE ROCK. Valjda je to sad razlog zašto skače s brenda na brend ko pijani indijanac. Svejedno imao je ok meč sa Zigglerom. Ziggler poslednjih meseci ispada baš jadan. Udario mu je finišer, ali je Roman bio Super Cena i završio sa jednim spearom. Koliko puta su ljudi uspeli da kick outuju od spear to je prosto fascinanto da mu je to finišer.

“The Fiend” Bray Wyatt attacked Jerry “The King” Lawler

Kraljević je trebao da ima Kings Court sa Sashom Banks. Pre toga je malo pričao o King of the Ring. Gase se svetlo. Kraljević vata begafte, naravno Fiend ga je stigao i bam. Ne znam koja poenta napade na hall of famere, ovo mu je već 3 napad. Počinje da smara malo iskreno, nek ga ubace u neki kasvetan feud, ovako mi se čini ko da i oni ne znaju šta će s njim.

Braun Strowman def. United States Champion AJ Styles via Disqualification

Ništa se specijalno ovde nije desilo bukvalnp. Braun krenuo malo da vodi upadoše OC i naravno diskvalifikacija. Upade Seth da vrati uslugu Braunu od prošle nedelje. Malo nakon toga smo saznali da je Seth zakazao Tag Team šampionat meč njih dvojice protiv OC. Kome li se sad to zakazuje kad ne postoji GM, ali nije ni bitno.

Samoa Joe def. Cesaro (King of the Ring First Round Match)

Jadan Cesaro kad ga koriste ko jobbera. Mukica stvarno. Već smo mogli da pretpostavimo šta će ovde da se desi, nakon nekolicine ok poteza od Cesara, uhvati ga Joe u The Kokina Clutch i tolko. Joe ide dalje.

Rey Mysterio addressed his future and his family

WWE su očigledno idioti. Ovu foru sa odbranom svoje časti zato što mu je neko skinuo masku smo videli jedno zilion puta. Bukvalno kao dete se sećam feuda Alberta del Ria i njega na istu temu. Nebitno sad, najavio je da nije mogao da odbrani svoju čast i da će zato da se penzioniše i krene da skida svoju masku. Tu mu je sin, koji mu faktički izgleda ko tata, ali nema veze. Moli ga to da ne radi, jer hoće da doživi svoji debut sa njim. Očigledno je WWE zainteresovan za njega. Videćemo na šta će to da liči.

SmackDown Tag Team Champions The New Day def. The Revival via Disqualification

O ovome sam pričao o uvodu. Ko je bio zaintersovan da vidi ovaj meč. Pojma nemam. Očigledno prave feud Orton vs Kingston, ali ZAŠTO TO DEGENERICI RADE NA RAWu. Od svih ljudi ovde jedino je Revival zaista na RAWu. Opet ko sa Braunom ovo nije bio ni meč. Orton RKO, Kofi brani kolege, rastera heelove, sve lepo i fino. Vrlo, vrlo dosadno.

Cedric Alexander def. Sami Zayn (King of the Ring First-Round Match)

Još jednom vrlo predvidljiv završetak meča, iako moram priznati da je Cedric ovde izledao, još malo pa ko Supermen. Stvarno je odličan kečer. Baš mi je krivo za Zayna. Od kad se vratio ništa, ali apsolutno ništa nije napravio sa svojom karijerom. Još sam čuo komentatore da spominju neki loosing streak. Čim se to veže za nekog kečera, znaš da ti je karijera u WWEu otišla u k****. Baš mi je krivo s obzirom da je jako talentovan, ali ubeđen sam da bi mnogo veću popularnost imao na indisima kao što je i imao pre.

Sasha Banks attacked Natalya again

Pre ovog smo imali segmente sa Banksom i Lynchom o prošlonedeljnom napadu Banksa. Sasha Banks se pravi blesava ko Nakamura kad je postao heel. Becky priča da joj se sviđa ovakva Sasha jer Becky budi najbolje u ljudima bla bla. Pred kraj emisije je ponovo napala Natalyu. Jedan stvar koje me strašnooo iritira kod ljudi čija je porodica u jednom trentuku sarađivala sa WWEom. Zašto moraju heelovi da spominju mrtve pripadnike porodice u negativnom kontekstu? Jel su bolesni? Nikad ne bih radio na taj način nema teoretske šanse. Sećam se kad je Paige isto nešto rekla za pokojnog brata Flaira kad se ona rasplakala. Stvarno ne razumem čemu to, valjda je sad zajebanija nego obično.

Universal Champion Seth Rollins & Braun Strowman def. The O.C. to become the new Raw Tag Team Champions

IDEMO RAAAAAW. Najdebilniji segment koji sam imao prilike da vidim u WWEu u poslednjih brat bratu 2-3 godine. Šta li im rade ti producenti, scenaristi, režiseri, šta li su jel se špricaju u mozak? Koliko je puta ovo već viđeno nemam komentar. Inače ako ne znaate o čemu pričam Braun i Seth su novi Raw Tag Team šampioni. Solidan meč, ali kraj ne da je iritantan nego nemam reči. I u backstage segmentima Strowman gleda ko kuče u Universal titulu. Ne verujem da će ova njihova saradnja da traje duže od 2 nedelje, pre nego što neko patosira nekog. Možda se neko čak priljuči i OCu šta ga znam. Kad smo već kod OCa ovo im apsolutno ništa ne pomaže. Ništa. Ispadaju smešni ko inače. Pored toga što strašno diskredituju samu RAW tag team diviziju to neću ni da komentarišem.

Vrlo, vrlo veliko razočarenje. Stvarno sam se nadao da će ovo da bude ok, ono ispade katastrofa. Maltene ni jedan segment mi se nije svideo, mnogo malo rvanja, preterano mnogo kenjanja i glupih fora. To je to od mene, raspisao sam se malo više, ali možete da mislite moju bol posle odgledane ovakve gluposti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57908
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Znate onu staru - fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

Ja cijelo vrijeme imam taj osjećaj dok gledam ovu novu personu bray wyatta. Ja sam bio jedan od onih koji ga je jako volio, koji je smatrao da se s njega može stavljati u fantastične priče, čak ih je i bilo dosta, no svaki njwgov program je završio slabo, ili barem tu negdje.

I sad gledam novu personu i sviđa mi se što pričaju i luda ide. No ja opet vidim kraj gdje me ponovo zainteresiraju za njega, i gdje opet ne naprave ništa s njim, te ispadnem budala što sam mislio kako će ovog puta biti drugačije. Pogotovo kada je ovo soft reset lika.

Volio bih da se varam, ali dok mi ne dokažu ( a nisu dobro krenuli a ovim nasumičnim napdima) bit ću ogroman skeptik
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Pola Raw pola SD, katastrofa. Nadam se kraju wildcarda.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la AleksaVP »

Biće kada predje SD na FOX..
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

WWE has added a match between Bayley and Nikki Cross for this coming Monday’s episode of Raw.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la TheBesir »

Bayley je SD Champ? Zašto stavljaju njen meč na RAW...
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Rio146 »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Bayley je SD Champ? Zašto stavljaju njen meč na RAW...
Wildcard pravilo?
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24653
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Plus valjda Becky neće biti na showu pa žele da makar neki ženski šampion bude.
Odgovori