Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Riptide »

KOMANIA je napisao/la: 24 tra 2024, 01:39
Riptide je napisao/la: 23 tra 2024, 16:37 Sviđa mi se kud idu sa Gableom, mada bih radije da je odma odjebao Alpha academy i da su ga spojili sa Creed braćom.
Filler feud sa Otisom, pridruže mu se Creed Brothers i oni krenu u feud s Otisom i Tozawom, taman Zayn da završi s Reedom i upiše još jednu odbranu, možda još jedna do Gablea, koji mora da osvoji IC titulu u sledećem okršaju sa Zaynom, ne treba odugovlačiti, zato treba ostaviti još malo prostora da Zayn upiše još recimo 2 odbrane.
Možda budu išli na to da Gablea nenamjerno košta pojasa Alpha Academy jer im je on rekao da mu moraju pomoći po svaku cijenu i onda tu njemu prekipi i Creed braća i Ivy Niles izlemaju Otisa, Tozawu i Maxine, tako bi zacementirao ovaj heel turn ali ne znam kolko je pametno dati mu jos 1 poraz pre osvajanja.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Riptide je napisao/la: 24 tra 2024, 01:50 Možda budu išli na to da Gablea nenamjerno košta pojasa Alpha Academy jer im je on rekao da mu moraju pomoći po svaku cijenu i onda tu njemu prekipi i Creed braća i Ivy Niles izlemaju Otisa, Tozawu i Maxine, tako bi zacementirao ovaj heel turn ali ne znam kolko je pametno dati mu jos 1 poraz pre osvajanja.
Ma jok, ne treba žuriti sa mečem Zayna i Gablea, neka se dogodi za jedno mesec dana recimo u Arabiji ili na nekom Rawu.
Ne treba Gableu poraz od Zayna nakon turna.

Gable do tada squasha Tozawu, ima feud s Otisom, dodaš Creed Brotherse, njih kasnije gurneš na tag team titule prvo budu u feudu s ovima, posle s nekim ozbiljnijim timom, i spremni su za titule...
Za to vreme Zayn vs. Reed, može i neki open challenge posle toga tipa Nakamura, Ricochet, sad će i draft možda neko poput Krossa... dakle neko tog tipa za eventualno još jednu odbranu i onda meč s Gableom.
slika
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Riptide »

KOMANIA je napisao/la: 24 tra 2024, 02:00
Riptide je napisao/la: 24 tra 2024, 01:50 Možda budu išli na to da Gablea nenamjerno košta pojasa Alpha Academy jer im je on rekao da mu moraju pomoći po svaku cijenu i onda tu njemu prekipi i Creed braća i Ivy Niles izlemaju Otisa, Tozawu i Maxine, tako bi zacementirao ovaj heel turn ali ne znam kolko je pametno dati mu jos 1 poraz pre osvajanja.
Ma jok, ne treba žuriti sa mečem Zayna i Gablea, neka se dogodi za jedno mesec dana recimo u Arabiji ili na nekom Rawu.
Ne treba Gableu poraz od Zayna nakon turna.

Gable do tada squasha Tozawu, ima feud s Otisom, dodaš Creed Brotherse, njih kasnije gurneš na tag team titule prvo budu u feudu s ovima, posle s nekim ozbiljnijim timom, i spremni su za titule...
Za to vreme Zayn vs. Reed, može i neki open challenge posle toga tipa Nakamura, Ricochet, sad će i draft možda neko poput Krossa... dakle neko tog tipa za eventualno još jednu odbranu i onda meč s Gableom.
Problem je što ih je sinoć samo gaslightao ali i dalje su dio stablea, nema još naznaka da će ih Gable napasti i da će feudati dok ga ne zajebu oko pojasa i pokažu da su nesposobni i tu njemu pukne film i napadne ih sa Creed braćom i Ivy Niles i formiraju novi stable. Mora se desiti neki okidač da ih izbaci i postane full heel.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Riptide je napisao/la: 24 tra 2024, 02:16 Problem je što ih je sinoć samo gaslightao ali i dalje su dio stablea, nema još naznaka da će ih Gable napasti i da će feudati dok ga ne zajebu oko pojasa i pokažu da su nesposobni i tu njemu pukne film i napadne ih sa Creed braćom i Ivy Niles i formiraju novi stable. Mora se desiti neki okidač da ih izbaci i postane full heel.
To se već može desiti na sledećem Rawu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58259
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 24 tra 2024, 01:48
~MandyRose~ je napisao/la: 24 tra 2024, 01:31 https://www.reddit.com/r/SquaredCircle/s/LyyN95Xuwh

Yikes! No Xia Li, no ratings! Ali zato je zenski battle royal bio draw! More women's matches pls!
NBA playoff.
I NHL. Išli su protiv oboje, oboje bilo iznad u rejtinzima
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

Ulice kazu da je Kamion spreman za draft. Prva noc mi je bas bila ma ma ma miiiid. Nadam se da ce veceras biti nekih ozbiljnijih rokada i iznenadjenja.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58259
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

treab sve na gravu okrenuti. war u petak, sd u pon :D
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 29 tra 2024, 23:48 treab sve na gravu okrenuti. war u petak, sd u pon :D
Valjda DS u ponedeljak? :D
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 29 tra 2024, 23:45 Ulice kazu da je Kamion spreman za draft. Prva noc mi je bas bila ma ma ma miiiid. Nadam se da ce veceras biti nekih ozbiljnijih rokada i iznenadjenja.
Pa šta znači ozbiljno iznenađenje?

To bi bio Drew ili Punk na SD, a to se neće desiti...

Gunther se očekuje na SD svakakako, Jade na Rawu isto ne bi bilo ništa wow, kao i sve ostalo...
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

Meni se cini na Hunter ne zeli mnogo mjenjati, a da su ga isforsirali na draft zbog NFL drafta, pa da se uskoci na trend.

Prije su bili mecevi za pick, sad bi mogao neki mec da padne za trade :think:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 29 tra 2024, 23:57 Meni se cini na Hunter ne zeli mnogo mjenjati, a da su ga isforsirali na draft zbog NFL drafta, pa da se uskoci na trend.

Prije su bili mecevi za pick, sad bi mogao neki mec da padne za trade :think:
Tih mečeva za pickove nema u novoj Brand Split eri, do 2011. je bilo...

Ne žele mnogo da menjaju zbog nekih priča to je očigledno, jesu se desile neke promene mimo Drafta već, tipa Cody na SD, Sheamus na RAW-u, bilo je dosta dolazaka i osveženja posebno na SD...
Styles i Jey su recimo mogli da promene brandove, to bi kao imalo smisla jer su izazivači za titule pa kao mogu da donesu titule na svom brandu a bore se sa šampioni ma na suprotnom, ali očigledno nisu hteli da Jey bude na istom brandu sa Bloodlineom što je i dobro, mada Logan, Orton, Knigt, Styles, Bloodline... svi ostali na SD, valjda će Owens da ode na Raw...
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10824
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Od NXT-a, ja bih volio vidjeti Wendy Choo konačno na main rosteru

Nadam se da će ChelSLAY imat segment ili meč bookiran

I da cemo opet imat Diva legende da prezentiraju kao Michelle i Torrie. Volio bih vidjeti AJ Lee kako poziva Roxxane i/ili Coru na main roster te Kaitlyn, Kelly Kelly, Laylu ili Kristal (ali za nju sumnjam jer bi ju bivši Bobby blokirao da se pojavi ugh)
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Jovic »


Backlash?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24843
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Ne znam kome se gleda Bo Dallas kao Uncle Howdy. Razumijem da je to tribute za Braya ali je nepotrebno.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10824
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Ukoliko ce se Alexa Bliss vratiti + Dexter Lumis kao bonus = biti ce ovo dobar stable

Suprotno od toga....yikes, nece imati nikakav star power bez Bray kojeg sada vise nema i Alexe koja je jedina bila over i glavna zvijezda uz njega
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori