Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la: 16 tra 2024, 12:24 Vrijedi za sve Raw titule sem abominacije koja je Intercontinental titula koja je još gora.
Nikad nisu smjeli dirati bijeli IC dizajn.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Sklonili su ga samo zato jer ga je vratio Cody a te 2019. je bio u AEW. Sad je Cody opet u Fedu. Nema smisla da onaj kvazipojas idalje bude aktuelan.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Kevin Dunn je ratni zločinac i treba da odgovara za sve. EOTY ako ne barem po TV standardima.

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

SwitchBlade je napisao/la: 16 tra 2024, 14:57 Kevin Dunn je ratni zločinac i treba da odgovara za sve. EOTY ako ne barem po TV standardima.

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Novi Botchamania template otključan. :lol:
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1162
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Jovic »

Hangman98 je napisao/la: 16 tra 2024, 16:26
SwitchBlade je napisao/la: 16 tra 2024, 14:57 Kevin Dunn je ratni zločinac i treba da odgovara za sve. EOTY ako ne barem po TV standardima.

Spominjali su nedavno da je uskoro slobodan i da će WWE definitivno ići na to da ga potpiše.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Svatko tko je prisiljen ući u Jericho feud trebao bi istražiti svoje free agency mogućnosti negdje drugdje tbh.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Nisam siguran da će u WWEu dobiti priliku. Krcat roster a HOOK nije više vruća roba kao što je bio prilikom debuta.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58321
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Dečko je u AEWu u prilično dobroj poziciji. Mlad je, s njima je počeo, dali su mu priliku. Trenunto nije bolji da bude bolje plasiran nego što je.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Vidim ga kako radi svoj thing u NXT ali main roster? Nisam sasvim siguran. Ne bih se iznenadio da je čitav ploy za dobivanje veći novac/bolja pozicija.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10411
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 16 tra 2024, 11:44
KOMANIA je napisao/la: 16 tra 2024, 01:49 Napraviti jedan ozbiljan ženski turnir i dati Becky titulu.
Pošto osim Beki, Šarlot, Bijanke ne postoji niko kod žena :roll:
Što se mene tiče, dalje titula od precenjene Beki. Dovoljno su divljali sa njom.
Kako ne postoji isusa ti? Čudo da ne ubrajaš i Rheu u ovu grupu jer i ona drži titulu preko godinu dana. A i vidim da i Biancu svrstavaš u isti koš što je fino.

Bayley osvojila Rumble pa titulu na WM. Iyo osvojila MITB i bila šampionka više od pola godine. Rhea osvojila Rumble sa pozicije 1 i osvojila titulu na WM. Naomi ima meč za titulu ove sedmice. Jade je prezentovana kao jako važna, main event kalibar. Tiffany dobija ozbiljne reakcije i sigurno će biti pushana, možda osvoji MITB ove godine. Liv ima zanimljiv karakter i jedan je od kandidata za vacant titulu a ona je bila šampionka skoro, dobila Rondu. Vidiš da postoji. Becky nije imala titulu dvije godine, Charlotte jednu, Bianca od SummerSlama.

A i mene interesuje zašto KOMANIA želi Becky da osvoji. Ja bih sa njom napravio neku priču slično TNA što je uradio sa Mickie James, držati je još neko vrijeme bez titule, porazi se redaju, napraviti priču da joj se karijera bliži kraju, i onda last dance i pobjeda na WM.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58321
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la: 16 tra 2024, 17:53 A i mene interesuje zašto KOMANIA želi Becky da osvoji. Ja bih sa njom napravio neku priču slično TNA što je uradio sa Mickie James, držati je još neko vrijeme bez titule, porazi se redaju, napraviti priču da joj se karijera bliži kraju, i onda last dance i pobjeda na WM.
Mene ovako nešto živcira. Žena ima 37. Pogledaj koliko muških je stariji od toga pa se ne govori o kraju njihovih karijera. Roman recimo ima 38.

Taj stav mora nestati jer i žene mogu trajati dugo ako se potrude, treba stati s time 'a više ne izgleda najizazovnije pa je mičemo'
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la crocop97 »

To su nekako i zlatne godine za wrestlere, pogotovo ako se očuvaju. Taman sazriju kao workeri i znaju koliko je manje zapravo više
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10411
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 16 tra 2024, 17:55
Markovic619 je napisao/la: 16 tra 2024, 17:53 A i mene interesuje zašto KOMANIA želi Becky da osvoji. Ja bih sa njom napravio neku priču slično TNA što je uradio sa Mickie James, držati je još neko vrijeme bez titule, porazi se redaju, napraviti priču da joj se karijera bliži kraju, i onda last dance i pobjeda na WM.
Mene ovako nešto živcira. Žena ima 37. Pogledaj koliko muških je stariji od toga pa se ne govori o kraju njihovih karijera. Roman recimo ima 38.

Taj stav mora nestati jer i žene mogu trajati dugo ako se potrude, treba stati s time 'a više ne izgleda najizazovnije pa je mičemo'
nisam ja ništa negativno mislio.

A nisam mislio da se ta priča mora odmah ispucati do naredne WM. Nisam spomenuo godinu kad se to treba desiti.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

crocop97 je napisao/la: 16 tra 2024, 17:58 To su nekako i zlatne godine za wrestlere, pogotovo ako se očuvaju. Taman sazriju kao workeri i znaju koliko je manje zapravo više
I medicina i nutricionizam su se razvili pa s tim dolazi i bolji način da održiš svoje tijelo na duži period.
slika
Odgovori