WrestleMania 39

WrestleMania Hollywood

Za WWE događaje koji su iza nas

Koji meč vas najviše zanima?

Anketa je završila: 01 tra 2023, 14:45.

Reigns vs Cody
7
21%
Bianca vs Asuka
1
3%
Charlotte vs Rhea
1
3%
Gunther vs McIntyre vs Sheamus
6
18%
Balor vs Edge
5
15%
Rollins vs Logan
2
6%
Dominik vs Rey
1
3%
Usos vs Owens & Zayn
8
24%
Theory vs Cena
1
3%
Lesnar vs Omos
1
3%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la TheViper »

Omos/Lesnar - klasičan Brock meč.
Ženski F4W tag - ništa spec, očekivano Ronda.
Gunther/Dew/Sheamus - apsolutno fantastična makljaža, ok što je Gunther retainao, jer on treba da padne u singles meču. Drew nije morao da bude pinovan.
Bianca/Asuka - dobar meč, ali kao što ante kaže falilo heata. Bianca wins lol, postaje overpushana. Asuka nstavlja losing streak.
Ovu glupost sa Mizom, Shaneom i Snoopom ne bih komentarisao.
Edge/Balor - vrv naglo završili zbog Balorove povrede, kada su ubacili u veću brzinu meč se završio. Očekivao sam više, ali imaju opravdanje. Edge wins lol. Ugasite Judgment Day.
Reigns/Cody - klasično spektakularan meč sa overbookingom. Nisam neko ko se žali na Codyeve poraze jer imam druge pickove za koje bih više voleo da uzmu titulu, ali dosadili više sa Romanom. Uništili sve zbog 1 čoveka.

Kvalitetom wrestlinga dobar i N2, po pitanju booking odluka dosta diskutabilan. Overall mi N1 bolji po svemu, ali sve u svemu jako dobra Mania ako gledamo samo i isključivo wrestling.

Ako gledamo samo wrestling, ja bolju Maniju nisam gledao. Ne može da bude overall najbolja smo jer nema previše puno velikih momenata.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Imam samo rezultate isprid sebe tako da ne mogu kvalitetu mečeva komentirat. Al zato se oko carda pravit pametan.

Lijep rub za Theorya da dobije Cenu u openeru WM-e.
Vidit War Machine na cardu je ludo, zaboravia sam da postoje.
KSI bia tu isto jbt još malo pa će bit nekakav vtuber.
Drago mi je da se još nismo totalno odmakli od feedanja budućih i trenutnih kečera onima od prije 20 godina.
Isto I za Reya al hajd možda ima smisla u priči da izgubi od sina.
Bilo kakva pobjeda Ripley je dobra.
Tag team titula u main eventu je lijepo, makar to bia samo prvi dan.

Lesnar I Omos vjerojatno mogu zamislit kako je izgleda i bit u pravu.
Haha Rousey.
Sheamo Drew i Gunther su vjerojatno imali najbolji meč showa.
Asuka izgubila T_T
Miz je profi kakvog WWE ne zaslužuje.
Edge i Finn je vjerojatno bilo bolje nego bi ikad prizna.
Haha Cody.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Wulf7X »

WWE je izveo april fool joke sa danom zakašnjenja. Drugi dan je po meni bio totalno razočarenje i po kvalitetu mečeva i po booking odlukama. Hiac me je baš razočarao ali su triple threat i main event bili odlični moram reći. Full show 6/10
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10418
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Markovic619 »

aaaaa je l moguće??? :lol: :lol: :lol:

ja budala stvarno mislio Cody dobija, napokon kraj Romanove tiranije, kad ono :lol: :lol:

Pojma nemam šta oni žele i gdje ovo sve vodi. Valjda žele da ovaj indijanac ima reign preko 1000 dana. Godina dana i uspjeli su sjebati Codya, dobro su izdržali, povreda je vjerovatno pomogla. Sramota šta rade.
Markovic619 je napisao/la: 13 ožu 2023, 21:09
Hangman98 je napisao/la: 13 ožu 2023, 20:41 Hipoteticki, naravno da se nece desiti, ali ako Cody ne pobjedi Romana, moze li se napraviti build za Sami-a ili je prekasno?
Nisam ja mnogo siguran u Codyevu pobjedu, WWE će imati KOTR ppv u Arabiji 27.05. a tad će biti tačno 1000 dana Romanovog reigna.
znao sam šta će biti, moraju mu sad dat i KOTR da nam bude kralj, da metne krunu na mozak i da hoda okolo s tim :lol:

nema šanse da u Arabiji izgubi titulu (ili znajući WWE šanse su ogromne) tako da je naredna šansa SummerSlam. Sami ponovo u igri :shock:

Zbog ove odluke WWE zaslužuje :palica: :palica: :palica: :palica:
► Prikaži “Spoiler”
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18020
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Hangman98 »

Hah vid' mene jesam cute sa izjavom... 'naravno da se nece desiti'.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10418
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Markovic619 »

Ne znam zašto si bio tako siguran, ipak je ovo WWE.

Jedino što je sigurno je da ništa nije sigurno.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 14011
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la AleksaVP »

Valjda smo navikli da se logične stvari ne dešavaju u ovoj usranoj kompaniji ali eto ponovo poverujemo u tračak nade da idu pravim putem.

Evo sada Vince rekao da će se ponovo pitati oko glavnih situacija u creativeu.. 🤣🤣🤣
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17584
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Dynamite 7 »

"znao sam šta će biti, moraju mu sad dat i KOTR da nam bude kralj, da metne krunu na mozak i da hoda okolo s tim :lol:"

Markoviću odavno se to desilo:

🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la crocop97 »

Nemojte bit cinični, ovo je long term booking, Reigns će se umirovit s titulama i za 5-10 godina vratit kao face underdog protiv novog Authoritya koji vodi AI napisan po Vincentovim načelima :vince:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10638
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la HunterDX »

crocop97 je napisao/la: 03 tra 2023, 21:18 Nemojte bit cinični, ovo je long term booking, Reigns će se umirovit s titulama i za 5-10 godina vratit kao face underdog protiv novog Authoritya koji vodi AI napisan po Vincentovim načelima :vince:
Moj čovek. Najbolje da mu se da doživotni reign i da se uvede B world titula.

Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9328
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 03 tra 2023, 20:26
► Prikaži “Spoiler”
Ma Edge skida titule sa Reignsa! :cool:
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1532
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Elite »

Znači koje sranje od Manije nemam reči :lol:

Što je najjače, ME je stvarno bio fenomenalan. Taman sam mislio da će mi biti 5* kad su onda sve zasrali sa krajem. Sad bih najradije dao 0*. Posle ovog nikakvog smisla nema gledati više ovo sranje od kompanije. Jebo ih Roman više u usta. Ne želim nikome zlo, ali najbolje da se povredi u nekom meču, jer samo tako ćemo ga se osloboditi

Jedino dobro iz cele ovogodišnje Manije je što je Gunter ritejnao. Drago mi je zbog njega. Zaslužio je taj veliki momenat. Ostalo dno dna.

#fuckyouwwe
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9328
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la KOMANIA »

WrestleMania 39 (night 1)

1. Austin Theory (c) defeated John Cena
- Meč nije bio ništa specijalno, verovatno Cena nije u dobroj formi i pitanje je ''može li Cena uopšte da pruža dobre mečeve na dalje?''. Možda je i do protivnika, jer Theory nije neki biser u ringu, a i nisu dobili neku minutažu, ali generalno je ovo bilo sasvim u redu. Cena je stavio over Theory-a koji je pobedio na prljav način low blowom, ali će mu ova pobeda svakako mnogo značiti. Theory bi vrlo uskoro mogao da izgubi titulu, ja verujem već večeras od Breakkera.

2. The Street Profits defeated Braun Strowman and Ricochet, Alpha Academy, and The Viking Raiders (with Valhalla)
- Jeste da je u pitanju bio random meč, ali su momci za vreme koje su dobili napravili jedan brzi i zabavni meč, što sam iskreno i očekivao. Bilo je nekih lepih poteza kao npr. Gableov suplex na Strowmanu, Strowmanov frog splash, Dawkins koji ruši Strowmana dok je ovaj trčao oko ringa i rušio ostale, onda ono čudo kada je Ricochet skočio na petoricu ostalih dok su izvodili onaj spot na turnbuckle-u i sam finish je bio dobar. Dobro je i što su Profitsi uzeli pobedu, iako sam ja želeo da to bude Alpha Academy, a očekivao sam Strowmana i Ricocheta. Izgleda da će pobednici dobiti meč za tag team titule, tako da ovaj meč i ima nekog smisla. Radujem se potencijalnom meču između KO-Zayna i Street Profitsa.

3. Seth "Freakin" Rollins defeated Logan Paul (with KSI)
- Rollinsov entrance mi se najviše dopao na čitavoj WM, a i Loganov nije bio loš. Drago mi je da je Rollins dobio i što ovo nije išlo iznad 20 minuta. Bojao sam se da bi ovo mogao da bude jedan od dužih mečeva na WM, ali ovo je bilo sasvim dovoljno. Logan je još jednom pokazao da je dobar u ringu, ali ja ne volim da ga gledam u bitnim programima. Pribojavao sam se da će Rollins izgubiti kada se KSI umešao u meč, ali je na kraju sve ispalo kako treba. Logan se zeznuo i skočio je na svog ortaka na komentatorskom stolu i to je bio baš fora momenat. Ovo ne bi trebalo da se nastavlja, a Rollins bi mogao vrlo brzo na glavne titule.

4. Trish Stratus, Lita, and Becky Lynch defeated Damage CTRL
- Možda ovo i nije bilo tako loše, ali ja sam samo jedva čekao da se završi, tako da mi i oni delovi koji su bili solidni nisu držali pažnju. Ishod smo svi znali, tako da mi je bilo sve jedno da li će Becky i ekipa squashati Bayley i njenu ekipu ili će ovaj meč trajati duže. Po meni je trajalo predugo i bolje je da su dali više vremena recimo Ceni i Theory-u ili ovom meču sa 4 tima. Becky i Lita bi već večeras mogle da izgube titule od Ronde i Shayne (uz maksimalno odstupanje Becky-Ronda delova), a Becky će sada verovatno na titulu, dok penzionerke idu kući, a Bayley i devojke nastavljaju sa novim jobbanjem sada recimo Rhei i Charlotte.

5. Rey Mysterio defeated Dominik Mysterio
- Dobili smo dva dobra ulaska i lepi omaž Eddiu od strane Reya, kao i Muti (prvo sam bio u fazonu ''zašto Rey nosi ovakvu masku''). Meč je bio dobar ali ništa više od toga. Dominik je izgledao malo bolje u ringu, ali je mnogo više napredovao njegov karakter, tako da može biti nešto od njega u budućnosti. Dobro je što je Rey dobio, iako sam mislio da će otac pustiti sina i neće mu uzeti WM momenat, ali po meni je ovo ispravna odluka. Dominik je ovim porazom dobio dosta toga, a Reyova pobeda je i bila logičnija zbog cele te priče oko Dominikovog nepoštovanja oca i porodice i Reyovog ulaska u HoF. Rey odavno nije imao neki ovakav trenutak na WM, a za Dominika ima vremena. Bila bi i greška da se publika okrenula protiv Dominika na način kako su se ophodili prema Reignsu koji je dobio Takera. Dom je još zelen i ne treba ga napraviti heelom koga mrze ne zbog toga što je heel, već zato što ne žele da ga gledaju. Pošto je Bad Bunny domaćin Backlasha, a sprečio je i Doma da vara ovde, te je takođe imao tu istoriju sa Priestom kada su bili tag team partneri, ovo se verovatno nastavalja i na Backlashu recimo dobijamo Rey/Bunny vs. Dominik/Priest. Tu bi JD zapravo i trebalo da dobiju, a posle možda vidimo još jedan meč Reya i Doma, pa Rey može da stavi sina over. Inače, sviđa mi se i to što su LDF došli u pomoć Reyu, i sva ta priča oko toga kako oni poštuju Reyov legacy je zanimljiva i dobra je za njih.

6. Rhea Ripley defeated Charlotte Flair (c)
- E ovde smo najzad dobili jedan odličan meč i verovatno najbolji ženski posle ko zna koliko dugo vremena. To se zapravo i očekivalo od njih dve, dobile su super minutažu, imali smo sjajne near fallove i ja sam prosto uživao. Malo sam se iznenadio što je Charlotte dobila dosta negativne reakcije kod onog izmenjivanja udarca i nisam verovao da će publika u ovoj meri podržati Rheu. Charlotte je mogla ozbiljno da se povredi, ali sva sreća pa je prošla odlično. Rhea će sada verovatno malo da se odmakne od JD-a, što može da bude samo još bolje za nju pošto su ih dosta sjebali Balorovim porazom od Edga. Pretpostavljam da će se ona sada pojavljivati na SD-u, a ovi ostali na Rawu. Charlotte verovatno dobija rematch već na Backlashu, a možda ovo i oduže na više PPV-a. Rhea mora da ima jedan jak reign i ne sme da izgubi titulu od Charlotte, a Charlotte bi mogla malo da se skloni od titule ili eventualno da ide na Biancu. Rhein reign bi mogao da bude odličan, a tu su potencijalni mečevi sa Liv, Raquel, Becky...

7. Pat McAfee defeated The Miz
- Ovako nešto sam očekivao da će uraditi Mizu i nemam reči kojima bih opisao koliko je ovo jadno i loše. I da, McAfee nije neporažen na WM, prošle godine ga je Vince dobio nakon što je ovaj Theory-a, tako da mi ide na qrac to što pričaju gluposti. I publika koja sa ovacijama podržava McAfee-a i onog drugog krelca dok ponižavaju Miza, nek se tera u qrac. Zašto jednom ne naprave jedno iznenađenje npr. da je Miz ovo dobio. I onda sam sebi rekao ''dobro, bar nije izgubio od jebenog Snoopa'' i to se dogodi sutradan. Stvarno jadno, da jadnije ne može. Miz nije neko ko danas treba da bude u priči za world titulu, ali ne treba ga ni ovako ponižavati. Počinjem da sumnjam da će ikada nastaviti s njim nešto oko IC titule i rekorda.

8. Kevin Owens and Sami Zayn defeated The Usos
- Odličan meč i odličan izbor za main event prve večeri. Dobili su dosta vremena da tu dobijemo dosta lepih poteza, near fallova, razvoj priče. Drago mi je što nije bilo nikakvih uplitanja, već su to ostavili za Reigns/Cody meč, a ovde je glavni fokus bio na relaciji Zayn-Jey. Koliko li su samo superkickova izveli Usosi, mislim da je ono rekord. I na kraju 3 helluva kicka Samija na Jeyu, za pobedu i veliki trenutak. Da, po meni je ovo veliki trenutak i za Zayna i za Owensa. Jeste ovo u neku ruku utešna nagrada, ali dobili su main event prve večeri, završili najduži reign sa tag team titulama i imali jedan od najboljih tag team mečeva ikada. Usosi bi mogli da dobiju rematch, a možda i da napuste Reignsa. KO i Zayn trebaju da imaju jedan ozbiljan reign sada, a mislim da su Profitsi posle Usosa prvi u redu za meč protiv novih šampiona. Ne treba samo prebrzo ispucati mečeve, ali ima tu i JD-a, Viking Raidersa, Alpha Academy... mogli bi ovi da imaju zabavan reign i mečeve. I da, Owens je kompletirao Grand Slam i uzeo prvu titulu nakon US titule 2017. godine.

Ukupan utisak:
- Definitivno jedan od najboljih ''PPV-a'' (ovo važi za prvo veče WM). Imali smo odlične mečeve između Usosa i KO/SZ, odnosno Charlotte i Rhe-e, a u oba meča smo dobili nove šampione što je definitivno ispravna odluka i to su odlični trenuci za WM. Dakle, Rhea koja osvaja titulu čisto pobedom nad Charlotte i KO/SZ koji u main eventu osvajaju tag team titule protiv Usosa koji su imali rekordni reign, to je svakako nešto što će se pamtiti, a uz to smo dobili i dva meča koja će biti u samom vrhu najboljih u godini. Takođe, Rollins i Logan su pružili vrlo dobar meč i što je najvažnije Rollins je pobedio, Theory je odbranio US titulu protiv Cene, Meč između 4 muška tima je bio dobar i prezabavan, Rey je imao solidan meč sa svojim sinom na WM i posle dužeg perioda je upisao važnu WM pobedu. Jedine loše stvari su bile poraz Damage CTRL-a od Bekcy, Lite i Trish, ali čak je i to bio solidan meč i nisu ih squashale, a verovatno najgora stvar je bio Mizov squash poraz od McAfee-a, mada opet ni to nije bilo toliko katastrofalno kao ono što je Miz doživeo sledećeg dana na WM.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 21 tra 2023, 15:45, ukupno mijenjano 5 puta.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10418
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 03 tra 2023, 23:43 Znači koje sranje od Manije nemam reči :lol:

Što je najjače, ME je stvarno bio fenomenalan. Taman sam mislio da će mi biti 5* kad su onda sve zasrali sa krajem. Sad bih najradije dao 0*. Posle ovog nikakvog smisla nema gledati više ovo sranje od kompanije. Jebo ih Roman više u usta. Ne želim nikome zlo, ali najbolje da se povredi u nekom meču, jer samo tako ćemo ga se osloboditi

Jedino dobro iz cele ovogodišnje Manije je što je Gunter ritejnao. Drago mi je zbog njega. Zaslužio je taj veliki momenat. Ostalo dno dna.

#fuckyouwwe
Opet pretjeruješ. Uopšte nije bila loša WM. Prvi dan spada u najbolje WM showove i najbolje showove u ovoj godini. Drugi dan je bio dosta slabiji, meč za IC titulu je izvukao show. Da nije bilo tog meča bilo bi užasno.
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1532
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Elite »

Čuj najbolje WM šouove :lol:
Možda jedino ako misliš na Manije od 2011 na ovamo, a i tu kad se uporedi sa recimo WM 31, ovo je jadno. Izuzev mečeva za SD žensku titulu i IC titulu koje jesu bili odlični, sve ostalo mi je zaboravljivo.
Odgovori