G1 Climax 32

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Drugi dan odgledan. Ako voliš da tvoj wrestling izgleda kao dva tipa koji se međusobno mlate i kolju do mile volje onda je Taichi/Ishii prava stvar za vas. U nekom određenom trenutku Ishii odlučio je igrati kauboja nazvavši Taichija njegovim shoot imenom. Fakat rijetka pojava. Možda među njima postoji prava govedina haha. Bilo kako bilo dodatno me zaintersiralo za čitav susret. Vidim da neki ljudi kukaju zato što je Jonah (odbijam mu pisati ime u caps lock) bio Yanoed. Meni je sasvim okej odluka s obzirom na to da je Yano iskusan "spoiler" koji je stekao kredibilitet da poraz od njega ne predstavlja smak svijeta. Ako već moram tražiti dlaku u jajetu možda to ne bih napravio odmah tako rano nego bih pustio Jonaha da dobije priliku da se malo pokaže pred novom okolinom. Uvijek možeš računati da će ZSJ i KENTA isporučiti apsolutni G1 banger. Nikad ne bih pomislo da se njihova dva stila poklapaju ali iz nekog čudnog razloga to funkcionira. KENTA screwed KENTA btw. Dvoumim se o Taichi/Ishii i ZSJ/KENTA za MOTN status. Stvarno se ne mogu odlučiti. Zapravo se ne mogu sjetiti što se izbivalo u Shingo/Juice meču. Znam da je bilo solidno mada dosta zaboravno ako mene pitaš. Nekako mi se bilo činilo da su išli odraditi G1 ME reda radi. Dosta slabiji dan u odnosu na prethodni ali svakako vrijedan gledanja zbog dva meča u formi Taichi/Ishii i ZSJ/KENTA.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18020
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Hangman98 »

Citanje G1 Climax recap-ova by SwitchBlade, moja omiljena popodnevna aktivnost.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Ma hebeš to pridruži se proslavi naljepšeg doba godine baki moj. :mrgreen:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Apsolutno stanje trećeg dana... Ovo mora biti najgori dan sigurno.

https://www.njpw1972.com/124671
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Al pobjeda Tokyo Pimpsa je tu, hejtati se ne može.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Bitch please DG prihvaća izazov. U svakom slučaju treći dan je totalno njesra na iznenađenje ama baš nikoga izuzetak Naito/Goto naravno.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Novi dan novi Jay1 Climax. Opener mi se svidio više nego što sam mislio. Prilično solidan susret u kojem je Based Henare dominirao većim dijelom susreta dok je Zacky Big Tekkers čekao pravi trenutak za napad. Snaga vs. tehnika ukratko. Čini se da su ZSJ rebra nova Naito koljena. Završnica je došla niotkuda ali ima dosta smisla jer je jedan dobar submission potez sve što ZSJ treba da završi meč. Zapravo se više ne bih trebao čuditi mada mi je nemoguće naviknuti se da prokleti YOSHI-HASHI može pružiti više nego solidan meč. Uvijek se pretvori u zvijer kad je G1 sezona. Shingo je i dalje sjajan kao i obično. Apsolutno prezirem roll up finish ali nije mi toliko smetalo s obzirom na to da je Shingo prošao kroz rat pa je bio spreman dobiti W na bilo koji mogući način. Očajna vremena zahtijevaju očajne mjere što bi se reklo. Vrijedi spomenuti da je publika bila nenormalno vruća tijekom svega unatoč svim propisima. Mozak mi je na paši tijekom Yano mečeva pa se ne sjećam ničega osim što je Okada bio pobjednik. King Switch x Stone Pitbull kombinacija zajedno se miješa kao đžin i limunada. Šauc aut Maya Berović. Kemija je prštala sa svih strana kao što to obično biva u njihovim mečevima. Kladim se da ova dvojica nekakvim slučajem namjerno imaju loš meč meni bi svejedno bio prva liga. Apsolutna divota. MOTN s mogućnošću da bude i MOTT. Knife Pervert post meč promo je nešto najbolje ikad hahaha. Definitivno najjači G1 dan od svih trenutno. Usput tko ne gleda Jay1 Climax ne diže mu se tuki.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17822
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Ja se deklariram kao radijator za centralno grijanje.

🇽🇰
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Hangman98 je napisao/la: 20 srp 2022, 18:45 Citanje G1 Climax recap-ova by SwitchBlade, moja omiljena popodnevna aktivnost.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Malo kaskam s G1 avanturama stoga sam odlučio ubiti jednim udarcem dvije muhe pogledavši dva dana (dan 5 i dan 6) uzastopno.

Kudos za Headbanga koji je uspio izvući relativno gledljiv Huge Yuje meč sa svim HoT BS smicalicama ispred nosa. Znam da većina ljudi ne podnosi ELP class clown đir ali to je ponekad potrebno da susret protiv ovakvih smor protivnika može biti makar podnošljiv za probaviti. Najbolji dio dogodio se uvjerljivo nakon meča u kojem ELP nije pokupio samo W već je pokupio i Pieter također. Zahebi osvojiti G1 Climax čovjek je pravi pobjednik. Nadam se da je to nekakva naznaka da HoT uskoro neće više brukati sveto BC ime. SANADA obično zna biti hit or miss međutim uvijek se pojavi kad mu je protivnik Taichi koji je znatno napredovao od dana kad je bio predmet ismijavanja. Općenito sam naivčina za susret koji se gradi oko ozlijeđenog dijela tijela ali ovo je bila sljedeća razina s metom koja je bila orbitalna kost zbog čega je SANADA neko vrijeme izbivao s terena. Bilo bi mi sasvim u redu da je čitav SANADA/Taichi susret bio ogroman pec popping competition mada mi je jako drago da su oba hrvača odlučili dostaviti dosta dobar meč. MOTN lagano. Jedini zaključak koji imam za Cobb/Fale je da Alohamaker nije s ovog svijeta. Onaj Tour of the Islands je bio nenormalno impresivan. ME je bio daleko od najboljeg Naito/Tanahashi izdanja koji sam imao priliku gledati ali čak i njihov najslabiji meč pronalazi način da ne razočara. Stalno sam se tjerao da pogađam tko će odšetati s dva boda. Samo pravi dokaz njihovih sposobnosti. Bit će prilično zanimljivo vidjeti što ovaj poraz znači za ostatak Naitovog turnira. Sve više i više mi miriše na Naito comeback kad malo razmislim. Još jedan u nizu solidni G1 dana zahvaljujući kompletno SANADA/Taichi i Naito/Tanahashi mečevima.

Opener se definitivno dogodio. Stvarno se ne mogu sjetiti da se bilo što relevantno izigralo u GOK/Owens osim onog trenutka na samom početku prije zvona gdje hodajuća dosada baca bijeli prah (TK na aparatima) iz čista mira na svima nama omiljenog alfa mužjaka. Owens je pokupio W I guess. Prava tableta za spavanac u ljusci oraha. Joj nisam mislio da je uopće moguće da možeš potonuti niže od prethodnog meča ali evo nas... Apsolutno karakteristično HoT smeće epskih razmjera da upropasti dan. Potpuni gubitak vremena. Archer/Lawlor je bio prilično meh. Standardan meč različitih stilova. Stekao sam dojam da Filthy Tom nije dao ni pola onoga što ima u spremniku tako da me izrazito zanima što ima za ponuditi s boljim plesnim partnerom tipa Okada ili Cobb. Živi bili pa vidjeli. Nakon nekoliko razočaravajući G1 izvedbi bivši FinJuice tandem je konačno unio prijeko potreban dašak svježeg zraka u sobi. Ništa izvan ovog svijeta ali u usporedbi s prethodnim susretima ovo je bio space shuttle. Stvarno sjajan meč u kojem je svaki potez značio puno više s obzirom na povijest koja je postojala između oba čovjeka. Storytelling je bio fakat prekrasno strukturiran. Sve što možeš tražiti. Ovo je uveliko podiglo Finlayjev stock moram priznati. Čini se da će biti dio Ospreay/Robinson lončića što će dodatno začiniti stvari oko IWGP US pojasa svakako. Jedan od MOTT kandidata bez razmišljanja. Slično kao i treći dan u biti. Jedino je zadnji meč bio znatno iznad prolaznosti.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Ah shit here we go again... Treba nadoknaditi G1 zaostatak. Opener je bio sasvim okej. Ovo je bilo iznad standarda prosječnog Yujiro meča s obzirom da mu je plesni partner bio Billy GOAT koji je izvukao maksimum iz svog protivnika. Nemoguće je da čovjek ima loš meč. Kudos za Huge Yuje Satellite DDT. Kažem to jer je to bila najimpresivnija stvar koju sam vidio da Yujiro radi svih godina gledanja. Vrijedno je spomenuti da smo imali gotovo nula HoT budalaština što je pomoglo uveliko kvaliteti osim jednog niskog udarca pred kraj. Ne može biti Yujiro meč bez malo varanja. Standardan Yano fuckery. Ili ga voliš ili ga mrziš. Nema između. Goto/Henare je bio prilično solidan naprijed-nazad mesnati okršaj. Goto je vrlo dosljedan hrvač dok Henare nastavlja nadograđivati svoj game svaki put. Bilo je lijepo vidjeti da je Henare dobio duži meč (ovo je trajalo skoro dvadeset minuta) što mu je dalo priliku da stvarno pokaže što može učiniti. Podsjeća me na tip hrvača koji bi pristao u NEVER diviziji prije nekoliko godina zato što je više nego prikladan za taj stil hrvanja. Tama/Ishii spada u isti kamp kao i prethodni susret. Klasičan Ishii meč s nekim tko može držati korak s njim na dobar dan. Jedan trenutak koji je dosta iskočio bila je divlja Gun Stun u Back Suplex kontra gdje je Tama zamalo otišao u zagrobni život. Stone Pitbull je morao pobijediti ako postoji nekakva nada za ostati živ. Ni prvi ni zadnji solidan G1 dan.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la ejdzejp1 »

G1 - perfektno vrijeme za početi ponovo pratiti NJPW

dan 1

Tanahashi vs Henare - s obzirom na to da je bio prvi od singles mečeva i da se nije mogao razviti u nešto više, prilično dobar meč. Henare je izgledao baš dobro unutra sa Tanom kao neka vrsta monster heela. Tana je dobio baš onoliko ofanzive koliko je trebao prije nego što je Henare ostvario upset. Solidan početak. ***

Ospreay vs ELP - prvo pitanje mi je bilo šta ELP radi u ovom turniru, jer sam počeo gledati bez ikakvog predznanja o bookingu ove godine, tako da vjerovatno postoji neki razlog, ali nije ni bitno. Meč je išao u dosta brzom tempu tako da nije bilo dosadno, a opet nisu ni otišli u onaj klasičan Billyev overkill već su zadržali to u granicama normale i ispalo je dobro. Par izrazito lijepih kontri i dosta mi se svidio taj mali detalj nepažnje ELP-a na kraju, zbog čega je popio Hidden Blade i ostao bez pobjede. ***1/2

SANADA vs White - lijepo je vidjeti da se neke stvari nikada ne mijenjaju, White je i dalje jedan od najboljih u kompaniji, a SANADA je i dalje dosadan i robotičan kao i uvijek. Prvi dio meča je bio u skladu sa karakterom SANADE, dosta beživotan iako se White trudio kod heat segmenata. Kada su malo ubrzali i prešli u back-and-forth postalo je bolje, a zatim je sve poslije natezanja oko low blowa bilo odlično i učinilo ovaj meč mečem večeri po meni. ***1/2

Okada vs Cobb - koliko god da nisam fan SANADE u ovom trenutku, moram priznati da je Okada gori od njega, samo zato što je u main eventu i moram gledati isti meč od pola sata kao i uvijek, gdje tačno mogu pogoditi svaki sljedeći Okadin potez. Stvari vrijedne spomena su uglavnom ono što je Cobb radio, pogotovo mi je onaj Gutwrench Suplex sa top ropea bio impresivan, ali meč nije bio dobar. **1/2
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

LFG! Ne mogu opisati koliko mi je drago što više nisam jedina osoba. Da odgovorim na ELP pitanje čini mi se kao da testiraju vodu ala Ospreay G1 29 potez.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la ejdzejp1 »

SwitchBlade je napisao/la: 03 kol 2022, 13:22 LFG! Ne mogu opisati koliko mi je drago što više nisam jedina osoba. Da odgovorim na ELP pitanje čini mi se kao da testiraju vodu ala Ospreay G1 29 potez.
ima logike

tu sam i ja sad, samo moram pohvatati ove ostale dane, vidim da ih je već 10 prošlo :D
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Samo laganini mada ne bih ti bio u koži kad budeš morao gledati treći dan. :mrgreen:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la azo »

Ja sam pregledO 3 ili 4 dana
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori