Film

"No good movie is too long and no bad movie is short enough”, Roger Ebert

Filmoljupci navalite
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Film

Post Postao/la crocop97 »

Peti dio je isto dosta zabavan, neki kasniji isto. Jesu li se maknuli od onog što je u početku bila srž serijala, jesu itekako, ali su solidnu blockbusteri.

Hobbs & Shaw je iznenađujuće dobar spin off, čak nije ni tolko isprazan jer su u pozadini provukli teme o transhumanizmu (glavni negativac je ekstremistički tehnokrat), puno bolje od zadnjih par nastavaka glavnog serijala
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58326
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Film

Post Postao/la Sherpa »

ante je napisao/la: 05 svi 2024, 20:54 Ne gledam baš nešto SF filmove
nije sf
Spoiler
samo superheroji
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7670
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Film

Post Postao/la Master of darkness »

Pravim se da nakon petice nista nije izaslo.

Maknuti Vin Diesela bi bio potez zivota.
You leave when you think it's time
Avatar
Jabuchillo
Rank 5
Rank 5
Postovi: 135
Pridružen/a: 14 tra 2024, 20:06
O meni: A chance to send the Thunder home, Lillard long range three, IN, IT'S GOOD, AT THE BUZZER, DAMIAN LILLARD
Status: Offline

Re: Film

Post Postao/la Jabuchillo »

Ja sam veliki fan, ali moram priznati da su većina filmova SRANJE. Prvi dio je ubjedljivo najbolji i jedini je koji je zaista kvalitetan. Ljudi često hvale drugi i treći dio, ali nikako nisu po mom ukusu. Četvrti,peti i šesti dio nisu ni blizu po kvaliteti prvom dijelu, ali su ipak zabavni za pogledati. Sedmi dio je već znatno lošiji, a osmi i deveti dio su TEŠKA KURČINA. Deseti dio je dobio mnogo hejta, ali je mene baš pozitivno iznenadio, daleko je bolji od prethodna tri dijela. Ono što mi se ne sviđa je što je deseti dio unfinished, odnosno što su deseti i jedanaesti dio ustvari part 1 i part 2 iste priče, jebote ako sam već izdvojio dva sata da pogledam film hoću da se priča razvije do kraja, a ne da čekam godinu dana da vidim nastavak priče. Dosta sam nahajpovan za jedanaesti dio koji izlazi za dvadesetak dana. Ljudi govore da su davno trebali prestati, možda su i u pravu, ali kad su otišli ovoliko daleko zašto bi ikad prestajali, ja želim da idu bar do dvadeset filmova, znam da će biti sranje, ali mnogo sranja je bolje nego malo sranja. Što se tiče Hobbs and Shaw, to ne ubrajam u Fast and Furious serijal jer nikako nije povezan sa ostalima u serijalu, jedina poveznica je što se isti likovi (Hobbs i Shaw) pojavljuju u oba serijala, film je bolji od nekih FF dijelova ali je od većine lošiji. Evo moj poredak koji će vama vjerovatno biti kontraverzan, da naglasim da nisam nikakav filmski analitičar, nego da ovo jednostavno rangiram po mom subjektivnom doživljaju
1. Fast and Furious 1
2. Fast and Furious 5
3. Fast and Furious 6
4. Fast and Furious 4
5. Fast and Furious 10
6. Fast and Furious 2
7. Fast and Furious 3
8. Fast and Furious 7
9. Fast and Furious 8
10. Fast and Furious 9
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58326
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Film

Post Postao/la Sherpa »

FAK

slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1532
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Film

Post Postao/la Elite »

Samo novo muzenje love. Trilogija je savršeno zaokružena i ne vidim tu prostora za bilo kakav nastavak. Biće epski promašaj kao Matrix 4.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Film

Post Postao/la crocop97 »

Jel netko gledao onu novu lotr seriju, meni se čini ko osrednja fan fikcija.

A nemam ništa protiv novog filma ako će obrađivat neku drugu priču iz Middle-eartha, ima materijala kolki hoćeš. Hobit nije trebao bit obrađen u 3 filma, 2 bi isto već bila forsiranje kad je materijal za jedan film, samo da ne ponove opet istu grešku
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1532
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Film

Post Postao/la Elite »

Navodno je o Golumu film i režiraće (i glumiti naravno) Endi Serkis.
Odgovori