Liga Nacija

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57692
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

pa rog je ušao pošto se vrsaljko ozlijedio, probao je par puta s jedvajem, gdje je svima jasno kako on nije taj, no realnost je da nije rog. ja ću samo kazati da se o rogu priča puno previše dobroga na temelju jednog dobrog perioda kojeg je imao u dinamu, no to je otprilike to što je napravio.

isto tako mu nije pomogao niti što je stavio kovačića na to krilo, koji mu obrambeno nije pomogao, a nije niti perišič. igrali su jako neodgovorno, za razliku od SP. vidio se nedostataka motivacije.

e sad... pivarić je upitan. portugal je pokazao kako možemo bez njega, barišić se pokazao dobrim.

to što je modrić loš - gle, je. on je u godinama, imao je sezonu do sredine osmog mjeseca, nije dobio vremena za oporaviti se, a preskočio je i pripreme. tako da to ne zamjeram.

ito je problem što postaje očigledno kako pjaca nije taj koji radi razliku, kao niti kovačić. a od jednog i drugog su bila velika očekivanja. tu je mali brekalo, al on je odigrao vrhunski za u21. ili pak čaleta-car za obranu, no i on je bio na u 21, kao i sosa i još neki od onih na koje računamo.

dal je 6-0 puno? apsolutno.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne triba gledat ove mlade sad, triba gledat one šta će bit za ~15 godina.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Melloo »

Ma Modric mora uhvatiti formu polako. Ipak on ima 33 i nije imao slobodno ljeto nakon teske sezone. Polako ga treba dozirati do optimalne forme.Jbg trebat ce mu malo duze jer je vec u godinama.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Gibraltar u Jerevanu zabiljezio prvu zvanicnu pobjedu od kada postoje kao repka :D
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

S druge strane, Njemacka je porazena 3:0 od Holandije, i na pragu je ispadanja iz Lige A. Muller i dalje igra pocetnu zajedno sa Neuerom, Kimmich igrao zadnjeg veznog umjesto beka, a Sane kojeg su mnogi prizivali na SPu se ispromasivao. Low bi morao otici sad, nema svrhe tjerati nesto sto ocito ne ide.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57692
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Low bi morao otici sad, nema svrhe tjerati nesto sto ocito ne ide.
meni je čudno što je uopće ostao.

neuer je i dalje prvi kraj ter stegena, meni je to suludo.

njemačka se okrenula laptop trenerima (što po meni nije loša stvar, imaju jako zanimljive trenere koji rade dobre stvari), no nisu to napravili na klupi repke, koji nije napravio taj korak koji je cijela liga napravila, te još gleda staromodno
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Melloo »

Daj jebeni var vise
Po istise nam eurogol zbog nepostojeceg ofsajda
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Haj sto ne vodimo 2:0, ali je fakat steta ponistiti onakav gol. Pjanic izlevatio pola tima SI a Dzeko ih rutinski sve presao i poentirao.

Englezi vode u Spaniji 3:0 :shock:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Melloo »

Na korak od A divzije
Dzeko i Pjanic sami pobjedili Irsku
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57692
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Što više gledam to mi Liga natjecanja postaje gluplje i besmislenije natjecanje.

pogotovo s ovako malo ekipa u grupi, gdje doslovno jedna loša utakmica može značiti ispadanje. plus, nema nikakvo značenje, igrači samo moraju igrat dodatan broj utakmica za ništa.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST plus, nema nikakvo značenje, igrači samo moraju igrat dodatan broj utakmica za ništa.
Da ne igraju ovo igrali bi prijateljske, isti kurac nebitno i jedno i drugo.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Dobro ovo sve izgleda. U novembru ubaciti Hajrovica, Gojaka i Prevljaka u ekipu umjesto Milosevica, Cimirota i Bajica, i vec cemo izgledati ozbiljnije.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:Dobro ovo sve izgleda. U novembru ubaciti Hajrovica, Gojaka i Prevljaka u ekipu umjesto Milosevica, Cimirota i Bajica, i vec cemo izgledati ozbiljnije.
Jes vidio SArica sto ok odigra veceras.A jebavao sam mu sve :mrgreen:
Mada Todor je morao startati na beku. Nastic isto.
Ali eto 9b u 3 utakmice valjda je dobro
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:Dobro ovo sve izgleda. U novembru ubaciti Hajrovica, Gojaka i Prevljaka u ekipu umjesto Milosevica, Cimirota i Bajica, i vec cemo izgledati ozbiljnije.
Jes vidio SArica sto ok odigra veceras.A jebavao sam mu sve :mrgreen:
Mada Todor je morao startati na beku. Nastic isto.
Ali eto 9b u 3 utakmice valjda je dobro
Saric nije neki kvalitet, ali je radilica. Medunjanin je za njega igracina bio npr, ali dzaba kad ce Saric opet vise pretrcati i ukrasti lopti od Hareta. Pjanic je tu za prefinjenost i playmaking, on je mozak ekipe, Saric i Besic su tu da obave prljave poslove, i za sad ide jbg. Mene Sehic i dalje fascinira, ja sam bio protivnik toga da se njega stavlja ispred Asmira, ali momak u zadnje 4 tekme primi samo jedan gol. Ispade Robi mudriji od nas :mrgreen: Mada mora se priznati da su se i protivnici ispromasivali, pogotovo Irci u ova dva duela, pa i Turci neki dan. Za sad imamo 8 utakmica bez poraza, vidjet cemo koliko ce nam ovo potrajati.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Znaci igramo domacu u Becu :D
slika
Odgovori