Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Melloo »

Ne
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Sherpa »

ne, ne treba im

stardome je kompanija gdje one dobivaju sva svijetla pozornice, mein eventove, priče - sve
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ne, ne treba im

stardome je kompanija gdje one dobivaju sva svijetla pozornice, mein eventove, priče - sve
Ali koliku bi popularnost dobile, kad bi nastupale po većim eventovima. Ja sam osobno pogledao samo dva meča od Kagetsu. Po meni je jako dobra u ringu, ali problem je što je nemam gdje gledat. Stardomeove eventove je jako teško nać, jer su orijentirani samo na Japan, dok se NJPW polako počeo širiti.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST nemam gdje gledat
možeš kupit, koliko se sjećam dosta je jeftino, par eura mjesečno

em možeš gledat u miru, em ih podržiš
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Veliko debelo ne, van toga da je kultura u Japanu da spolovi imaju svoje promocije s malo preklapanja (naravno neke to i rade al to su iznimke), nemaju razloga za to.
Jedini način da ovo vidim je da NJPW (ili Bushiroad) otvori neku novu promociju koja će operirat u potpunosti odvojeno od NJPW-a, a i tu više da uzmu svoj dia joshi tržišta nego išta drugo.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST nemam gdje gledat
možeš kupit, koliko se sjećam dosta je jeftino, par eura mjesečno

em možeš gledat u miru, em ih podržiš
Ok, ali netko tko nije toliko upoznat s hrvanjem, uopće neće znati za Stardome. Imaju dosta slab marketing, barem van Japana. Impact, RoH, Progress, Evolve, NOAH, AAA, CMLL. Imaju jako solidan marketing i promocije svojih eventova. Imaš YT kanale, ove Meksičke i poneke Japanske promocije, imaju čak i dosta toga prevedeno na engleski, znači da dosta ulažu da se njihovo ime čuje i van granica. Čak i fb stranica im je sve na japanskom, čak i kad bi nešto htio pročitat ili saznat, nema šanse. Vjerovatno se nebi znao ni prijavit, na njihov network...
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST a i tu više da uzmu svoj dia joshi tržišta nego išta drugo.
Upravo o oveme i pričam. Barem će postat malo konkurentniji ostatku svijeta.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST čak i kad bi nešto htio pročitat ili saznat, nema šanse
eto, twitter im je na engleskom

https://twitter.com/we_are_stardom

svi oni rade u skladu s mogućnostima, možda im nije cilj biti veći nego što jesu. osim toga, japan još nema jaku youtube kulturu.

osim toga, pogledaj koliko ljudi prati samo wwe, smatra da je taj proizvod odličan, ili nema pojma da postoje indy stvari, ili smtraju kako nisu vrijedne spomena. sve dok sami ne istraž i ne otvore oči.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jes možda pomislia da onda ne ciljaju na tržište van Japana kad je već sve toliko Japan-centric :think:

A za konkurentnost, mislim koliko god volili mislit da nije tako žene jesu puno manji drawovi od muškaraca, sumnjam da bi količina ljudi koji bi došli gledat NJPW jer imaju žene opravdala cijenu koja bi se tribala platit, pogotovo kako će NJPW morat počet trošit puno više šta ekspanzija (ako bude išla kako valja) bude išla dalje. Plus uz sav talent koji NJPW već ima, di uopće stavit žene na card? Main eventeri teško da mogu bit uz Okadu/Tanu/Naita/Ibushia. Upper midcard pa možda, al NJPW već ima toliko titula da bi i tu teško našle misto. Sve ispod toga im se ne isplati jer hej, šta će im divizija puna openera kad već imaju young lione+old timere.
A i pogledaj ostale kompanije, i WWE s ogromnim rosterom i RoH s relativno malim nemaju pojma šta radit sa ženama.

Ja sam zadovoljan s joshi scenom di je makar je kao takva limitirana. A ko zna, samim širenjem NJPW-a će (bar mi pari logično) porast i popularnost ostalih japanskih promocija, a time i joshi promocija.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Rio146 »

Jednostavno mi je jako žao što takve talentirane cure dobijaju svojih 5 minuta na kapaljku, dok s druge strane imamo Brie, Alexu i Rondu koje po mom mišljenju i nisu neki vrsni kalibar ženskog wrestlinga. Dosta ljudi nije znalo za ove cure dok nisu došle u NXT/WWE. I mislim da zaslužuju bolje medijsko eksponiranje.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Dosta ljudi nije znalo za ove cure dok nisu došle u NXT/WWE.
dosta njih nije znalo ni za mnoge indy ljude koje su nabavili.

wwe cilja na kvantitetu, na monopoloizaciju wrstlinga, no oni koje zanima, krenu gledati van granica te kompanije i nađu osjetno bolje proizvode
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I meni, viruj mi ja bi volia da Kagetsu i Mayu odrade meč na nekom nasumičnom RAW-u da pokažu WWE fanovima šta je pravi "women's evolution", al i volia bi da to ne moraju i da je WWE dobro bookana kompanija i mir u svijetu i puno toga. Jebiga, život nije fer.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jes možda pomislia da onda ne ciljaju na tržište van Japana kad je već sve toliko Japan-centric :think:
Više gledatelja = više novaca. Koliko ih je u zadnje vrijeme pobjeglo u WWE? Što zbog novca, što zbog popularnosti. S drugim djelom tvoga posta se slažem.
Yes Sir!
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la raptor1989 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOSTosim toga, pogledaj koliko ljudi prati samo wwe, smatra da je taj proizvod odličan, ili nema pojma da postoje indy stvari, ili smtraju kako nisu vrijedne spomena. sve dok sami ne istraž i ne otvore oči.
Potpuno se slažem. Na indy i puro nisam niti pomišljao, a vidi me sada. To je sve što pratim od wrestlinga. NXT je jedina dobra stvar proizašla iz WWE-a i jedino što vrijedi pratiti pod njihovim bannerom.

Što se tiče naslova teme, mislim da NJPW-u ne treba ženska divizija. Hvatati se u koštac s promocijama koje promoviraju samo joshi puro moglo bi im se obiti od glavu, a da ne govorim koliko bi samo novaca mogli izgubiti. Previše riskantno i nepotrebno. Neka se samo drže onoga što im ide. Na taj način svi će biti zadovoljni.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jes možda pomislia da onda ne ciljaju na tržište van Japana kad je već sve toliko Japan-centric :think:
Više gledatelja = više novaca. Koliko ih je u zadnje vrijeme pobjeglo u WWE? Što zbog novca, što zbog popularnosti. S drugim djelom tvoga posta se slažem.
Da al moraš i bit svjestan svojih mogućnosti a i svjestan veličine WWE-a, kad oni dođu kucat na vrata isto ti nije svejedno reć ne. Više manje svi bi se složili da je NJPW druga kompanija na svitu, a svejedno svake godine kad dođe vrime isticanja ugovora idu glasine kako odlazi Kenny/cili Elite ide u WWE (za ovu su već krenuli, ugovori istiću jako brzo). I da STARDOM naraste, koliko realno mogu rast? Mogu li doć do točke di bi mogli zadržat imena poput Kairi i Io kad WWE dođe po svoje?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Tema tjedna: Treba li NJPW žensku diviziju?

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I da STARDOM naraste, koliko realno mogu rast? Mogu li doć do točke di bi mogli zadržat imena poput Kairi i Io kad WWE dođe po svoje?
Možda ja malo previše razmišljam o novcu u ovoj situaciji, ali ipak nebi bilo loše kad bi se tvoja kompanija povezivala s WWE-om. Nek osvane nekoliko članaka da WWE želi potpisati neku hrvačicu iz tamo nekog Stardomea, odmah dobijaš publicitet. Onda netko ode da vidi njen meč iz Stardomea, svidi mu se, pogleda još nekoliko, svidi mu se, kupi network. I tako s vremenom sve više i više rastu. Dal bi mogli zadržat? Vjerovatno ne, ali dobiju još više publiciteta. Opet njima je problem što nemaju mušku diviziju, i teško da bi puno rasli. Zato mislim ako ideš na nešto veće, trebaš dosta toga i ponuditi.
Yes Sir!
slika
Odgovori