Hell in a Cell 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la Lujaa »

New Day vs Rusev Day - ***1/4 Dobro odradjen kraj, opet su tu nesuglasice male kod Rusev Daya, i onaj odlican Machka kick van ringa u letu moram pomenuti, bio je odlican.
Jeff Hardy vs Randy Orton ***1/2 - Brutalno odradjeni delovi Gourdbustera medju merdevinom, deo sa srafcigerom i kraj(podsetite me ako je bilo jos neceg zanimljivog). Od rvanja nismo dobili nešto specijalno.
Flair vs Lynch - ***1/2. Iznenadio sam se da je Becky uzela cisto titulu. Dobra odluka. Bila bi dobra odluka i Flair da je odbranila, pod uslovom da joj Becky uzme titulu na Evolution.
DA i Rollins vs The Show - ****1/2 Stvarno sam uzivao, 1. put ovoliko ove godine sto se tiče main rostera(bez 205 live). Savrsen kraj, ne znam da li je moglo biti bolje zamisljeno i/ili izvedeno.
Styles vs Joe - ***3/4 Dobra odluka da Styles odbrani pod zastitara Joea, jer je vec bio najavljen njihov mec za titulu na Sd 1000, a evo i na SSD. Prelep Suic. dive Joea, isto kao na Sslamu sto je bio prelep.
Mixed tag - *** Nisam se nadao da ce biti 2:0, verovatno Bryan vraca do Wm to. Feud se, logicno, nastavlja, zastitara su Bryana, jer nije primio pin. Po meni bi bilo bolje da je suprotan tim pobedio, no ne bunim se i ovako. Valjda znaju šta rade.
Rousey vs Bliss - **1/2 Nisam se nadao solidnom mecu, mislio sam da ce trajati krace. No nema veze. Barem nije bio los mec kad su ga oduzili vec, cak je bio i solidan.
THE BIG DOOG vs Strowman - **1/4 Ono kad TI uradis spear i lezis desetak minuta, jer je 'kreativni' tim mrzovoljan da napravi 2 akcije od jednom.
Sve u svemu, prosek je 3.3125. Najbolji PPV 2018. Bas dobar.
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la FilipS »

Jeff vs Orton
- odlicno, prica je bila prilicno dobra i onda nam na osnovu toga pruze jako dobar mec. Jako dobro su koristili ljestve,stolice i slicna oruzja

Becky vs Charlotte
- solidan mec, jos ne mogu pomiriti s time da je Becky heel, nije da su ju nesta dobro bookirali kao face-a, al et

Raw tag team
Uzivao sam u ovome, dobro je sto su izbacili jobbere sa titula i stavili top performere

Samoa Joe vs AJ
Slican mec kao i na Summerslamu. Oba su jako dobra.

Mix Tag
Moglo je bolje, ali nije ni ovo lose

Ronda vs Alexa
Dosadno

Main event
Bezveze, overbooking tijekom meca, Lesnar nazalost nije jos gotov sa WWE-om.

Ako cemo uspoređivat ovaj ppv sa prijasnjim, mozemo reci da je ovaj ispao prilicno dobar
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WWE Hell in a Cell 2018 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la TheViper »

Meltzer:

Rusev Day vs. The New Day – SmackDown Tag Team Championships
Rating: 3.25 stars

Randy Orton vs. Jeff Hardy – Hell in a C
ell
Rating: 3.75 stars

Seth Rollins and Dean Ambrose vs Dolph Ziggler and Drew McIntyre
Rating: 4.5 stars

Alexa Bliss vs. Ronda Rousey – RAW Women’s Championship
Rating: 3.25 stars

Becky Lynch vs. Charlotte Flair – SmackDown Women’s Championship
Rating: 3.75 stars

Daniel Bryan and Brie Bella vs. The Miz and Maryse
Rating: 3.25 stars

Samoa Joe vs AJ Styles – WWE Championship
Rating: 4 stars

Braun Strowman vs. Roman Reigns – Hell In a Cell Match for the WWE Universal Championship
Rating: 3.25 stars
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la AlenB »

Nijedan meč ispod tri, bas ne zanima kad je takvo nešto zadnji puta dao kada je u pitanju main roster ppv
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la Sherpa »

Pa da, ovo je bio jedan jako ravnomjerno raspoređen show. a sad zabrij da je show imao main event koji ide na 4,5*+
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST a sad zabrij da je show imao main event koji ide na 4,5*+
Ili još bolje, da je ovakav PPV konzistentna pojava u WWE-u.
slika
Avatar
Y2J
Rank 3
Rank 3
Postovi: 43
Pridružen/a: 17 ruj 2018, 17:02
5
Lokacija: Raven Ryder's
O meni: What ?
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la Y2J »

Legendarni Jim Ross ubode s tekstom nakon HIACa. Bas u centar. Potpisujem od rijeci do rijeci. :clap:
"Now that finish is not what I would’ve done with the luxury (as you do) of looking at it in hindsight. Had a lot of bodies, wild west was there, on the cage, off the cage, the side of the cage, became that stunt show at the end. It confused me a little bit, which when you book a match like that – how would you book a match and not have a viable finish in mind?
And I’m sorry, just for my taste and again with the benefit of hindsight, I didn’t foresee that that finish was what was needed. Just me, but I do know that the issue of the title is still open. There’s still a story there, and new players are at float, and who can trust who. There’s a lot of things that can be made of this scenario."
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la KOMANIA »

New day vs. Rusev day (3.25)
Zabavan mec, I jako dobar za vreme koje su dobili I sto su zavrsili na kikofu. Pogotovo moram da izdvojim Aidena, koji se iz dana u dan popravlja, lik bi mogo da bude dobar midcarder, ili tag team sa Eliasom. :D

Orton vs. Hardy (4.00)
Odlicnan mec, naravno ne sa wrestling strane, vec sa pricom koju su ispricali, a deo sa srafcigerom je za pamcenje, I definitvno nezaboravljiv. Jedino sto mi se nije svidjalo je bio kraj, zbog podizanja kaveza pre pina, ali opet to je samo mala zamerka. :hand:

Becky vs. Charlotte (3.50)
Moglo je to I mnogo bolje, ali sa obzirom da se prica nastavlja, moguce je da su se stedile za sledeci mec. A takodje u poslednje vreme nije bilo odlicnih zenskih meceva, pa dok se devojke vrate u formi, jer do juce je Carmella drzala pojas. :lol:

McIntyre I Ziggler vs. Ambrose I Rollins (4.00)
Nzm, meni ovo nije bilo tako odlicnobka svima, ali moracu opet da pogledam mec kad imam vremena, da vidim jesam li pogresio. :think:

Styles vs. Joe (4.00)
Malo slabije od meca sa SS ali sasvim dobro I zabavno.
Slazem se da je glupo zbog price stobje tapkao Styles, ali opet malo kreativnosti nije na odmetu. Sledeci njihov mec ima stipulaciju I ocekuje se nesto bolje. :)

Miz I Maryse vs. Bryan I Bella (2.75)
Zabavno na trenutke, Bryan I Miz su se trudili da naprave sto bolje mogu, a gospodje su bile cirkus! :lol:

Ronda vs. Alexa (2.50)
Trudile su se, ali dobile su previse vremena, I Alexa je previse dominirala. :|

Reigns vs. Strowman (DUD)
Bas kada sam pomislio sada ce da podignu tempo, I da razbiju 10 stola, da se makljaju stolicama, stepenicam, da razvale vrate..., Ekipa na kavezu svakako zasluzuje pohvale, ali oni nisu deo meca. Lesnar? Eto bar su vrata bila razvaljena hahahaha :clap: :aha:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Evo i ja odgleda, kad sam vidia da ljudi hvale pa eto, da ne bi bilo da samo gledam loše WWE eventove :mrgreen:

SD Tag Titule
Sasvim dobar meč, ovo je moglo komodno i otvorit PPV. Izmjena riječi da se publika malo uživi, meč koji nije usporia. Malo ko zna primit spear dobro ko Rusev. Ža mi je šta Rusev Day nikako da dobije neku titulu al bar su ih rastavili, možda i Rusev dobije sad neki push.

US Titula
Majko moja ovi crveni kavez je ružan. Komentatori grozni ko i uvik al aj, to se očekuje. Ne kužim hype oko ovog meča. Spor plodding meč. Par spotova šta i jesu bili dobri su mi uništeni činjenicom da su obojica izgledali totalno nezainteresirani i sloppy. Kužim da ovo neće bit neki wrestling masterclass nego ludi brawl, al nijedan od ove dvojice nisu prirodno (dobri) brawleri. Spot s uhom mi je glup ko šta je bia glup i kad sam ga prvi put vidia, dodavanje kacavide to ne minja. Stvarno ne vidim zašto svi toliko hvale ovaj meč. Storytelling je dobro odrađen, al meni to ne može sakrit da je sama priča loša.

SD Women's
Meni je ovo bilo stvarno dobro, imam dojam da obe mogu bolje al s obzirom da se nastavlja uzimam (samo da ne bude opet AJ/Shin situacija), kraj mi se svidia, općenito stalni counteri u meču. Jedina stvar šta bi prominia je dat Becky da puno više vara ako je već heel al to je nitpick. Drago mi je da je Becky uzela titulu, nadam se da će je zadržat do kraja feuda i da će se Charlotte maknit malo od title scenea.

RAW Tag Titule
Možda najbolji main roster tag team meč u jako dugo vrimena (doduše nije konkurencija za tu titulu nešto :lol: ). Stvarno dobro.

WWE Titula
Meh, malo bolji od prošlog im meča. Možda imam prevelika očekivanja od AJ-a u 2018 al nekako ih je teško ne imat.

Mixed Tag
Ne

RAW Women's
E, ovo je već dobra stara ženska divizija kakvu znam. Nek me malo vratilo u stvarnost nakon Becky/Charlotte meča.

Universal Titula
NE


Sve u svemu, je li ovo najbolji main roster PPV ove godine? Iskreno možda, al samo zato jer drugi PPV-ovi toliko loši da je granica spuštena jako nisko. U normalnom svitu ovo je prosječan B PPV, a ne najbolje šta kompanija može pružit. Ako WWE ovo ne nadmaši do kraja godine tužno je da najveća promocija na svitu nije u stanju napravit show koji bi uvrstia u top 10-15 kojih sam gleda.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ne kužim hype oko ovog meča
po meni je meč bio upravo ono što je i trebao biti. nisam od njih očekivao neki 100 na sat spotfest već brawl sa prikazanom mržnjom i dobrim storytellingom, a to sam i dobio. ne smeta mi spor tempo jer je meč bio konstruisan tako da se uvijek nešto dešavalo. na kraju krajeva ne smatram meč jednom od najboljih godine ili nešto takvo, ali mi je bio vrlo dobar kao i Styles/Joe. valjda su nam ukusi različiti :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Hell in a Cell 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST valjda su nam ukusi različiti
Biće je, ja sam baš steka dojam ne da je ovo brawl s mržnjom nego ono, dva lika natirana u meč koji ne žele pa ajmo ovo napravit samo da šta prije završi.
slika
Odgovori