SummerSlam 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la azo »

Čekaj,čekaj zasto se je njena pjesma orila arenama?Zasto je publika trazila nju i sjebala Charlottin promo, njenov pjesmom?
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10281
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

pjevaju zbog pjesme, ne zbog nje, da je to tako onda nebi taj isti chant pjevali samoj Bugley dok je pokušavala cuttat svoj promo i nisu ju šljivi 5% kada je pokušavala iskrsnuti da je chant zbog nje, a ne zbog same pjesme.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la azo »

Da nije Bayley valjala ne bi pjesma ni nastala...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bayley, je kao mnogi drugi, bila dobra u NXT-u jer joj se prikrivalo mane i imala je dobar gimmick. Na main rosteru nema nijedno od to dvoje.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57666
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WWE SummerSlam 2018 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Kickoff

Rusev & Lana vs. Andrade "Cien" Almas & Zelina Vega
Nije bilo baš strašno loše, ali činilo mi se kao da nisu ni pokušavali imati bolji meč. Almas i Rusev su bili solidni, ali Lana i Vega su bile loše. Sve skupa mrvicu ispod prosjeka. *3/4

Cedric Alexander (c) vs. Drew Gulak - WWE Cruiserweight titula
Jako zabavan meč i sigurno najbolji na kickoffu. Pogotovo mi se svidjelo kako je Gulak odradio posao, njegovi zahvati su bili super. Ali, to mu nije pomoglo jer je Alexander na kraju uspio preći još jednu prepreku i baš me zanima ko će biti taj koji će mu konačno uzeti titulu. ***1/4

B-Team (c) vs. The Revival - WWE RAW Tag Team titule
Drago mi je da ovaj meč nije bio na main showu. Nije to bilo loše, ali je bilo čisti prosjek. Čak ni Dash i Dawson nisu bili posebno zanimljivi u ringu, a B-Team su bili B-Team i uzeli su još jednu s(p)retnu pobjedu. **

Main show

Dolph Ziggler (c)(w/ Drew McIntyre) vs. Seth Rollins (w/ Dean Ambrose) - WWE Intercontinental titula
Shvatam šta su željeli napraviti ovdje, pružiti jedan sjajan opener kao što je bio Miz/Rollins ali ovdje to nisu uspjeli u potpunosti napraviti. Meč je bio jako dobar sveukupno, ali ga je prvi dio koji je bio prepun kupovanja vremena rest holdovima i sličnim stvarima zadržao da ne bude odličan. Završnica je bila izvanredna i to im se mora priznati, Rollins je novi šampion što bam daje sve potrebno za Ambroseov heel turn kojeg jedva čekam. ***1/2

Bludgeon Brothers (c) vs. The New Day - WWE SmackDown Tag Team titule
Nisam imao nešto visoka očekivanja budući da su BB od početka svoje vladavine imali samo produžene squasheve kao title defence, ali ovdje su zajedno sa New Dayem (btw najboljim timom na main rosteru trenutno, stvarno razvaljuju) pružili jedan odličan sprint pun akcije. New Day su bili odlični u underdog poziciji a Harper i Rowan su konačno pružili jedan baš dobar performans kakav sam znao da mogu pružiti. DQ kraj mi nije toliko smetao, BB su konačno pokazali neki vid slabosti i morali su posegnuti za prljavim potezom da bi zadržali titule. Jedini logičan potez nakon ovoga jeste No DQ meč koji je najavljen za SD i kojeg jedva čekam pogledati. ***1/2

Braun Strowman vs. Kevin Owens - MITB ugovor
Po meni dobar booking jer mi se nije dalo gledati još jedan njihov meč, a Owens je takav lik da mu ovakav poraz od lika kao što je Strowman neće naškoditi. NR

Carmella (c) vs. Becky Lynch vs. Charlotte - WWE SmackDown Women's titula
Dobio sam više nego što sam očekivao: dosta dobar meč sa najboljim Carmellinim performansom ikad. Becky/Charlotte sekvence su isto bile jako dobre i digle su meč na malo viši nivo. Jedina baš velika zamjerka jeste završetak i post match segment. Ne zbog samog turna koji je bio dobro odrađen, već zbog toga što su turnali krivu osobu. Ne sumnjam da će Becky i tu ulogu odlično odrađivati, ali problem je u tome što su oni mene, a i sve ostale fanove pričom natjerali da navijam za Becky čak i nakon ovog turna. Bilo bi puno bolje da su uloge bile obrnute; Becky konačno osvoji titulu na velikom stageu a njena najbolja prijateljica Charlotte joj zabije nož u leđa jer ne može podnijeti poraz. ***1/4

AJ Styles (c) vs. Samoa Joe - WWE titula
Prije će IWGP Heavyweight titula main eventati NXT TakeOver nego što će WWE titula dobiti barem semi main event na velikom PPV-u. Meč mi se jako svidio, Joe je bio apsolutna zvijer u ringu a Styles je odlično bumps za njega i učinio njegove poteze da izgledaju kao million dolara. Bilo je i netipično puno stiff udaraca za jedan WWE meč, pogotovo onaj sjajan Enzuigiri Joea. Svidjelo mi se i to što nije bilo kickouta na finishere; bilo je ali su to bile nepotpune verzije Styles Clasha i Coquina Clutcha. Kraj mi je bio jedino logično što su mogli uraditi ako žele nastaviti feud a ne dati Joeu titulu odmah. Više edgy Styles je super. Potencijalni HIAC meč će pokidati. ****

Daniel Bryan vs. The Miz
Vidio sam dosta podijeljenih mišljenja na internetu što se tiče ovog meča. Ja ću stati na stranu onih koji kažu da je ovo bio odličan meč. Ako ćemo gledati u vakuumu, in-ring akcija stvarno i nije bila baš toliko dobra, ali storytelling je apsolutno pokidao. Bilo mi je odlično to što je Miz opet krao poteze i pokušavao isprovocirati Bryana. Što se završetka tiče, Miz je pobijedio varanjem čime je dokazao da ne može ništa sam upravo kao što Bryan kaže, ali pobijedio ga je šakom u glavu; onime što mu je Bryan htio uraditi tako dugo vremena. Za prvi meč rivalstva ja nisam tražio više. ****

Finn Balor vs. Baron Corbin
Najbolja stvar što su mogli uraditi. NR

Shinsuke Nakamura (c) vs. Jeff Hardy - WWE United States titula
A nije mi bilo baš toliko dosadno, ali publiku nije bilo briga i nisu reagovali ni na šta tako da mi je to dosta ubilo meč. **1/4

Alexa Bliss (c) vs. Ronda Rousey - WWE RAW Women's titula
Prolazna ocjena zbog Ronde koja je izgledala kao zvijezda i zbog toga što je meč bio upravo ono što sam želio. **

Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns - WWE Universal titula
Opet loš meč ove dvojice, ali barem Brock nije više šampion. I opet su ga zaštitili na sve moguće načine ovime sa Braunom i koferom. *1/2

Solidan PPV koji je kao i svaki WWE PPV patio od prosječnih završnih mečeva. SD mečevi su dostavili i to je ono što mi je bitno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57666
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

dave

Almas/Vega vs. Rusev/Lana: 1.25
Alexander vs. Gulak: 3.25
B-Team vs. Revival: 1.5
Rollins vs. Ziggler: 3.75
Bludgeon Brothers vs. New Day: 3.5
Owens vs. Strowman: 0.5
Carmella vs. Flair vs. Lynch: 3.5
AJ Styles vs. Samoa Joe: 4.25
Bryan vs. The Miz: 3.75
Balor vs. Corbin: 1
Hardy vs. Nakamura: 2
Bliss vs. Rousey: 2
Lesnar vs. Reigns: 2.5
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST AJ Styles vs. Samoa Joe: 4.25
:? :? :?
slika
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la El Ingobernable »

Summerslam 2018 Kickoff

Rusev & Lana vs Andrade Cien Almas & Zelina Vega
Nije bilo toliko loše, čisti prosjek. [**]

Cedric Alexander vs Drew Gulak - Cruserweight titula
Daleko najbolja stvar na kickoffu, baš me interesuje ko će pobijediti Cedrica i uzet mu titulu. [***1/4]

B-Team vs The Revival - Raw Tag Team titule
Jedina dobra stvar u ovom meču je da nije bio na Main Cardu. [**]

Main Show

Dolph Ziggler vs Seth Rollins - IC titula
Bio bi odličan meč da prvi dio nisu bili rest holdovi i svakakve gluposti, ali drugi dio je bio super, Rollins novi šampion. [***1/2]

Bludgeon Brothers vs The New Day - Smackdown Tag Team titule
Na prvi pogled mislio sam da će biti žešći squash, a na kraju se ispostavio kao najbolji meč Bludgeon Brothersa.New Day memberi su pokidali u ovom meču. [***1/4]

Braun Strowman vs Kevin Owens - MITB contract
Mrsko mi je bilo gledat još jedan njihov meč tako da je ovo dobro što su uradili. [NR]

Carmella vs Charlotte vs Becky Lynch - Smackdown Women's titula
Vrlo dobar meč, da je trajao malo duže bio bi mi odličan.Heel turn Becky je dobro odrađen. [***3/4]

Aj Styles vs Samoa Joe - WWE titula
Odličan meč bez finisher kickouta i jedini meč u kojem je DQ kraj imao smisla. [****]

Daniel Bryan vs The Miz
U ovom meču in-ring akcija je bila onako, a storytelling je bio izvanredan, Miz pobjeđuje sa bokserom u ruci. [****1/4]

Finn Balor vs Baron Corbin
Ovo je najbolje što su mogli uraditi. [NR]

Shinsuke Nakamura vs Jeff Hardy - US titula
Jedina baš dobra stvar je onaj swanton na apron kojeg je Nakamura izbjegao. [**3/4]

Alexa Bliss vs Ronda Rousey - Raw Women's titula
Dajem 2 radi Rondinog squasha i lomljenja ruke. [**]

Roman Reigns vs Brock Lesnar - WWE Universal titula
Jedina dobra stvar je da Brock više nije šampion. [**]
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sake »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Rollins vs. Ziggler: 3.75
ovo je tako trebalo biti 4, NJPWu se uvijek oprosti kad imaju sporije početke mečeva.

ali Dave Meltzer.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57666
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

Ja se ne slažem, jedini meč koji je ocjenom zaslužio preko 4 je to i dobio. I to radi fantastičnog DQ kraja

Gledali smo malo more DQ krajeva, ovo je jedno od rijetkih koje je bilo baš smisleno i dobro odađeno.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

slažem se sa Meltzerom, jedino se meni Bryan-Miz nešto više svidio
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni je Ziggles Rollins čak bia i najbolji meč, ne znam šta je vama s hypeom oko AJ-Joe meča. Doslovno ništa zanimljivo ni novo u tom meču.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Meni je Ziggles Rollins čak bia i najbolji meč, ne znam šta je vama s hypeom oko AJ-Joe meča. Doslovno ništa zanimljivo ni novo u tom meču.
dok ja recimo ne vidim zašto je Rollins-Ziggler toliko dobar, osim zadnjih nekoliko minuta koje su bile odlične ništa nisu radili
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST dok ja recimo ne vidim zašto je Rollins-Ziggler toliko dobar
Nije, al je bolji od Aj-Joe jer taj meč nije ima ni tih par odličnih minuta.
slika
Odgovori