NXT Takeover: Brooklyn IV

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58087
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sherpa »

Valjao se po podu, držao za nogu, kada je sve što je trebao napraviti ustati na koljena, što smo vidjeli ranije u meču, kada je Ciampa napravio isto

Glup i slab kraj. Za mene apsolutno bez imalo smisla. Kada su dodali priču o koljenu samo su pogoršali ionako slab kraj, barem za mene.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9264
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la emirates »

Ne, mora ustati na noge. To su pravila, Ciampa se ranije u matchu digao na obje noge da prekine brojanje, zatim se opet srusio na koljena, nakon cega ga je sudija opet brojao.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58087
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sherpa »

svejedno, da se nije valjao, nego iskoristio bilo što da se snagom ruku barem proba podici. ovako je samo ispao glupi babyface

za mene je ovo najgori kraj dobrog meča.... vjerojatno još od dean vs seth i njihova hell in a cell meča.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la azo »

Mogao je tips na koljena i onda da probably na noge I padne,digli bi publiku samo tako
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la AlenB »

During his post TakeOver: Brooklyn 4 media call, Triple H said Johnny Gargano’s knee injury was legitimate. While there’s still some question as to how serious it was, PW Insider says it did result in the finish of his match with Tommaso Ciampa being changed, although the plan was always for Ciampa to retain the NXT title.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la El Ingobernable »

NXT Takeover Brooklyn 4

The Undisputed Era vs Moustache Mountain - NXT Tag Team titule
Stvarno odličan opener, nije mogao biti bolji, svaka čast za oba tima. [****1/2]

EC3 vs Velveteen Dream
Dobar meč, svidio mi se Purple Rainmaker na apron. [***1/4]

Adam Cole vs Ricochet - NXT North American titula
Na razini meča za tag titule, drago mi je što je Ricochet osvojio titulu. [****1/2]

Shayna Baszler vs Kairi Sane - NXT Women's titula
Vrlo dobro odrađeno, da je malo više trajao bio bi mi odličan. [***3/4]

Tommaso Ciampa vs Johnny Gargano - NXT titula
Nemam riječi, stvarno odlično odrađen meč. Perfekcija. [*****]
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la ejdzejp1 »

The Undisputed ERA (c) vs. Moustache Mountain - NXT Tag Team titule
Mislim da nije bilo boljeg načina za otvoriti show. Sjajan meč ispunjen sjajnom psihologijom i callback spotovima na prethodne mečeve, pogotovo onaj spot sa peškirom. Control segment Stronga i O'Reillya mi nije bio dosadan jer su oni to jako dobro odradili i ubacili su dosta zanimljivih stvari. Završnica je naravno bila sjajna i sadržavala je dosta napetosti. Sve skupa odlično. ****1/4

EC3 vs The Velveteen Dream
Prvi dio jako loš, drugi dio prilično dobar. Po meni je glavni problem bilo postavljanje polariteta jer je svima bilo jasno da će Dream biti više over a oni su ga svejedno postavili kao heela. Zbog toga je ispaštala kompletna struktura meča, ali na kraju ipak nije ispalo loše. **3/4

Adam Cole (c) vs. Ricochet - NXT North American titula
Adam Cole nije odličan in-ring performer, ali kada je u ringu sa jednim takvim kao što je Ricochet, itekako može dostaviti odličan meč. Ovdje je to ponovo dokazao. Svidjelo mi se kako su polagano gradili akciju i povećavali tempo, pa smo u završnici dobili sve najluđe poteze kao što su bili ona perfektna Superkick kontra iz Moonsaulta ili ona Hurricanrana Ricocheta. Takođe bih izdvojio i onu sekvencu nakon koje je Cole slučajno pao na Ricocheta i umalo pokupio pobjedu, to je bilo super. Ricochet će biti odličan prvak i baš me zanima ko će mu biti prvi protivnik. ****1/4

Shayna Baszler (c) vs. Kairi Sane - NXT Women's titula
Najbolji meč za NXT titulu u duže vremena. Većina stvari mi se svidjela, Shayna je odradila dobar i uvjerljiv posao kao heel dok je Kairi bila odličan face osim u pojedinim trenucima u stretchu kada je zaboravljala sellati nogu. Kickout na InSane Elbow mi jeste zasmetao, ali mogu preći preko toga. Pobjeda Kairi je bila odličan trenutak, zanima me nastavak feuda. ***3/4

Tommaso Ciampa (c) vs. Johnny Gargano - Last Man Standing meč za NXT titulu
Po kvaliteti mi je bio negdje između prvog i drugog njihovog meča, ali to je nebitno kada je meč bio sjajan. Odlični spotovi i korištenje stipulacije, te kao i uvijek sjajan storytelling i callbacksi na prethodne mečeve i kompletno rivalstvo. LMS stipulacija zna predstavljati problem, ali oni su to super odradili po meni. Kraj se meni svidio, sjajno su ispričali Garganovu priču. Kao i uvijek kada je u pitanju Ciampa bio je opsjednut i nije vidio dalje od nosa, što ga je na kraju i koštalo. Prestao je biti Johnny Wrestling, a da bi pobijedio Ciampu mora ga ponovo pronaći u sebi. Izvedba je bila upitna ali ako je povreda bila stvarna onda im se nema šta prigovoriti. Svejedno u wrestlingu ima puno sličnih stvari, uporedio bih kraj Kenny/Cody meča gdje su Bucksi pola minute gledali okolo umjesto da poprave ono što su zabrljali. Tada mi nije smetalo tako da mi ni ovo sada ne smeta. Sveukupno sjajno odrađeno, nemam nikakve zamjerke. ****3/4

Reći ću to, nemojte me strijeljati. NXT trenutno ima najbolji i najkonstantniji produkt u svijetu pro-wrestlinga.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58087
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sherpa »

dave

Moustache Mountain vs. Undisputed Era: 4.5
EC3 vs. Velveteen Dream: 2.75
Cole vs. Ricochet: 4.5
Baszler vs. Sane: 3.5
Ciampa vs. Gargano: 4.5
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9264
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la emirates »

Ovo je jedan od jace, ako ne i najjace ocijenjenih Takeovera do sad ako se ne varam.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58087
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sherpa »

mislim da je jedan imao sve mečeve preko 4
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sake »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ovo je jedan od jace, ako ne i najjace ocijenjenih Takeovera do sad ako se ne varam.
New Orleans je imao 4.15 u prosjeku i dva 5-star meča.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la ejdzejp1 »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58087
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sherpa »

Uh, dao bih sve za 'Coach reactions' :D
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST mislim da je jedan imao sve mečeve preko 4
Takeover Brooklyn od prosle godine je imao 4 iznad 4* i jedan koji je dobio 3.75.
Odgovori