Serđo Matijašević

Wrestling e-fed
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

Ime: Serđo Matijašević
Lokacija: Štivica, Hrvatska
Izgled: plave oči, crna kratka kosa, gusta ne tako velika brada, visok oko 180cm, težak oko 87.5 kg
Priča: Serđo Matijašević, rođen doslovno pod zvjezdanim nebom, u čamcu na rijeci Savi tamo 95. godine prošloga stoljeća. Njegova obitelj nije bila imućna. U školi je bio pametan i krenuo je u gimnaziju jer je htio postati profesorom matematike. Ali ju nije završio jer ga je u međuvremenu privuklo nešto drugo. Wrestling. Vidio je to na televiziji i oduševio se. Krenuo je istraživati sve o wrestlingu i odlučio je postati jedan. Njegov otac imao je veze u Italiji i poznavao je šefe jedne talijanske wrestling kompanije. Nije bio za to da njegov sin ide tako daleko od kuće već u tako ranoj dobi, ali ga je pustio jer je to očito postao njegov san. Serđo je otišao u Italiju, ondje je trenirao, ondje je nastupao, postao je omiljen među ljudima i bio je jedan od najboljih ondje gdje je radio. Ubrzo je krenuo hrvati i po drugim europskim promocijama. Bio je dosta smiren, proračunat, predan onome što radi. No, vrlo je brzo upao u drogeraško društvo, mnogo manje je mario za wrestling, nije ga bilo briga. I onda se desila smrt njegova oca. Tada je shvatio kako smo jedna vrlo prolazna bića. To ga je promijenilo. Ostavio se svih poroka koje je imao i vratio se u wrestling.

Finisher: Lice Varalice (Ki Krusher), The Deadline (Stretch Muffler)

Theme song:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

Ugodna proljetna večer. Vikendica. Na samom vrhu jednog brežuljka s predivnim krajolikom. U vikendici jedan stari istrošen stol i stolica. Na stolici sjedi on. Serđo. U jednoj ruci čaša s viskijem, u drugoj mobitel. Kao da će nekoga nazvati, ali ipak onda baca mobitel na stol. "Pa što ti pada na pamet, Serđo, zar bi samo zbog jednog poraza žrtvovao čitavu karijeru?" govori sam sebi. Ispija viski do kraja. Lupa šakom od stol i ustaje se, a onda šeta po sobi gore-dolje. Mrmlja si nešto u bradu. "Ovo nije gotovo, ovo je početak", kaže. "Možda neću odmah osvojiti tu titulu, ali to nije kraj moga traganja za uspjehom. Nisam trošio svo ovo vrijeme uzalud. Možda samo nije bio pravi trenutak. Ali doći će i jedan takav." Odlazi zalupivši vratima.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

slika
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

Serđo je na svom Facebooku upravo objavio video u kojem se obraća Šimi.

"Nije ovo ovako trebalo biti. Zaista nije. Ja neću puno govoriti. Jednostavno ne moram, ja sebe i svoje postupke ne moram opravdavati. Ovaj puta je Hrvojeva naredba spasila te od batina, idući puta toga neće biti. Izabrao si onaj teži put kroz sve ovo. I žao mi je da će to tako morati biti. Zaista je. Ali ako me je život išta naučio, to je onda da ništa ne odgađam, da sve ono što planiram napravim odmah jer tko zna što donosi sutra. A znaš li ti što donosi sutra za tebe, Šime?"
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

Dodan theme song

slika
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

slika
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la Sake »

Premoćan theme song. :clap:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

slika
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

Serđo je upravo objavio video na Facebooku.

"U životu sam se mnogo puta osjećao poniženim, pregaženim, osramoćenim i navikao sam na to! I nije me briga hoće mi se oni ljudi iz dvorane ili ljudi koje sutra sretnem na ulici smijati zbog toga što sam dobio batina, što sam previše pričao i što nisam mogao stati iza svojih riječi! Mišljenje drugih ljudi me ne zanima, od toga ne živim i to je samo loše po tebe Šime. Ti se hraniš reakcijama publike, oni te bodre, navijaju za tebe, žele vidjeti tebe kako me prebijaš, a mene jednostavno nije briga za to. I to je loše za tebe. Ovaj puta si me uhvatio na prepad, priznajem, ali to si napravio sada i više nećeš nikada. Idući puta kada te sretnem, pa bolje da te ne sretnem. Bježi. Lijevo ili desno, na sjever ili na jug. Jednostavno bježi. Spasi si život ako ti je imalo vrijedan i ako si išta bitno postigao u njemu. Vidiš ovaj papir što imam u ruci *pokazuje na papir*, to je papir na kojem smišljam načine kako ću ti naštetiti, kako ću te osakatiti i jedno zauvijek riješiti se tebe. Ovo je moglo biti lako gotovo. Mogao si priznati poraz, reći ja sam taj koji je ispao slabićem, ja sam taj koji je u cijeloj ovoj priči bio budala i ispričavam se. To si mogao reći ali nisi. I meni je žao zbog toga, ali tako je. Ali mi neće biti žao kad te budem prebio. Jedva čekam. Vidimo se."
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

slika
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

Trebao bih valjda osjećati neko uzbuđenje pred ovaj meč pošto je dva dana ostalo do njega, ali ja ga nemam. Nemam treba, nemam ničega. I potpuno sam samouvjeren, potpuno sam uvjeren u svoju pobjedu u nedjelju. Jer sve dosad što se desilo pokazuje upravo to. Ovo je moglo stati nakon prvog meča da je Šime priznao poraz, čestitao meni pobjedniku i rekao bolji si čovjek. Ovako je odlučio produžiti ovu vožnju koja će sada definitivno završiti. Nažalost za nekoga nesretno. Jer nakon ovoga više nema isprika, ovo je zadnji meč koji ćemo imati i bolje se pripremi što bolje možeš kako nakon poraza ne bih morao slušati tvoja jadikovanja o tome kako nisi spreman ili kako su svi oko tebe krivi za ovaj poraz. Vidimo se.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

Niste baš čuli od mene u posljednje vrijeme. Stigle su mi mnoge poruke o tome gdje sam kako sam i što se dogodilo sa mnom. Ništa se nije dogodilo. Ali moram priznati da sam nakon poraza od Šime odlučio zatvoriti se u svoju sobu........i razmišljati. O onome što ja zapravo jesam, što predstavljam i što wrestling predstavlja meni. Poraz me je malo dotukao ali porazi se dešavaju. No zato nisam htio izaći van ovih nekoliko tjedana jer znam koliko bi svi ljudi srali po meni i govorili mi da sam loš i uopće nisam faca kakvom se predstavljam. I zato sam odlučio pričekati priliku. A ona mi se nudi već ovaj tjedan. Borba protiv Dashera, čovjeka o kojem mnogi pričaju, koji je napravio "senzacionalnu" stvar u Sarajevu - izdao svoje prijatelje samo kako bi bio ulizica svim ovim ljudima i kako bi mu svi pljeskali i klanjali mu se kad bi ulazio u ring. To nije definicija čovjeka, netko tko se prodaje za malo poštovanja ionako nebitnih ljudi. I zato ću se pobrinuti da u tom meču pokažem tko je zapravo vrijedan svakog pljeska i svakog poštovanja.
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la Lujaa »

Ubi ubi ubi DASHERAA
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

Što dalje? Što nakon ovoga? Što kada se potpuno uzdaš u nešto, barem kako će ti privremeno olakšati život i kako ćeš od toga moći živjeti i onda samo odjednom nestane, bez najave, bez razloga, bez opravdanja? Što sad? Ne znam. Svi me pitaju koji je moj idući korak. Hoću li se opet baviti ovim? Možda odem natrag u Italiju, ali nakon ovoga nisam siguran ima li taj potez smisla. Možda otvorim kafić negdje u nekom selu ili možda neki restoran uz autocestu. Možda postanem antlogor. Možda budem krenuo zidati kuće i miješati beton u mješalici. Ne znam, možda otputujem negdje daleko i ne vratim se više nikada u ovu državu iako nemam para za to i vrlo je mala mogućnost da će se to desiti. Ne znam. Ali znat ću. Uskoro. I neću to širiti u javnost jer mene to ne zanima. Ne želim da se o meni priča, da se o meni raspituje, da me se prati u svaki korak i da me ljudi cijelo vrijeme ispituju o mojem privatnom životu ili karijeri. Ono što budete trebali znati i ako budete trebali, to ćete doznati. Tako da vas molim da me se okanite.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Serđo Matijašević

Post Postao/la AlenB »

slika
slika
Odgovori