Extreme Rules 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la TheBesir »

Hey Braun,Braun..SUCK IT! Kraj odličan,stvarno su odradili dobar meč.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la TheViper »

B-Team vs Matt & Wyatt **1/4

Onako solidno, ali me nije uopste zanimalo. Axel i Dallas pobedili, wtf? Tacno je da Bray i Matt nisu imali doBbar reign, ali je glupo da 2 jobbera nose titule na SSlamu.

Corbin vs Balor **1/2

Za nijansu bolje nego opener, ali opet nista posebno. Balor pobedjuje na roll up tako da se feud nastavlja, sto me ne raduje previse.

Carmella vs Asuka DUD

Kako je ovo lose bilo, ubedljivo najlosije bookiran mec godine. Asuku su potpuno unistili.

Nakamura vs Jeff NR

Svidja mi se kako je ovo odradjeno, jer je Jeff do skoro povredjen, a Nakamura imao onaj incident sa psom, uz to mi se svidja to sto je konacno uzeo neku titulu sa low blowom. Randy konacno heel turna :clap: :dance: Ocekujem triple threat na SSlamu.

Owens vs Strowman **3/4

Owens je odradio ok posao. Njegova "pobeda" bi me mozda iznenadila da nije stipulacija ovakva kaka je, i da Braun nema briefcase. Sad ce naravno sve izgubiti dok ne cash ina. Tipican booking holdera.

Bludgeon Brothers vs Team Hell No **1/2

Harper i Rowan ih napali u backstage, tako da je ovo u pocetku bio handicap mec, i iskreno taj deo gde je sam Bryan isao na obojicu mi se i najvise svidjao, jer je bio dobar underdog. Kasnije je Kane dobro sellao povredu noge, ali taj deo mi je bio slabiji. Nadam se da nece biti Bryan vs Kane na SSlamu.

Lashley vs Reigns ***1/4

Zapravo mi je ovo bilo dobro, bolje nego ocekivano. Iako je pocetak bio malo dosadan sa rest holdovima, dok je druga polovina dosta bolja. Iznenadjujuca pobeda Lashleya.

Alexa vs Nia *1/2

Uzasno, cak iako su imalE stipulaciju. Nisam dugo pratio weekly showove, ali zasto sto Nia i Natalya odjednom prijateljice? To nema nikakvog smisla. Pobednik je ocekivan.

Styles vs Rusev ***3/4

MOTN po meni, Styles je imao dobar knee work, a Rusev back work. Psihologija je bila jako dobra i ovo je najbolji Rusevov mec u poslednje 2 godine ako ne i vise.

Rollins vs Ziggler ***

Citao sam malo po netu i mnoi kazu da im je ovo bilo super, meni nije selo jer je bilo previse pinova, i debilno mi je to sto je bio produzetak. Bilo je nekoliko dobrih sekvenci, ali ne preterano dobro. Najvece razocarenje na showu.

Prosecan PPV.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la azo »

Meni fakat super...bilo mozda nije skorz odlican mec,ali ok...dao sam mu čisto jer jako gotivim oba workera
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Mickie James je takav BOSS, sella i radi pokrete dok je u čizmama s visokim petama! :o :clap:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la El Ingobernable »

Extreme rules Kickoff

Andrade Cien Almas vs Sin Cara
Isto kao i na Smackdownu, dobar sprint sa jako dobrim potezima. [**3/4]

The New Day vs Sanity
Dobar meč sa dobrim timskim potezima i jako kul spotovima. [***]

Pravi Show

Deleters of Worlds vs B-Team - Raw Tag Team titule
Solidan meč, nisam ni malo pomislio da B-Team mogu osvojiti titule ali eto, desilo se. [**1/2]

Baron Corbin vs Finn Balor
Prosječno. [**]

Carmella vs Asuka - Smackdown Women's titula
Loše.Previše gluposti od strane Ellswortha i izlazak iz kaveza. [DUD]

Shinsuke Nakamura vs Jeff Hardy - US titula
Ovo je i bolje što su uradili zato što Jeff ima povredu a još je lijepo vidjeti da Nakamura osvoji neku titulu. [NR]

Kevin Owens vs Braun Strowman - Steel Cage match
Dobro pa nije bio žešći squash, onaj spot sa vrha kaveza je bio genijalan. [***]

Bludgeon Brothers vs Team Hell No - Smackdown Tag Team titule
Na početku je bio handicap meč.Kaneovo sellanje noge je bilo dobro. [**1/2]

Bobby Lashley vs Roman Reigns
Čak je ovo ispalo dobro, možda su mi oni rest holdovi zasmetali ali druga polovina meča je bila jako dobra. [***1/4]

Alexa Bliss vs Nia Jax - Raw Women's titula
Čak sa stipulacijom nisu uspjeli napraviti meč dobrim.[**1/4]

Aj Styles vs Rusev - WWE World Heavyweight titula
Odličan meč, Rusevo sellanje noge mi se svidjelo i bilo je dobro ono kada nije mogao uraditi Accolade zbog te noge.Sve u svemu, odlično. [****]

Seth Rollins vs Dolph Ziggler - IC titula
Po meni je ovo bilo odlično, možda prvih 20 minuta je bilo malo meh, a zadnjih 10 minuta je bilo uzbudljivo i ono odbrojavanje publike je bilo glupost. [****]
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE Extreme Rules 2018 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

konačno sam i ja uspio pogledati ovo čudo do kraja

Andrade "Cien" Almas vs. Sin Cara - kickoff meč
Pokazali su da imaju odličnu hemiju na SDu, a ovdje su to samo potvrdili. Ponovo su odradili jedan super meč za dobiveno vrijeme, onako pravi lucha-style sprint. Vrijedi spomenuti i Gravesov komentar da Sin Cara možda nije isti čovjek s kojim je Almas bio prijatelj u Meksiku, to mi je bilo odlično. Sve u svemu sam prezadovoljan, nadam se da sada imaju u planu nešto ozbiljnije za Almasa. ***1/4

The New Day vs. SAnitY - kickoff Tables meč
Šteta što je jedan od meni najzanimljivijih mečeva stavljen na kickoff, ali svejedno su odradili jedan dobar meč. Lijepo su popunili vrijeme i nije bilo nekih dosadnih dijelova, bilo je nekih jako dobrih timskih poteza i završni spot je bio kul. SAnitY su uzeli pobjedu što je najbitnije. ***

The Woken Warriors (c) vs. B-Team - WWE RAW Tag Team titule
Očekivao sam loš, a dobio jedan sasvim solidan meč. Nisu previše dosađivali i bilo je dobrih poteza, a kraj me iskreno jako iznenadio. Nisam očekivao da će staviti titule na Axela i Dallasa pogotovo jer su ih u build-upu prikazivali kao totalne budale, ali desilo se. Mislim da ne mogu biti lošiji šampioni od Matta i Braya tako da sam u redu s tim. **1/2

Finn Balor vs. Baron Corbin
Ovo je jedan od mečeva koji bi sa stipulacijom bio bar duplo zanimljiviji. I ovako je bilo nešto bolje od očekivanja. Corbinov control segment je iskreno bio dosadan, ali svidio mi se Balorov povratak u meč i završnica je bila prilično dobra. Očekivao sam pobjedu Balora jer je Corbin uzeo pobjedu u svim tag mečevima do sada. Ne znam čemu vodi ovaj Corbinov gimmick, ali ne sviđa mi se. **1/2

Carmella (c) vs. Asuka - WWE SmackDown Women's titula
Otkako se Ellsworth vratio Carmella je najlošiji šampion na rosteru. Ovaj meč je bio vrhunac svega. Apsolutno ništa mi se nije svidjelo. DUD

Jeff Hardy (c) vs. Shinsuke Nakamura - WWE United States titula
Konačno jedan odlično bookiran meč. Hvala WWE! Budući da je Jeff povrijeđen, a Nakamuri je očajnički trebala neka ovakva pobjeda ovo je bilo najbolje što su mogli učiniti. Heel turn Ortona nakon meča je isto bio odličan potez, sada me konačno zanima i on. Volio bih vidjeti meč njega i Nakamure u heel vs. heel izdanju. NR

Braun Strowman vs. Kevin Owens - Steel Cage meč
I evo ga, peti meč na showu je prvi koji ima "ekstremnu" stipulaciju. Meč mi se svidio dosta više nego što sam mislio da će. Struktura je bila dobra, dobro su odradili tu big man vs. little man (ako se to može reći za Owensa) dinamiku i bilo je dosta dobrih kontri. Svidjelo mi se što su koliko je moguće zaobišli standardne mane Steel Cage mečeva. Owens mi je bio super kad je riješio da se konačno sukobi sa Strowmanom i završni spot je bio sjajan. Dobar meč. ***

Bludgeon Brothers (c) vs. Team Hell No - WWE SmackDown Tag Team titule
Segment prije meča je bio solidno odrađen. Sam meč je bio isto tako solidan, ali ispod mojih očekivanja moram priznati. Handicap dio mi se svidio jer je Bryan sjajan underdog a Harper i Rowan znaju dobro odraditi control segment. Povratak Kanea je bio solidan,dobro je sellao nogu ali ja sam očekivao da će tu meč krenuti u neku višu brzinu ali nije. Nadam se da ovo nije početak Kane/Bryan feuda. **1/2

Roman Reigns vs. Bobby Lashley
Počeli su dosta sporo i nezanimljivo, ali je nakon onog Lashleyevog bumpa preko top ropea izvan ringa postalo jako dobar hossfight. Završnica mi je bila super sa nekoliko dobrih nearfallova i dosta iznenađujućim izborom pobjednika. #Bobwinslol ***1/4

Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax - WWE RAW Women's titula
Najekstremniji meč večeri. Jedina pozitivna stvar je što je Alexa primila nekoliko bumpova. Overbooking i ostali shit neću komentarisati. Women's revolution yay! *1/2

AJ Styles (c) vs. Rusev - WWE titula
Znao sam da će pružiti dobar meč ako im daju šansu. To se na svu sreću i desilo. Jako mi se svidjelo kako su bazirali meč na leg worku Stylesa i back worku Ruseva jer je to imalo ulogu u završnici kada Rusev nije mogao zaključati Stylesa potpuno u Accolade zbog te povrijeđene noge. Rusev je odlično predstavljen u meču i imao je par dosta uvjerljivih nearfallova pred kraj. Nadam se samo da poslije ovoga neće pasti u zaborav. Nemam ništa više za reći, meč večeri. ***3/4

EVIL Dolph Ziggler (c) vs. Seth Rollins - WWE Intercontinental titula
Najveće razočarenje večeri barem za mene. Loša struktura, previše forsiranih fallova, overbooking sa McIntyreom i ono grozno odbrojavanje publike. Zadnjih par minuta je bilo super i uspjeli su pridobiti publiku, ali šta to znači kad je sve prije toga bilo bezveze. Moglo je mnogo bolje da su im dali 2-3 falla i samo ih pustili da rade ono u čemu su najbolji. **3/4

Sve u svemu jedan prosječan PPV kojeg su za mene izvukle neke booking odluke.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Extreme Rules 2018 Revju, 8 od 12 mečeva nema stipulaciju edition (ne, neko u kavezu nije stipulacija)

Pre show
Sin Cara vs Andrade "Cien" Almas
Ovo nisam očekiva, polusatni ***** lucha all time classic, Sin Cara uzea zasluženu pobjedu, nadam se da će dobit veliki push.
► Prikaži “Spoiler”
New Day vs SAnitY
Tables meč je meč koji se gradi oko jednog spota, sve ostalo je više manje nebitno jer se niko neće sićat ičeg drugog osim tog spota, odi taj spot nije bia nešto zanimljiv ni impresivan, usudim se reć da je bia donekle i glup.

Neloš Pre show, ionako to više postoji za publik uživo nego ikog drugog

Main Card
Odi se vidi da WWE ne mari za ovaj PPV pa zašto bi ja.
Deleatersi vs B-Team
Naj WWE-evski WWE tag meč koji je ikad WWE-ao, prava ekipa je pobjedila jer ne mogu smislit ovaj tag team Hardya i Wyatta.

Backstage segment u kojem je Angle guzobolniji od mene jer moram ovo gledat.

Balor Club vs Homofobija
Zašto ovo nije bilo Pendrek on a Pole meč ili nešto mi nikad neće bit jasno (ili doslovno ikakva stipulacija), Big Boss Man se negdi vrti u grobu. Balor uzima pobjedu i briše homofobiju iz postojanja sve u istom meču.

Side note: Zašto WWE meč od ~8 minuti djeluje ko da traje ~20+ minuti?

Asuka vs Koji glupi spot možemo smislit ovaj tjedan di Asuka ispada ko da ima IQ malo glupljeg bumbara
Molim ispriku svih na forumu koji su rekli da nisam u pravu kad sam reka da Asukin gubitak na WM znači da je gotova.

Jeff Hardy vs Shinsuke
Ne znam, i dalje mi je draži onaj Sting vs Jeff meč. Oće li i Orton ovaj put razočarat nakon priče koja donekle obećava da bi mogla ne bit smeće?
► Prikaži “Spoiler”
Kevin Owens vs BRAAAAAAAAUN
Kevin počinje tako da bježi od ovog meča, suosjećam. Meč je nako na prvu dobar dok ne skužiš da Braun može privrnit kamion i preživit pokušaj ubojstva, al jebene lisičine ga potpuno zbune. Još apsurd di malo jače povuče i puknu :lol: :lol: :lol:
Zadnji spot je bia ok al ništa neviđeno.

Ne znamo šta bi s Bryanom vs Moramo nešto s Bryanom
Ovdje pobjednik ne postoji.

Wank Pheasant vs Lashley više ne smi nosit markirane trake na glavi
Nedostaje mi Shibata, valjda ovo znači Lashley vs Brock al ko zna.

Alexa Bullys vs Nia "Ne smimo reć da je velika pa koristimo svaki eufemizam u knjizi" Jax
Prvi 'Be a Star' meč ikad. Cena je primia DDT na beton i svejedno dobia meč, Nia nije u stanju samo sist na Alexu i uštedit mi 5 minuti života.

Rusev vs AJ Styles
Dobar meč, vjerojatno drugi najbolji na showu iako ni u jednom trenutku mi pobjednik nije bia upitan, phenomenal forearm je smeće finisher.

Ziggles vs U DA MAN SEFF
Everything is EVIL bi bia jako dobar slogan za WWE. Ziggles je rođen da ima kratke sprint mečeve ili overbookane duge mečeve, problem je šta je ovaj drugi tip puno teže izvest dobro. Zašto Seth nije dobija 2 falla na DQ? Odgovor na ta i mnoga druga pitanja vjerojatno nećemo nikad dobit.

Dojmovi: Mislim da Japan ima jake šanse da ostvari dobar rezultat u Copa Americi 2019

Meč za preporučit: X-Pac se vraća u Japan prvi put nakon mnogo godina u nekom nasumičnom 8 man tag meču.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la TheViper »

@Eumaus The Swineherd najbolji review ikad :lol:
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la azo »

@Eumaus The Swineherd učinio si ovaj savršen dan još savršenijim...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Wank Pheasant
drago mi je da se neko sjeća ovog klasika :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Wank Pheasant
drago mi je da se neko sjeća ovog klasika :D
Nikad zaboravljen :lol:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la TheViper »

Meltzer:

1. Andrade Cien Almas pinned Sin Cara. **½

2. Sanity (Eric Young & Alexander Wolfe & Killian Dain) beat New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods & Big E) in a tables match. **3/4

3. Bo Dallas & Curtis Axel beat Matt Hardy & Bray Wyatt to win the Raw tag titles. **

4. Finn Balor pinned Baron Corbin. **1/4

5. Carmella pinned Asuka to retain the Smackdown women’s title. *1/4

6. Shinsuke Nakamura pinned Jeff Hardy

7. Kevin Owens beat Braun Strowman in a cage match. **½

8. Luke Harper & Erick Rowan retained the Smackdown tag titles over Daniel Bryan & Kane. ***

9. Bobby Lashley pinned Roman Reigns in 14:53. ***½

10. Alexa Bliss pinned Nia Jax to retain the Raw women’s title. **½

11. A.J. Styles pinned Rusev to retain the WWE title ****

12. Dolph Ziggler retained the IC title winning an 30:00 Iron Man match over Seth Rollins by a 5-4 score at ***1/4
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la azo »

Manje više ok ocjene,malo je nesta overrateda ali ok.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Extreme Rules 2018

Post Postao/la Lujaa »

Po meni
Almas vs Kara 3
Saniti vs novi dan 3
B vs Wonderull 2.25
Promovisem pedere vs Korbin 2.50
Karmela vs Bmk za titulu karaću elsvorta 0
Oću pe. is vs Đef ofarbana edicija DUD
Bi se KO bij se vs Lakše mi je da povredim KOa pod uslovom na poraz nego da ga pinam pa posle da povredim i dobijem 2 u 1 2.75
BB vs kunem se da mi Vins nije naredio da se bijem sam protiv dve drvoseče ja želim sam ne treba mi Kane za titule 2.50
Lešli vs Booman 3
Rusev je jači od mene vs Tuta Bugarin 4
Ja sam borilački šam... vs I didn' here to show world 2.75
Odgovori