WWE 205 Live

Cruiserweight show

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheViper »

Mozda ti se nece svidjati koliko i meni, ali svakako je to must see.

Po mom ukusu ovo je nadmasilo Kalisto/Murphy, i mislim da je ovo najbolji match u istoriji 205 Live. Nikada ne bih pomislio da je Murphy tako dobar wrestler. Od kako je dosao na 205 Live pruza odlicne performanse.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la AlenB »

Isuse kakva je ovo mečina bila, mislim da je ovo najbolji 205 Live meč. Slažem se sa ocjenom, ****1/4 mislim da je sasvim prikladno za ovo. Murphyjeva karijera je u samo par mjeseci na 205 Liveu prešla iz ničega u nešto apsolutno genijalno. Uh, volio bih revanš ovoga.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

Odgledo sam 205 live ove sedmice konačno.

Prvi meč između Kalista & Dorada i Kendricka & Jacka je bio dobar kraj je bio također dobar,Gulak koji je bio na komentatorskom mjestu se umješao u meč i to je bilo dobro.

Cedric Alexander vs Buddy Murphy-Dosta zanimljivo na početku,nijedan drugog nije uspio oboriti na pod,izmjenjivali su se sa par običnih poteza.Momci su izvan ringa također imali malu akciju i to je ispalo fino.Buddy je u ovom meču pokidao kao i Cedric,ne znam kakav je Murphy bio prije ali ovdje je stvarno odradio odličan posao.Cedric je dosta pravio high fly poteza što je meč činilo zanimlljivijim,mada je Murphy više dominirao.205 live nisam ranije pratio i ne mogu reći da je ovo najbolji meč u historiji ali je stvarno dobar.Kraj je bio fantastičan,Cedric je dosta kickoutovo na nevjerovatnim potezima Murphya,mada je u zadnje 2 minute se vratio u meč izveo par odličnih poteza i odnio pobjedu.Stvarno fantastičan meč,trebao bi bit revanš uskoro definitivno.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la ejdzejp1 »

Izvanredan meč Cedrica i Murphya. Odličan početak, odlična sredina sa back workom Murphya i sjajnim sellanjem Cedrica, te bezbroj stiff udaraca. Završnica je isto imala par sjajnih sekvenci i imali su ono što je najviše falilo dosadašnjim 205 mečevima - publiku. Murphyeva 205 Live karijera je besprijekorna za sada, nevjerovatno koliko je napredovao od tag team dana. Preporučujem svima da pogledaju, definitivno nećete požaliti. ****1/4

Tag meč je isto bio solidan, sviđa mi se ovaj novi stable. Sve u svemu super epizoda.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheViper »

Meltzer:

Cedric Alexander vs. Buddy Murphy ****1/4

Sad bas gledam njegovu listu TV matcheva koji su ove godine dobili barem ***1/2, jbg ima ih vise nego na PPV-ima :o
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la AlenB »

što znači da PPV-i debelo podbacuju

da, ima više TV mečeva kojima je dao 3.5+, ali po meni ako to promatramo pojedinačno je u granicama normale, mislim da bi i toliko trebalo biti s obzirom na koliko imaju produkta tjedno

i onda vidiš da na PPV-ima ima manje, a trebalo bi biti mnogo više
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheViper »

Ali i Murphy su imali dobar match (nekih ***1/2). Bio bi bolji da se nije desilo ono ston se desilo. Necu da napisem sta, da ne bi nekome spoilovao. U svakom slucaju vredi pogledati :)
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheViper »

Sledece nedelje ce biti Murphy vs Ali vs Itami, pobednik ide na Alexandera.

Ovo mora da se gleda.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la AlenB »

pogledah meč Mustafe i Murphya, predivno nešto

netipični No DQ meč, ali takvo sam nešto otprilike očekivao, nisu bezveze koristili oružja eto samo tako da bi ih koristili, ovdje su bile upotrebljene samo stepenice, ali kakvi potezi bože dragi, onaj superplex s njih je top notch, isto tako spanish fly na komentatorski stol, kako je to predivno izgledalo

pogledajte svakako
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheViper »

Ja sam sad pogledao, super mec, ali mi je slabiji nego Alexander/Murphy. ****

Sledece nedelje Alexander/Itami za titulu, mislim kako bi i to moglo da budr odlicno.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

Odličan meč jedino me iznenadilo kako je Ali uzeo pobjedu nakon jednog DDT-a ali svakako fantastično.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheViper »

Meltzer je za Ali/Murphy dao ****1/4.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la ejdzejp1 »

Pogledao Ali/Murphy. Meni ovo i nije bilo baš odlično. Ne znam zašto, ali dobio sam dojam da je nešto falilo. Ali, moram im priznati da su spotovi bili odlični. Za sada je ***3/4, ali pogledat ću opet sigurno.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la ejdzejp1 »



ovo će biti super
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST

ovo će biti super
Njih četvorica (Itami,Cedric,Ali,Murphy) stvarno u zadnje u zadnje vrijeme rade odlične mečeve i ne bi me iznenadilo da naprave još jedan takav.
Zaključano