Igre na ploči

geek time

Interaktivna zabava
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

pustolovine paladina mirka su se nastavile. danas je ubio hrpu kobolda, odbio pogubiti njihovog vođu i 4 mlada kobolda, natjeravši ih da zavijek odsele, obecavši im kako će njegov mač dovršiti ono što je danas započeo ako to ne naprave, nakon što je prvo probao mirnim putem.

zatim je predvodio borbu protiv duha patuljačkog kralja, kojem je nanio jako puno štete prije nego su ga njegovi suborci dovršili, a zatim dogovorio savez patuljaka i rudara, usprkos kraljevom dekratu da rudnik treba vaditi rudu za potrebe rata. Mirku se to ne sviđa, još manje oni prokleti vitezi iz grada koji su odbili ostati na proslavi pošto se ne druže s obicnim pukom. Mirko je nazdravio kada su otišli i podsjetio pod kojim je bogom napravljeno sve što je napravljeno.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Tako se igra paladin!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

Uh, kada su wizard i kobold pricali na draconic, dobro da paladin nije razumio. Mislim da bi bilo svega, al nema meta gejma :)
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ko meta gamea triba ga tuć i ne dat plakat.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

Osim ako ne igras prvi put, svi metgejmaju, na ovaj ili onaj nacin, mozda ne puno. Al nemres izbjeci
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

One koji to puno rade sam mislia, donekle metagejmat je neizbježno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

Paladin Mirko je nastavio svoju pustolovinu, očistio je jednu staru utvrdu od čak tri vrste zla - goblina, undedova i nekog shapeshifter pauk necromancera. zatim je imao konfrontaciju s rougom, koji je dao natuknicu kako bi plačkao grobnicu koja je u toj utvrdi (da, u jednom grobu kojeg je otvorio je oprema koja bi nam jebeno dobro došla, štoviše, meni bi jebeno dobro došla, ali mi tu opremu ne uzimamo), naš rouge je dobio bukvicu i morao je raiditi zadatke da se iskupi. (player koji ga igra prvi puta igra d&d).

Zatim je Mirko otišao posjetiti polupijanog NPC šumara, koji je išao s nama prema utvrdi, no čim je vidio gobline je pobjegao. U razgovoru je kazao kako više ne želi to raditi, Mirko mu je kazao da nađe nekoga da ga zamijeni i da je slobodan otići, a ne raditi posao koji ne želi. Što je ovaj prihvatio, Mirko je ve pripremio nešto zlata za tog šumara, jednom kada odradio svoj dio nagodbe i ode iz ovog 'prokletog mjesta'. Zatim je starog halfling adventurera odveo da ode do utvrde i uzme nešto knjiga iz knjižnice koje ga zanimaju, i pokazao mu stari dwarven grad kojeg smo otkrili.

Idući zadatak, kupiti konja (pošto sam uzeo mounted combat feat pošto smo došli do lvla 3), polako se ide prema leadership featu, a i planiram obnoviti urvrdu da bude baza operacije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

Mirko nastavlja sa svojim postolovinama, on jadan nije imao gdje kupiti ratnog konja, no zato su njegovi prijatelji nabavili sovu i psa. No njega to nije smetalo, bilo je važnijih stvari. Istražiti smrt gradonačelnika, kojeg su crni pijetlovi koknuli. Već smo imali susret s njima, banda halflinga koja se izmakla kontroli, koja je surađivala s gradskim vitezima, istim onima koji su nam to kazali i zamolili za pomoć (ali samo jedna frakcija unutar reda).

no put nas je naveo na gobline koji su uoćeni blizu voćnjaka. To smo sredili razgovorom, i shvatili da oni surađuju s crnim pijetlovima, i sa necroomancer paukolikim stvorenjem kojeg smo već koknuli. Tako nas je poglavica goblina odveo do crnih pijetlova, prije nego su mačevi napustili korice. Jednog od tri crna pijetla smo koknuli, jednog zarobili odveli ga pred lice pravde, gdje su ga njegovi halflinzi kamenovali. i zaslužio je, ne žrtvuješ djecu, makar bila goblinska. Tako da smo jednog goblinskog klinca spasili, i sada ga brat klerik ući nauku pelorovom. slava peloru.

crni pijetlovi su otjerani, pošto su halflinzi u gradu odlučili kako su prešli svaku mjeru. Očigledno će se neko vrijeme skrivati, no nekako mislim kako to nije zadnje što smo ih vidjeli. A nakon toga svega, trebalo je preći na važne stvari, izbor novog gradonačelnika. Halfling vitez Gojko i njegov vjerni vepar je bio favorit, Raymond predradnik rudnika je imao također svoje pristaše, no nitko nije očekivao da će Mirko predati svoju kandidaturu. No on nije gledao sebično i kratkoročno, on je gledao naprijed. Zato je dogovorio sastanak kandidata i uvjerio ih je kako je bolje za grad da ima vijeće koje njime upravlja. I koje se sastoji od tri osobe, pošto je svaka u nečemu dobra. I tako, Mirko je postao jedna trećina gradonačelničkog tima.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

kako me hype pere

još mjesec dana

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

Kratak video, isplati se pogledati

no prije njega veliko pitanje, jeste li ikada igrali, ako da, kada

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

Jel itko igrao Fiasco?

Ako da, zanimaju me dojmovi, pošto sve što sam vidio izgleda fantastično (video ispod je totalna preporuka)

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

jučer igrali dcc i fiasco
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Sherpa »

imal itko zainteresiran za PBF :D

opet sam u onom problemu kada krenem igrati, imam toliko priča u glavi koje želim ispričati pa tražim načine :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Igre na ploči

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST opet sam u onom problemu kada krenem igrati, imam toliko priča u glavi koje želim ispričati pa tražim načine
Ja to ličim pisanjem :blush:
slika
Odgovori