Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Wrestling e-fed
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la Sherpa »

Stojko je bio u svom zamračenom uredu, prošli tjedan stvari nisu išle po planu, kazao je kako se to neće ponoviti. I dok ga je jedna briga još mučila, na vratima se čulo kucanje. 'Šefe, sve je spremno, ali dogodio se jedan novi problem', kako je Marko to izgovorio tako se jasno vidio smrknuti pogled na Stojkovom licu. 'Ovdje je jedan čovjek traži da vas vidi, da mu dugujete neke novce, ili tako nešto, nisam ga baš shvatio, puno priča, maše rukama i spominje neku tužbu'. Stojko je klimnuo glavom i kazao da ga uvedu, al' kazao je Marku ostane pred vratima, za svaki slučaj.

'Poštovanje gospodine Stojko, moje ime je Velimir, vlasnika sam pizzerije koju s vaši momci neki dan razbili. Zato sam danas došao do vas, kako bi mi podmirili štetu koju su napravili', kako je to izgovoreno Stojko je imao veliki upitnik nad glavom, nije mu bilo jasno što se događa. 'Morao sam googalati, tako sam saznao za vas i došao ovdje do vas. Na ovom CDu imam snimke nadzorne kamere, u njoj se jasno vidi što i zašto tražim. Slobodno pogledajte.' Stojko je primio disk, otvorio svoj laptop, ubacio disk u njega te pokrenuo video, smrknuti izraz lica koji mu se pojavio kada je shvatio o čemu se radi vrlo brzo je postao smiješak kada su u glavi formirala ideja. Kliknuo je na kraj videa i pozvao Marka. Pokazao mu je o čemu se radi i kazao 'Otkaži meč, pusti ovu snimku, a u međuvremenu ih pozovi'…




U dvorani je bilo puno ljudi, pročulo se kako bi se Harabaya i društvo koje se oko njega okupili moglo biti tu. U tom trenutku su Marko i Zdenko krenuli vući televizor na sred ringa. Marko je iz džepa izvadio disk, stavio ga u čitač i krenuo je neki video. Nitko nije znao što očekivati, no postalo je malo razočaranje kada se pojavila snimka nadzorne kvalitete, vrlo loše kvalitete u kojoj su Mujo i Stevo sjedili za stolom nekog restorana. Sekundu kasnije, krenulo je sranje, Oliver je primio Stevu za glavu i zabio mu istu u tanjur u kojem je bio odrezan komad pizze kojeg je upravo jeo, za to vrijeme Luja je navlačio Jerneja za ruku. Snimka nije imala zvuka, samo video, kada bi imala, čuli bi kako su Oliver i Luja shvatili kako ne trebaju čekati na meč do vikenda, nego ga mogu napraviti bilo gdje ako nabave sudca. Pravila su bila jasna, pin se broji bilo gdje.

Tuča po pizzeriji je krenula, jedan zaljubljeni par je napustio pizzeriju, a dva prijatelja koja su došli na klopu su ostali gledati što se događa. Kasnije će policiji kazati da se ničega ne sjećaju, citirajući kapetana nogometne reprezentacije, uz stav kojeg su imali iz kvarta, kako su murji ništa ne govori. Stevo je osjetio vrućinu feferona kada mu je glava udarila stol, Mujo je odmah reagirao, zgrabio plastičnu bocu s maslinovim uljem i udario Olivera. Nije boljelo, ali se to ulje rasulo svuda okolo. Oliver je sada izgledao kao masno pile prije pečenja. Luja je uzeo barsku stolicu, njome udario Luju u pleksus, Stevo se oporavio, zgrabio komad pizze i skočio na Olivera. Protrljao mu je rajčicu i mozzarelu po glavi, a onda je stao na ostatak ulja na poda, nekako se u padu primio za Olivera, i nekako su istovremeno pali. I jedan i drugi su htjeli ustati, no pod je bio mastan i bilo je prilično teško. Zato su u nekom polu klinču hrvali na podu, izgledalo je kao hrvanje u blatu. Nespretno i nezgrapno. Za to vrijeme Luja i Mujo su došli do šanka, a kako je ovo jedna od pizzerija otvorenog tipa, gdje možeš vidjeti kako ti prave hranu, dohvatili su i stvari s pulta. Prvi je bio Lujo koji je dohvatio ribež pa je njim gađao Muju, zatim je dohvatio kuhaču kojom ga je udario. No Mujo nije ostao dužan, njemu se pod rukom našla 'drvena lopata' s kojom pizzu stavljaju u krušnu peć s kojom je udario suparnika po glavi.

Video se nastavio još jedno 15 minuta gdje se događalo sve i svašta. Sve dok se sva četvorica nisu našli u nekoj ogromnoj gužvi gdje je jasno i vidljivo Stevo pinao Olivera, što je Jernej izbrojao. No momci nisu za to marili, oni nisu ni shvatili da se to dogodili, bili su zauzeti mržnjom. Stvar je sredila tek policija koja ih je odvela u postaju da tamo prespavaju. Ono što snimka ne pokazuje je to da su ih prvo stavili u istu ćeliju, to je bila greška koju su ispravili 15 sekundi nakon što su to napravili pošto bi se u suprotnom dvoboj nastavio. Dan kasnije su pušteni na slobodu, uz napomenu kako će ih, ako šef ne pomiri troškove, čekati suđenje i potencijalno malo dulji boravak iza rešetaka. Ali barem sada znamo tko je dobio meč, i tko ide u meč za naslov iduće nedjelje.




Šime izlazi van s popriličnom ozbiljnim izrazom lica i neutralnim raspoloženjem.
'Dosta mi je. Dosta mi je zajebancije, provokacije, gluparija i svega ostaloga. Ovo mora završiti. Serđo, molio bih te da izađeš van da malo porazgovaramo...'

Serđo izlazi van, i za razliku od Šime, licemo mu je bilo nasmiješeno.
'Što je? Što te muči? To što ti je zabranjeno udariti me do našega idućeg meča? To što sam se je pokazao nadmoćnijim čovjekom? To što sam dokazao da si ti jedna kukavica koja ne može opravdati očekivanja?'

Šime će: 'O tome sam došao porazgovarati. Ti znaš da tvoja pobjeda nije bila pobjeda, da se to dogodilo slučajno i svi su toga svjesni, svi to znaju, pa i ti to znaš. Samo što ne želiš priznati, a to prosipaš neku mudroliju kako si ti bolji od mene u ovome. Nisi. I ja sam to spreman dokazati. Zato sam te došao izazvati na meč! I to sada!'

'A ne, ne, ne...' Serđo će, 'Neće to tako. Ti si sad to sebi zamislio da ćeš ti imati meč protiv mene tu, trenirao si cijeli tjedan da bi me pobijedio, ali neće to tako ići. Ja imam pravo odbiti ovaj meč i to je ono što ću napraviti. Ovo je za tvoje dobro što radim jer bi te svejedno pobijedio i još više osramotio, ovako ti dajem tjedan dana bonusa. Da, dobro si čuo, tjedan dana. Idući tjedan je veliki show i to je prilika da imamo meč. Taj posljednji meč kojim ćemo odlučiti tko je zaista bolji, iako to svi odavno znaju, ali neke se stvari očito trebaju više puta dokazivati. Što sad želiš, opet Falls Count Anyhwere? No Holds Barred? Steel Cage? Tables meč? Hell in a Cell? Što?'

Šime kaže: 'E to je ono gdje griješiš. Ne želim ništa od toga. Želim vidjeti tko je bolji wrestler. Želim običan meč. Ti bi opet imao neke kerefeke da se izvučeš na kukavički način, ne i ovaj puta. Ovaj puta želim običan meč, samo ti i ja, naša snaga i mudrost unutar ovog ringa i to je to. Bojiš li se učiniti nešto takvo? Nisi spreman za ovakvo nešto, ha? Nisi spreman suočiti se sa mnom kao čovjek?'

Serđo će: 'Vidiš kako ti sudiš stvari na krivi način. Prihvaćam tvoj izazov i jedva čekam taj meč. Ali već sam ti to rekao deset puta i još ću ti jednom reći. Sam si si kriv za ovo. Sve što pretrpiš za tjedan dana bit će na tvojoj savjesti. Kada opet dokažem svoju nadmoćnost, ovi ljudi koje te kao prate i bodre, izgubit će tu vjeru u tebe. Jer ti si samo još jedan od onih koji priča previše, a ništa ne radi. To je to od mene, vidimo se.'

Serđo nabija mikrofon Šimi u prsa i okreće se da izađe van ringa. Šime ovo ne prihvaća na baš miran način i želi udariti šakom Serđu, ali se sjeti šefovih riječi da bi mogao dobiti otkaz i suspreže se, Serđo mu se na ovo smije i više 'Što ćeš učiniti, ha, udariti me pa dobiti otkaz? Hoćeš li? Hajde!' Sudac dolazi primiriti situaciju i govori Šimi da riskira poziciju u kompaniji. Šime se ipak primiruje na kraju, dok Serđo odlazi nasmiješena lica van.



Stojko se napokon pojavio u ringu, tu su bili i njegovi zaštitari Marko i Zdenko, kao i trenutni BWA prvak Tarik. 'Vidjeli ste što je ona stoka prošlog tjedna napravila. Zapalila mi je auto. Trebao sam biti pošten, kao što i stalno jesam, nazvati policiju i pustiti da se ona pozabavi s njima. No nisam. Do sam im priliku, shvatio sam kako iz njihove jadne perspektive može izgledati taj otkaz. Kao kozmička nepravda. Kao i svi vi luzeri u publici, kada se nešto loše dogodi optužujete sve, od šefa od loše sreće. Ali nitko od vas neće pogledati u ogledalo i kazati 'ja sam kriv', nitko neće biti muško i preuzeti odgovornost za poteze koje je napravio. Harabaya i njegovo društvo su mogli to napraviti, no nisu. Krenuli su putem kriminala, misleći kako su neki moderni Robin Hood koji krade od bogatih. Kradu, a ne dolaze zasluženo do stvari, kao što je Tarik došao. Stoga, Harabaya, ako u tebi ima imalo muškosti, pojavit ćeš se ovdje i čuti što ti imam za kazati.'

Publika je krenula glasno skandirati, a dvorana je eksplodirala kada se četvorka pojavila na ulazu u dvoranu, no tamo je ostala stajati. 'Evo nas Stojko. Tu smo reci što imaš.'

'Dođite u ring kao ljudi, vas je četvero, nas je četvero, a ja nisam hrvač, tako da se ne morate bojati da će vam se išta dogoditi.'

'Ne pristajem ja na nikakve vaše smicalice, reci što imaš'.

'Imam ponudu za vas, želim vam pružiti priliku da ponovo dobijete svoj posao. Sve što trebate je pristati na jedan meč. Četiri na četiri meč.'

Harabaya je popričao sa Alexom, Darkom i Leonom, a zatim kratko kazao 'pa nemaš ti ljude za dobiti nas. Mi smo duplo bolji od tebe.'

'Onda imamo dogovoren meč', kazao je Stojko dok je Tarik trljao rukama pošto je i on jedva čekao priliku dokopati se Harabaye. 'No ovaj dio gdje kaže da ste duplo bolji mi se ne sviđa', pucnuo je prstima te su se iza leđa četvorke stvorili članovi DnA te Oliver i Luja te počeli udarati. Dok su istovremeno prema njima potrčali svi iz ringa osim Stojka koji je nakon zlokobnog smjeha uzeo mikrofon 'Duplo bolji kažeš, onda vam neće smetati četiri na osma, zar ne?'. Četvorka se nekako iskobeljala ispod svih silnih napadača, uz prilično jasne batine koje su dobili. 'I još nešto, nemoj računati da će vas ovi luzeri iz publike bodriti'. Izvadio je mobitel i poslao poruku. 'Poslao sam ti adresu, ako imate muda, vidimo se iduću nedjelju u Sarajevu.'




Kao main event došao je meč finala Kralj ringa turnira, Stojko je predstavio krunu i stavio je kraj ringa. Ali Shadi protiv Dashera. Meč je počeo gdje je Dasher tražio od sudca da udalji Ghettovena od ringa, što je ovaj odbio napraviti, no kazao je da će to napraviti ako za to bude razloga. 20 minuta meča bilo je fantastično, bilo je svega i svačega, poteza kontri i ludih poteza. No Dasher se pokazao kao majstor manipulacije, u jednom trenutku je izašao van ringa i sam se od sebe srušio dok je Ghettoven bio u blizini, dok je sudac išao provjeriti kako je Ali Shadi kojeg je upravo 'slučajno' udario nogom u bolno mjesto. Kako se Dasher srušio Ghettoven je išao provjeriti što je, a kada je pogledao, imao je što vidjeti, pravio se kao da je dobije udarac. Istog trena je shvatio na što cilja, na prevaru, istu onu koju je sudac popušio i poslao ga u svlačionicu.

Sada kada je sredio jednog protivnika, kako mu nitko ne bi smetao, odlučio je krenuti na dovršavanjem meča, kako drugo nego varanjem. No Ali Shadi je pratio što se događa i uspješno je eskivirao sve pokušaje. Sve dok na kraju nije pogodio par sjajnih kombinacija, postavio Dashera na pod, te krenuo na gornje uže kako bi izveo 360 splash, a onda su se svijetla u dvorani ugasila…

Nastala je pomutnja i samo se čulo da je nešto udarilo o pod ringa. Kada su se svijetla ponovo upalila, Ali Shadi je ležao na podu kraj Dashera, a iznad njih je stajao čovjek u ogromnom purpurnom plaštu sa bijelom vunom u području ramena, a sve je to držala zlatna kopča. Kratka oštra crna kosa nije bila prva stvar što se ne njemu vidjelo, to je bio ožiljak preko desnog oka. Uz trodnevnu oštru bradu. U rukama mu je bila kruna koju je podigao u zrak, stavio je sebi na glavu i odšetao iz ringa…
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Fantastična epizoda.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la AlenB »

jako mi se dopao početak, završetak je opet nekako mističan i mnogo toga otvara, super epizoda
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la ~MandyRose~ »

kad cemo Andrej i ja konacno dobiti nas zasluzeni Tag Team title match?

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la TheBesir »

Odlična EP. Al nismo dobili pobjednika turnira,jedva čekam sledeću epizodu
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la Melloo »

There is always plan B..
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la Rio146 »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST zasluzeni Tag Team title match?
Da, pa treba se znat uvlačit Mamiću.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la Sake »

Falls Count Anywhere... :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la azo »

Odlicna epizoda sjajn kraj.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Harabaya
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 28 ožu 2018, 21:18
6
Lokacija: Mostar , BiH
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la Harabaya »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kasnije će policiji kazati da se ničega ne sjećaju, citirajući kapetana nogometne reprezentacije, uz stav kojeg su imali iz kvarta, kako su murji ništa ne govori
:clap: :clap: :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la Sherpa »

Card za idući show:

Tim Harabaya (Harabaya & Leon "Diamond Rider" Majer & Alex Animal & Darko Kovač)
vs
Tim Stojko (Tarik-Alejandro Ortega & DnA & Oliver Gerdijan & Ludi Luja & The Dasher & Marko & Zdenko)

Ghettoven & Ali Shadi Bašić vs Stevo Lopata & Mujo Plovak - za tag tim naslov

Serđo Matijašević vs Šime "Batinator" Capa - singles meč

puno manje mečeva :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Tim Stojko
Najbolji naziv za tag team ikad.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Epizoda 10 - Duplo ili ništa

Post Postao/la ejdzejp1 »

odlična epizoda, kraj mi se svidio najviše od svega
slika
Odgovori