NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Super epizoda. Ricochet je naravno ukrao show, a svidio mi se i Sullivanov promo i Garganov announcement u pola EC3-ovog meča. Shayna-Kai je imao odlično ispričanu priču i post match segment sa Nikki je bio super.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

još jedna genijalna epizoda, Ciampa/Gargano segment je opet bio savršen, Ciampa je imao fantastičan promo, a brawl je bio toliko dobar da je to nevjerojatno. Nisam siguran je li ona krv bila planirana, ali nema veze, mislim da je i ovako slučajno podigla segment za još par razina više. Pogledajte ovo.

Nikki Cross su odlično predstavili u opening segmentom sa Shaynom i nakon ovoga čak imam nade za meč. Nikki stvarno izvanrednu odrađuje svoju ulogu luđakinje.

Zabavni mečevi između, s tim da bih izdvojio brawl Undisputeda i UK-ovaca

i da, promo video za Dreama i Ricocheta, taj feud je postao nešto neopisivo

pogledajte ovu epizodu
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Na početku showa ove sedmice imali smo jedan segment/fight.Show je otvorila NXT Womens champion Shayna koja nije dugo pričala na mikrofonu jer se Niki Cross pojavila.Niki je došla,izazivala Shaynu da je napadne,ali Shayna to nije htjela.Ipak Niki je nju napala i tu smo imali jednu dobru borbu gdje je u jednom trenutku Shayna se vratila u borbu ali je ipak Niki bila ona koja je nakon borbe stajala na nogama.Priče nije puno bilo,borba je bila dobra,solidan segment za početak.Na TakeOveru u Chicagu će se ove dvije hrvačice sresti u meču za NXT Womens titulu.

TM61 je imao jedan solidan squash meč,nšta posebno.

Danny Burhc vs Roderick Strong-Ništa posebno,nisu iskušavali neke poteze nad svojim protivnikom ni Roderick ni Burch,izmjenjivali su se dosta na polugama,pokušavali natjerati svog protivnika na predaju.Bilo je tu i par običnih kickova,meč nije bio toliko dosadan mada mu je falilo dosta akcije.Ključni dio meča je bio kada su partneri boraca uletjeli na scenu,izbio je manji fight između njih.Cole je uspio omesti Burcha i Strong je uzeo pobjedu.Poslije pobjede Dunne je napao Stronga ali su ga članovi Undisputed Ere spasili.Ovo je bio zanimljiv meč,kao i kraj.


Undisputed Era vs Burhc&Lorcan za Tag Team Titule na TakeOveru.
Richochet vs Velveteen Dream na TakeOveru. Biće ovo zanimljivo.Veoma zanimljivo.

Lacey Evans vs Kairi Sane-Kairi dosta dominantnija u početku,ali se Lacey nije tako predavala.Ovdje je u odnosu na Burhc vs Roderick bilo dosta manje submission poteza,više su se fokusirale na neke lijepe poteze,ali je tu bilo i dosta lijepih high lfy poteza,kako od Lacey tako od Kairi.Jedan elbow drop za kraj meča i očekivana pobjeda Kairi Sane.

Na kraj showa u ring je ušao Ciampa koji i nije baš dobio neke lijepe ovacije publike (logično).Pričao je o Garganu i njihovoj situaciji,potom je došao Gargano krenu u borbu,sudci i security ga je pokušao odvesti od Cianpe mada nisu uspjeli.Ovdje je Gargano bio dosta dominantniji sve dok nije ušao u ring i dok ga security nije omeo.Ciampa je na kraju ove borbe ipak izašao kao pobjednik,barem se tako činilo dok ga Gargano nije napao sa leđa i ostao onaj zadnji koji je stajao.Na kraju je čak natjerao Ciampu na predaju.Odličan segment,jedva čekam njihov meč na TakeOveru.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Ulični borci

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Squashevi su bili prilično solidni ove sedmice. War MaRaiders su teasali feud sa TM-61 što bi moglo biti super. Belair će izgleda dobiti svoj prvi ozbiljniji push, sasvim sam u redu s tim. Promo package za Gargana i Ciampu je opet bio sjajan. EC3 i Ohno su imali zabavan mali meč koji je ispunio svoj cilj. Želja mi se ostvarila! Dunne i O'Reilly su imali singles meč i uprkos tome što su dobili tek nešto više od 10 minuta, meč je bio jako, jako dobar. Odradili su to sa strukturom sličnom BOSJ sprintevima i očigledno je kliknulo jer je publika bila sjajna. Falilo mi je još nešto da dam 4 zvjezdice, ali svejedno preporučujem meč. Segment sa Aleisterom i Sullivanom je isto bio jako dobar, Sullivan je prikazan kao vrlo ozbiljna prijetnja i ja sam valjda jedini koji je optimista što se tiče ovog meča.

Još jedna dosta dobra epizoda NXT-a, iako ne baš na nivou par prethodnih po meni.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Prva dva meča su bila u redu.War Raiders je imao jedan meč kao i obično gdje su "uništili" svoje protivni te imali kasnije jedan manji promo,Biancin meč nije bio ništa poseban,Ohno i EC3 su odradili sjajan posao,za tako kratko vrijeme su napravili jako dobar meč.

Pete Dunne vs Kyle O'Reilly-Početak meča slobodno mogu reći da je bio dosadan bez ikakve akcije,mislio sam da će Dunne ovdje ne puštati Kyla na miru,međutim tako nije bilo,bilo je nekako sporo.Kasnije su ipak ubrzali tempo sa par brzih udaraca i poteza.Također su se dosta izmjenjivali na submission potezima pravili reversal poteze.Do samog kraja je bilo stvarno ne izvjesno,obojica su imali šanse da dobiju meč,ali ipak ne pažnja Kyla ga je koštala meča i titule.Nakon meča su uletjeli Cole,Strong,Lorcan i Burch i tu je izbio brawl,između Cola i Dunne i tag teamova.Ipak kao pobjednici ovdje su izašli Burch i Lorcan.

Sledeće sedmice Belair vs Kai-HYPE HYPE HYPE-Šalim se preskolit ću ga.
Također i TM61 vs War Raiders-očekujem glupu pobjedu TM61.

Aleister Black Live-Naravno tu je pričao o Sullivanu i njihovom meču na TakeOveru potom je Sullivan izašao na scenu,a Black ga je spremno čekao.Black je izdominirao par udaraca sve dok ga Sullivan nije oborio jednim Clotheslineom.Black se nije pomicao poslije par poteza Sullivana,a onda ga je Sullivan odveo do komentatorskog stola ,uzeo titulu i naravno ponio se kao šampion.

Kraj je bio zanimljiv tačnije borba između Blacka i Sullivana i meč Duune vs Kyle O'Reilly.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

dobra epizoda, solidan hype segment između Blacka i Sullivana, jako dobar meč između O'Reillyja i Dunnea, falio im je duži finishing stretch da bude odlično, al publika je bila luda za ovaj meč, Bianca je uzela solidnu pobjedu, Raidersi će valjda napokon na konkretan feud o to protiv TM-a što bi moglo bit okej

promo videa su bila izvrsna pogotovo za Ciampu i Gargana
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

klasična epizoda, ali mečevi su bili zabavni i pobjednici su ispravni

idući tjedan kreće prava stvar, Ciampa je na Twitteru najavio kako bi mogao na Blacka tak da će to biti super
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Prvi meč je bio dobar mada ova epizoda mi se nije svidjela zato što je imala samo 2 meča al ipak je i to bilo dobro.
Što se tiče drugog meča također je bio dobar pobjednici su dobri ipak bi bilo gllupo da je TM61 dobio meč nakon što su ovi sedmicama uništavali za tako kratko vrijeme svoje protivnike.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheViper »

Meltzer:

Dunne/O'Reilly ****
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

predobar main event, preporučam svima, na razini njihovih mečeva s UK showova, ovdje još ubačen i Ricochet tak da je to zagarantirana zabava
vjerojatno će Ricochet ići na Colea što je nekako bilo jasno i nakon Ladder meča da će se kad-tad desiti
opening segment veoma zanimljiv, Ciampin promo me zainteresirao za program s Aleisterom, meč će biti prekrasan
Candice je imala zabavan kratki meč s Evans, odlična je bila

jedino što je baš bilo grozno je onaj Reeves, s ovim performansom u ovom meču ne bih ga stavio ni u young lione, a čak mi se bio sviđao donekle na početku, nisam mu htio davati hate, al ništa od njega neće biti
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13709
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AleksaVP »

Nadam se da će sledeća Womens champ biti Candise ili ova ludjakinja iz Sanityja, zaboravih joj ime :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Melloo »

@alenb ne vriejdjaj young lione.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13709
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AleksaVP »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST al ništa od njega neće biti
Nikada ne znaš šta može učiniti promena gimmicka, meni je Velveteen Dream sa onim prvim gimmickom bio težak očaj a pogledaj ga sada šta čini :D
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Ricochet je fenomenalan danas sam gledao njegov meč u timu sa Blackom protiv EC3-a i Velveetena,stvarno su odlični.Također,Main event je bio zabavan baš zbog Ricocheta,Tag team prvaci su također odradili odličan posao.Undisputed Eru bi na neko vrijeme malo odmaknuo od titule,barem Kyla i Stronga da malo vidimo i druge tipove u NXT-u.
Odgovori