Money in the Bank 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Melloo »

Meni ovo izgleda kao Roman uzima napokon Lesnara na Summerslamu pa mu Braun kvari moment i cash in. Toliko do Romana pokusavaju udnerdoga napravit ..
ili da braun u toku meca cashira pa da moye pinat romana jer lesnar ne smije biti pinovan.
I onda njih dovjica bey lesnara cijelu zimu imaju feud
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Podsjetnik da dva young liona imaju zanimljiviju priču nego išta na WWE rosteru trenutno :lol:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Podsjetnik da dva young liona imaju zanimljiviju priču nego išta na WWE rosteru trenutno :lol:
opet time limit draw. I sto je najbolje dobar mec :mrgreen:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la TheViper »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Meni ovo izgleda kao Roman uzima napokon Lesnara na Summerslamu pa mu Braun kvari moment i cash in. Toliko do Romana pokusavaju udnerdoga napravit ..
ili da braun u toku meca cashira pa da moye pinat romana jer lesnar ne smije biti pinovan.
I onda njih dovjica bey lesnara cijelu zimu imaju feud
Ovako ce biti nazalost. Da su Strowmanu dali titulu na No Mercyu prosle godine nista ne bih rekao, ali ovako... Inace, od kako je Lesnar prvak samo se big man wrestleri vrte oko titule, ko sisa Balora, Rollinsa i ostale :roll:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Podsjetnik da dva young liona imaju zanimljiviju priču nego išta na WWE rosteru trenutno :lol:
opet time limit draw. I sto je najbolje dobar mec :mrgreen:
Svaki put bude dobar meč.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la emirates »

Rezultati su vecinom tako meh. Braunu ne treba kofer jebo te, pa da li je moguce :shock: Frajer ima 150 kila u sebi, ko zemlja je, i umjesto da su prosle godine jos dok je bio vruc dali da uzme titulu od Lesnara u No Holds Barred matchu, njemu daju MITB sad kad je znatno ohladio, da cash ina na slabog protivnika. Pa ovo nema nigdje :doh: Alexa Bliss ne treba kofer, a ni titulu. Cura je od dolaska na main roster u julu 2016. provela tri mjeseca izvan title scene, i to na pocetku ona dva mjeseca i sad ovaj jedan mjesec izmedju Backlasha i MITB. Umjesto sad kad je zavrsila dug reign i dobila kredibilitet, da je gurnu u neki znacajan non title feud, oni nju vracaju gdje je i bila prije 2 mjeseca. Kakav non title feud, to bi zahtjevalo malo rada i kreativnosti. PPV od cetiri sata kako bi mogli Roman i Jinder imati match od 16 minuta :clap: Jedino sto mi se svidja u svemu ovome je sto je Bryan opet dobio Cassa. Nisu potezali za glupim 50-50 bookingom, jer Bryanu ne treba poraz sad, pogotovo ne od jebenog Colina Cassidya. Dva matcha, dvije pobjede, idemo dalje :clap:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Sherpa »

@theviper čekaj da opet Kane dobije priliku za naslov :D

@emirates jesi bacio pogled na alexin no bump wrestling?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la emirates »

Nisam gledao PPV, samo rezultate pogledao, zato sam samo rezultate i komentarisao. Citao sam da je Alexa najmanje radila u matchu, sto me razocarava stvarno. Cura osim nekih in ring dijelova ima apsolutno sve.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Sherpa »

Al oni doslovno svojih bookiranjem svakoga unište

kada bi bilo pravde, rusev bi uzeo mitbh te keširao, pošto je i dalje frikin hot. možda mu daju titulu kada bude hladan ko led.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la HunterDX »

Cestitke WWE kompaniji.

Censki MITB, najvise sam se plasio zbog Bliss kao ucesnice i bio sam u pravu, ne bih da komentarisem zensku diviziju, ona je po 5x champ msm.

Mella drzi SD titulu, pa to je takodje smesno.
Asuka je pokopana.
Pogledajte koliko atleta ima u zenskoj diviziji, dok glavne titule drze barbike.

Muski MITB, Da li je neko poput Strowmana morao da uzme ugovor? Ne.
Nije bilo potrebe, ali su mu oni dali ugovor.

WWE titula, AJ dobar wrestler, ali dosadan champ, dosta dugi drzi titulu, ali se nista specijalno nije desilo.
Dok su Nakamuru posteno pokopali, dali su mu RR da bi imao bezbroj meceva za tirulu, napravio heel turn i nista postigao nije.

Ovo je postalo tragikomicno.

Nisam gledao show, niti cu ga gledati.
Neko vreme me nece zanimati ni sta se desava u WWE kompaniji.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la TheBesir »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST i ja se slažem za Alexu sad isto, iako do sada nisam imao pretjeranih problema s njenim bookingom, ali da, ovo je previše, Ember je bila idealna za pobjednika, čak je i najviše impresionirala u meču
E momkovi,Bliss je odlična za koferka kladio sam se na nju na kockarnici :D
Šalim se,iskreno me zaboli ko će to osvojit jer ženska divizija i nije nešto.Radije bi dao Rondi titulu.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

odličan MITB ženski ladder match!

Carmella retainala!! :clap: :clap:

ne znam sto se dalje desilo jer je WWE obrisao Dailymotion videje sa stranice iz koje sam gledao :lol:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Znači ultra badass Asuka toliko izbezumljena Ellsworthom da izgubi meč? Sjajan booking :roll:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST možda mu daju titulu kada bude hladan ko led.
To je izgleda go to za njih. Donosi ispravne odluke u najneispravnjim trenutcima.
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Mella drzi SD titulu, pa to je takodje smesno.
Asuka je pokopana.
Eh ovo sam zaboravio prokomentarisati. My God... Asuku su toliko cuvali na NXTu, bez poraza zena bila, i sad u dva mjeseca pokupi dva teska poraza. Cemu? Nije ovo moglo zavrsiti bar na DQ ili nesta? Zasto su je uopce ubacivali u title scenu ako joj nece dati da uzme? Sada je Asuka izgubila auru koju je imala i koja ju je razlikovala od ostalih. Sad je samo jos jedan dijelic odvratne puzle zvana WWE Womens Division. Ja sam uvjeren da sada sa Becky samo trollaju ljude. Ono, evo dajemo joj neke sanse da uzme, evo uzet ce... lol ofc nece.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la ante »

Alexa polako postaje HHH iz 2003.
slika
Odgovori