Deno Babić AMA

Ask me anything
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la AlenB »

koliko ste ti i Ligero prije meča komunicirali, odnosno koliko ste dogovarali meč koji ćete imati ili je dosta toga nastalo spontano i za vrijeme meča
slika
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Kakav je Jokić mentor?
Što mislis o PHK?
Što mislis o trenutnom stanju WWE-a?

Postavio sam 3 pitanja jer me nece bit kasnije :D
Jokic je jedan od najtalentiranijih ljudi s ovih prostora koji su se ikada bavili wrestlingom. Sama činjenica da lik nema jebeni ring i baca se po strunjačama još od 91. a bolji je od 99 posto ljudi koji treniraju 3-5 puta tjedno u ringu, malo me plaši.

PHK- evo za 8 dana sam nazad u HR na cijelo ljeto, sredite uvijete (koliko toliko normalan ring i putne troškove) i mogu održat seminar i prenijet im barem dijelic onoga sto sam naucio u ovih 10 mjeseci gore. Bilo bi nam zabavno. Ja redovno odlazim na seminare (Joseph Conors, Ligero, Banks, Mike Baley, Roy Jonson itd. To vrijedi za bilo koju ekipu, netreba bit PHK (ako postoji još itko).

Trenutno me jedino zanima WWE UK a stanje toga je odlično i nadam se uskoro još više evenata na wwe uk sceni jer nam svima može pomoc. (I meni ko wrestleru i vama fanovima jer indy wrestling nikad nije bio toliko popularan kao danas, i to je činjenica da je HHH zaslužan za to s UK turnirima i raznim ugovorima..)
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Wulf7X »

Koji je tvoj dream opponent sa kojim bi hteo raditi meč? :)
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST mišljenje o wrestling situaciji u našoj regiji?
Postoji fan base sto je očito, i postoji želja za produktom (pro wrestlingom) ali ga nazalost nema. PHK nije pro wrestling (no disrespect), to je druzina koja se amaterski i rekreativno zabavlja na način da imitiraju poteze s TV-a, i u tome nema ništa loše dokle god se na to ne gleda kao pro wrestling nego kao neki amaterski oblik toga. Pa ja isto regularno treniram MMA pa ne govorim da sam MMA borac. Moja mama trenira isto tu i tamo u gymu pa se ne naziva fitness modelom. Mislim da je problem nastao u terminima. Wrestlinga na ovim prostorima trenutno nema, ali kada ga bude, pobrinut cu se da to bude u najboljem mogucem obliku i standardima. A do tada im preporucam da me zovu na seminare jer cu biti u HR kroz par dana pa nadalje. :)
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la TheViper »

Da li pratis NXT koji je ove godine imao 3 fantasticna Takeovera?
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST što studiraš?
Digitalni marketing!
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST koliko ste ti i Ligero prije meča komunicirali, odnosno koliko ste dogovarali meč koji ćete imati ili je dosta toga nastalo spontano i za vrijeme meča
Odlično pitanje!

Doslovno 3 puta smo prošli meč, nije bilo sve zajedno vise od 10 min razgovora o tome. Totalni profesionalac i jednostavno sve je lakse kad te netko poput njega vodi. Open to all ideas, suggestions and improvements! Pa ja sam zelen ko bilje (to mi je bio četvrti meč) a sve sam pohvato odmah. Basics are the key. Ligero kapa do poda
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Da li pratis NXT koji je ove godine imao 3 fantasticna Takeovera?
Pratim NXT, al da me pitas sta se trenutno događa, nemam pojma.
Znam da Ricochet i Dream imaju meč uskoro! Obožavam obojicu. Great contest.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la TheBesir »

Kakva je reakcija bila tvoje porodice kada si im rekao da se želiš baviti wrestlingom,da li su ti davali podršku i kakva je bila njihova reakcija nakon tvog prvog meča?
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Koji je tvoj dream opponent sa kojim bi hteo raditi meč? :)
Kris Jokic. Smatram ga jednim od najboljih workera u evropi opcenito. On ali u pravo vrijeme i na pravom mjestu, to ce biti pravi dream mec.
Čovijek je jednostavno mašina i bolji je od nekih ljudi koji imaju 10 plus godina iskustva. Kapa do poda!
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Kakva je reakcija bila tvoje porodice kada si im rekao da se želiš baviti wrestlingom,da li su ti davali podršku i kakva je bila njihova reakcija nakon tvog prvog meča?
Sreća i veselje. Znaju da to želim od kada znam za sebe. Stara je uvjek bila podrška. (Čekaj dok ne vidi još meč ili dva..)
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Sake »

Najveći wrestling san?
slika
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST što najradije radiš u slobodno vrijeme
Nebih o tome javno :roll:

Trenutno odgovaram vama ekipa na vaše upitnike, i hvala vam što ste uopće ovdje! One love <3
Deno Babic
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 31 ožu 2018, 23:34
5
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Deno Babic »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Najveći wrestling san?
Putovat svijetom i radit ono što najviše volim. :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Deno Babić AMA

Post Postao/la Sherpa »

21:45 je, molim vas nemojte više postavljati pitanja.

Želim zahvaliti Deni Babiću @Deno Babic na sudjelovanju u veoma zabavnoj AMA. Hoće li odgovoriti na pitanja do kraja? To je isključivo njegova dobra volja.

I završit ćemo jednim pitanjem od uredništva ProHrvanja, koji ti ovim putem želi sve najbolje u nastavku karijere (koju ćemo i dalje pratiti, kao i do sada)

Deno, možeš li nam predložiti nekog svog kolegu koji bi u budućnosti bio dobar AMA gost?
slika
Odgovori