Epizoda 8 - Forum

Wrestling e-fed
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Sherpa »

Mate se ulogirao u forum nakon showa, prvo što je našao je post kojeg je postavio lazi37.

'Današnji show je bio odličan', Mate je samo zakolutao očima, pošto se nije slagao s tim. Nije mu se svidjelo što je cijena karte narasla, još manje mu se svidjelo što je bilo malo more zaštitara, a najgore mu je bilo to što je imao osjećaj kao da je dobio samo pola showa. 'Platio sam kartu, sjeo na svoje mjesto, nisam se morao gurat s nekim debelim krmetom, kao zadnja dva puta. Ajde što jede k'o svinja, i što je čak dva put uzimao grickalice, al' se znoji k'o da će ubrzo kolinje.'

'Prvo smo imali meč u turniru u kojem su se sukobili Ali Shadi i Ghettoven. Meč je bio dobar, al ne toliko dobar da bih ga gledao ponovo. Hrpa luzera koji skandira ime jednog pa drugog borca, kakvi luzeri. Da su ovi barem nešto do sada ostvarili nešto bih kazao. Nisu. I koji vrag je s tim poštovanjem, Ali Shadi i Ghettoven kao da nisu shvatili da su protivnici, nego kao da su prijatelji. Zaš mu pružaš ruku dok je na podu, dovrši ga. Srećom da pa je Ali Shadi dobio, pomislio sam kako jedan drugoga neće htjeti poraziti.' Mate je samo nastavio kolutati očima, premda je bio malo ljut na komentar o debljini, čuo ih je i sam dosta. Tko zna, možda je baš on jednom sjedio kraj ovog kretena. Meč je bio dobar, momci su pružili dobar meč, potpuno jasno da se dva prijatelja neće ubiti i kako imaju poštovanje.

'Nastavak je bio dobar, Alex i Leon su izbačeni iz zgrade, i još su zaštitari pretukli. Čovjek preuzme kompaniju, i onda ova dva debila napadnu njegove zaštitare, optuže ih da su varalice i neke slične pizdarije. Uživao sam gledati dok mlate te luzere, treba malo očistiti kompaniju od smeća koje je bivši šef doveo.' Naravno da se Mate ni tu nije slagao.

'Šora između Muje & Steve protiv Luje i Olivera je bila dobra. Ganjali su se po dvorani, udarali jedni po drugima, kako su se oni ganjali tako su i njih zaštitari ganjali. Bilo je vrlo zabavno'. Dovraga, morao se složiti s njim, bilo je prokleto zabavno

'Serđo i Šime su htjeli imati meč, no to se nije dogodilo kada im je Stojko kazao da ništa od toga prije nego potpišu ugovor s njim. Umro sam od smijeha. Tako im i treba. Pa nije ovo seoska birtija.' Osim što je odbio spomenuti kako im želi smanjiti plaću.

'Tarik je paradirao s titulom, sve dok se nije pojavio Darko. Pričao je nešto da je bio u zatvoru, naravno da je bio, izgleda k'o kriminalac kada prvaku želi uzeti titulu. Stojko je rekao da ne prihvaća to, da mu on nije obećao priliku za naslov. Onda su nešto pričali, Darko je poludio, a Stojko je napravio potrebno, dao mu je otkaz. Ustao sam i pljeskao', da, samo ti, pomislio je Mate, mi ostali smo zviždali.

'I dok se to odvijalo, Harabaya je došao iza leđa Tariku, udario ga i počeo ga mlatiti pojasom. Srećom, zaštitari su ga brzo odvojili. Tarik je zatim uzeo svoj Pojas Prvaka i udario Harabayu. Tako i treba, pa samo papak napada čovjeka iza leđa. Harabaya se na kratko oslobodio, no zaštitari su skočili na njega. No ona budala Darko se vratio, skočio s tribina na sve zaštitare i pomogao sileđiji da ustane. Onda je i njemu Stojko dao otkaz, barem ih sutra neće biti.'

I tu je trenutak do kada je Mate gledao, nije znao što je bilo u zadnjem meču. Pošto kada je Darko pozvao publiku da napusti dvoranu jedno 90-95 posto njih je to i napravilo. Mate i Josip su bili među njima.

'U zadnjem meču su Dario i Andrej pokazali koliko su pametniji od svih ostalih. Ušli su zajedno do ringa, nešto su popričali kada su vidjeli kako nema publike, zatim se Andrej legao nasred ringa, a Dario ga je pinao. Pametno, nisu potrošili energiju, dogovorili su se koji će dalje. Nadam se kako na idućem showu neće biti toliko seljačina kao danas, Stojko ih je počeo jednog po jednog micati.'

Mate je sjeo, natipkao je dugačak post, došao do kraja, no nije pritisnuo pošalji nego je obrisao sve što je do tada napisao. Ustao, nazvao Josipa da skoče na kebab, ako mu se da, što je ovaj i prihvatio.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Sake »

Pročitao tek tri paragrafa i odmah da kažem da je ovo jebeno genijalna ideja prezentacije. :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dobra ideja, dobra realizacija. Isto mi je draži stariji format al to je već stvar ukusa, svakako ne mogu reć da je ovo loše. Ni blizu lošeg.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la AlenB »

uh, kak je ovo dobro, show u obliku recenzije :D :clap:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10295
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST 'U zadnjem meču su Dario i Andrej pokazali koliko su pametniji od svih ostalih. Ušli su zajedno do ringa, nešto su popričali kada su vidjeli kako nema publike, zatim se Andrej legao nasred ringa, a Dario ga je pinao. Pametno, nisu potrošili energiju, dogovorili su se koji će dalje.
slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Sake »

Ne prvi put da je Andrej legao za Darija.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Wulf7X »

sviđa mi se ovaj format, barem nije previše dugačko kao ranije :lol:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la AleksaVP »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mate je sjeo, natipkao je dugačak post, došao do kraja, no nije pritisnuo pošalji nego je obrisao sve što je do tada napisao. Ustao, nazvao Josipa da skoče na kebab, ako mu se da, što je ovaj i prihvatio.
Hahhahaah kako predobro opuštajuća epizoda :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la azo »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Ne prvi put da je Andrej legao za Darija.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

inače jako dobra epizoda format mi i nije nesto ali svakako dobra ideja...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Rio146 »

Sviđa mi se ova kratka epizoda, jedino mi je priča malo ono...šta ja znam...pola škvadre dobilo otkaz, publika ne zainteresirana. Baš me zanima kako će sljedeći show izgledati.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Sake »

meni možda malo previše haosa, i brawlova na sve strane.

iskreno možda bi i rađe da nismo imali epizodu ove sedmice, pa jednu običnu, detaljniju epizodu, u kojoj bi priče dobile bolji i detaljniji progres, @Sherpa bi bio odmoran i mogao bih uložiti svu kreativnost tako.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Sherpa »

Priče su dobile nastavak, točno tamo gdje želim
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Melloo »

Svidja mi se ovaj forumas, cijeni kvalitet
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la TheBesir »

Ovo bi se desilo i u običnom,starom formatu bilo bi detaljnije ali Sherpa nije imo vremena i dao nam ovakvu epizodu.Mislio sam da epizode neće bit zbog TakeOvera/MITB-a ipak je izašla.Sherpa znam da nisi imao vremena, ali iskreno meni se sviđa stariji format mada nije ni ovo toliko loše :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 8 - Forum

Post Postao/la Sherpa »

Ne brinite, nećete biti zakinuti. saznat ćete točno što se u vecini stvari dogodilo.

isto tako, jedna ideja je bila da vam ostavim na maštu da upotpunite izostavljeni dio
slika
Odgovori