Dominion 2018

9/6

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nešto razmišljam, garant će bit chantova za NJPW na MiTB.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Sherpa »

stavi jericho vs naito na bilo koji wwe show i imaš meč večeri (ne računam nxt). meni je meč bio baš odličan, bio je drugačiji nego veliki big japan mečevi

i to mi se sviđa, da je i japan odlučio malo začiniti. i ovo je taman. imamo različite mečeve sa čistim krajevima. ne treba nam neki dq finiš,
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST stavi jericho vs naito na bilo koji wwe show i imaš meč večeri (ne računam nxt). meni je meč bio baš odličan, bio je drugačiji nego veliki big japan mečevi

i to mi se sviđa, da je i japan odlučio malo začiniti. i ovo je taman. imamo različite mečeve sa čistim krajevima. ne treba nam neki dq finiš,
Pa mec je iznad 4*, sto je svakako visoka ocena.
I pametan je potez sto su mu dali IC titulu.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la TheViper »

Naito/Jericho je bio super, meni na razini Jericho/Omega. Jericho je opet imao sjajan heel i character work. Brawl je bio super, kao i napad pre matcha. Obojica su radili kao heelovi, sto je bilo pravo osvezenje. Pobeda Jericha je dobra odluka jer ostaje u Japanu, a Naito je zasticen jer je dobio low blow kada sudija nije video. ****1/4

Kasnije gledam Juniore i Bucks/LIJ.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la TheViper »

Goto/Elgin/Taichi je bilo zabavno, sa nekoliko dobrih spotova. ***1/2

Bucks/LIJ premasilo moja ocekivanja. Neverovatno dobra psihologija i fenomenalan selling Bucksa. Istakao bih spot kada su Bucksi uradili Superplex Sanadi, ali su u isto vreme dobili Double Powerbomb od Evila. Perfektno. ****1/4

Posle rucka gledam Ospreay/Takahashi i mozda jos po nesto. Kako mi je krivo sto nisam mogao da gledam live.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Sherpa »

@theviper razumijem te, pošto si si dio spojlao, al budi sretan što uopće možemo gledati ovakav kvalitetan wrestling

i zapitaj se, bi li gledao ovo da nikada nisi došao na forum?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la TheViper »

Iskreno ne bih, ti si mi bio preporucio Okada/Omega WK 11, a ostalo je istorija :D

Imam nekoliko pitanja, jel ova Never Openweight titula slicno kao sto je u WWE bila WHC? A drugo, zasto je Taichi (cini mi se) koristio oruzije tek kad sudija nije obradjao paznju, jer ako je 3-way No Dq match onda mozes da koristis oruzija bilo kada?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Sherpa »

Ovdje ti je no dq sam kad najave, kao omega vs jericho. A on je heel pa je varao
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Imam nekoliko pitanja, jel ova Never Openweight titula slicno kao sto je u WWE bila WHC?
Kako misliš?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la TheViper »

Mislio sam na vaznost, WHC titula je ranije bila druga najvaznija titula u WWE. Pa me zanima, jel ova nakon IWGP titule druga najvaznija, ili IC i US imaju vece vaznosti.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Po meni je ovo ranking
Heavyweight>IC>Junior Heavyweight>NEVER>US

Edit: zaboravia jr titulu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I još bitna razlika od WWE-a je šta svaka titula ima neku (neslužbenu) ulogu osim toga šta je midcard titula (uz IC titulu kao možda jedinu čistu midcard titulu)
NEVER- neslužbena strong style titula
US- neslužbena titula za mlađe wrestlere
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

NEVER je trebala biti titula za koju se mogu boriti svi, i juniori i heavyweighti, ali je postala titula za strong style hrvače
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST NEVER je trebala biti titula za koju se mogu boriti svi, i juniori i heavyweighti, ali je postala titula za strong style hrvače
Zapravo je tribala bit glazna titula zasebne NEVER divizije al to nikad nije realizirano. Onda je tribala bit općenito za mlade hrvače al nije ni ta ideja daleko došla, mislim da je primarno zbog Shibate i Ishiia postala Strong Style titula.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dominion 2018

Post Postao/la Sherpa »

Meltzer on this morning's WOR is gushing about Okada/Omega IV. "A lot of people said it's the best match they've ever seen in their lives--including me!"

Compares it to Misawa/Tsuruta from 1990 and Flair/Kerry Von Erich from 1984, in the sense that even though you know it's fake, it still feels entirely real. And you had the same element of fans crying in the building, treating it as real. People were going crazy in the subways in Osaka, acting like their home team won the Stanley Cup.

He said that after the previous Okada/Omega matches, he thought they were the best matches he'd ever seen, but that someday he knew they would be topped. Not this time.

"When this was over, my first thought was: 'This is the best match I will ever see.'"

Talks about all of the small details of the match, all of the callbacks to their previous matches. Mentions Okada's incredible dropkick from over an hour in, and the one Omega threw that was even better.

He says he can't definitively say that Okada's title reign was the absolute greatest ever, but that he believes it was the greatest post-1990 title reign. Mentions Kobashi's reign and Samoa Joe's reign in ROH as great modern title reigns.

Referring to the star ratings, Alvarez said, "Everyone freaked out about the Tokyo Dome match because allegedly the scale was broken." Dave responded, "Well... It was today!"

He says, "I don't think anybody else could've done this match. I think if you put AJ Styles in there, I don't think he could've done it. I think if you put Naito in there, Tanahashi, and you know, these guys are fantastic. I don't know that they could've done that at this level."
slika
Odgovori