Best of the Super Juniors 2018

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la AlenB »

deveti i deseti dan su napokon izašli
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW Best of Super Juniors 25 - Dan 9 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rezultati 31.5.
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la El Ingobernable »

Dan 5

Tiger Mask IV vs BUSHI - **3/4
Yoshinobu Kanemaru vs ACH - **3/4
Flip Gordon vs Taiji Ishimori - ***1/4
Will Ospreay vs YOH - ***3/4

Dan 6

Chris Sabin vs Marty Scrull - ***1/4
Ryusuke Taguchi vs KUSHIDA - NR
SHO vs El Desperado - ***1/4
Hiromu Takahashi vs Dragon Lee - ****1/4
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW Best of Super Juniors 25 - Dan 10 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

dan 5

Tiger Mask IV vs. BUSHI - A blok
Dosta solidan meč sa čistom, iako većim dijelom nezanimljivom akcijom. BUSHI je ponovo na trenutke bio jako zabavan, a na trenutke jako dosadan. Završni stretch je bio solidno odrađen iako nije bilo nešto puno napetosti. Iznenadila me pobjeda Maska, baš me zanima dokle će pobjeđivati. **1/2

Yoshinobu Kanemaru vs. ACH - A blok
Suzuki-gun napada prije zvona, kakvo iznenađenje. Standardan Kanemaru meč sa nezanimljivim control segmentom, ali povratak ACH-a u meč i završnica su ga izvukli do solidnog nivoa. ACH je bio jako dobar u ulozi underdoga. **1/2

Taiji Ishimori vs. Flip Gordon - A blok
Mišljenja sam da su mogli odraditi puno bolji meč, ali šta je tu je. Meč je trajao prekratko da bi imao onoliki control segment i onoliko rest holdova. Ali, završnica mi se jako svidjela i kraj me jako iznenadio pogotovo zbog toga što Flip nije niti završio svoj comeback. Bit će zanimljivo vidjeti rasplet situacije u A bloku. **3/4

Will Ospreay vs. YOH - A blok
Daleko najbolji meč ovog dana i najbolji performans za YOH-a na turniru do sada. Jako brz tempo, nekoliko baš sjajnih kontri i vrlo dobri nearfallovi i sekvence u stretchu. Svidjelo mi se kako je YOH prikazan u meču, bio je potpuno ravnopravan sa Ospreayem. Sve u svemu jako dobro. ***1/2

dan 6

Marty Scurll vs. Chris Sabin - B blok
Dosta dobar meč. Počeli su sa malo komedije koja je bila dobra i meni se, kao i publici, svidjela. Bilo je dosta lijepog mat wrestlinga u sredini i Scurllov heel work je bio solidan. Završnicu su isto dobro odradili iako je meni kraj bio prenagao i malo antiklimatičan. Očekivana pobjeda Martya, mislim da niko nije očekivao da on bude 0-3. ***1/4

KUSHIDA vs. Ryusuke Taguchi - B blok
S jedne strane mi se svidjelo, a s druge ne. Svidjelo mi se zato jer u svakom turniru treba biti ovakvih mečeva kako bi se prodala mogućnost da bilo koji meč može završiti bilo kada. A nije mi se svidjelo zbog toga što sam ovdje očekivao barem jako dobar meč, prošle godine su imali odličan. NR

El Desperado vs. SHO - B blok
Desperado me nastavlja iznenađivati. Ovdje je ponovo imao jedan veoma dobar performans sa dosta dobrim leg workom koji niti u jednom trenutku nije bio dosadan. SHO je naravno bio jako dobar kao i uvijek, iako je ovdje bio u nešto drugačijim ulozi od onih u dosadašnjim mečevima. I ovdje je pobjednik bio malo iznenađenje, očekivao sam Despya. ***1/2

Hiromu Takahashi vs. Dragon Lee - B blok
Kada su njih dvojica u ringu, možete očekivati samo ono najbolje. To su pružili i ovoga puta. Apsolutno sve mi se svidjelo ovdje, nije bilo nikakvog dugačkog control segmenta, samo ludi spotovi, sekvence (pogotovo one sa German Suplexima, to je bila čista brutalnost) i sjajne izmjene šamara. Svidjelo mi se Leeovo korištenje Naitovih poteza i ulazak u ring sa starom maskom Kamaitachija. Kada bih upoređivao sa prethodnim mečevima rekao bih da je bio negdje u rangu sa prošlogodišnjim turnirskim, ali male stvari kao što je bila Hiromuova ruka preko usta Red Shoesa kako ne bi count-outao Leea su ga učinile boljim. Lee neočekivano ide na 3-0, mislim da će uskoro početi gubiti. ****1/4
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sutra se vraća uživo :dance: :dance:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

dan 7

Tiger Mask IV vs. Flip Gordon - A blok
Dosta dobar meč izuzev nekih detalja kao što su Flipovi udarci ili izvođenje određenih poteza. Akcija je bila zabavna, imali su publiku i napetost na kraju i sve skupa, svidjelo mi se. Nisam očekivao da će Flip prekinuti Tiger Maskov streak ali bila je to dobra odluka, dosta ga jako bookiraju do sada.***1/4

ACH vs. YOH - A blok
Malo sam razočaran strukturom samog meča. Krenuli su dobro, ali sredina je bila previše isprazna sa vrlo malo zanimljivih stvari i jako sporom akcijom. Završnica je bila jako zanimljiva i izvukla je meč, ali mislim da bi total package bio puno, puno bolji da su išli raditi neki sprint-style meč sa neprestanom akcijom. **3/4

Taiji Ishimori vs. Yoshinobu Kanemaru - A blok
Dobar meč, iako nešto lošiji od prvog. Svidjelo mi se kako su to odradili bez previše varanja od strane Kanemarua i sa minimalnim brawlom u publici, to je dosta pripomoglo kvaliteti samog meča. Ponovo veliko iznenađenje što se tiče pobjednika, nisam ni najmanje očekivao da će Ishimori izgubiti dva meča zaredom. Nisam siguran koliko je Kanemaru bio dobar izbor za nanođenje poraza Ishimoriju, ali dobra stvar je što je to učinjeno roll-upom. ***

Will Ospreay vs. BUSHI - A blok
Još jedan dobar meč, iako smatram da je mogao biti dosta bolji da nisu išli standardnom BUSHI formulom kao do sada u ovom turniru. Napad prije zvona, dosadan i predug control segment i onda zanimljiva završnica. Ovoga puta je završnica bila bolja nego inače jer je u ringu bio Ospreay koji ima sjajne poteze pa mi je to meč učinilo dobrim. Itekako sam se iznenadio pobjedom BUSHI-ja, ni najmanje to nisam očekivao ovdje, mislio sam da će pobjedu nad Ospreayem dati nekome drugom. Bit će zanimljivo pratiti dalje. ***

dan 8

Marty Scurll vs. El Desperado - B blok
Poprilično nezanimljiv meč. Desperado se vraća svojim standardnim dosadnim izdanjima, a ni Marty ovdje nije bio pretjerano zabavan. Spor tempo, dosadan leg work i pokušaji varanja su isto bile loše stvari. Bezveze. **1/4

Dragon Lee vs. Chris Sabin - B blok
Jako mi se sviđa Sabinov run u ovom turniru za sada, svi mečevi koje je imao su bili jako dobri. I ovaj se može dodati na tu listu. Konstantno zabavna akcija sa lijepim tehničkim wrestlingom i odličnim highflying potezima. Sabin je prekinuo Leeov 3-0 niz, što je još jedno iznenađenje barem za mene. Ovaj turnir je pun iznenađenja. ***1/2

KUSHIDA vs. SHO - B blok
Super odrađen meč baziran na čistom wrestlingu, arm worku i sjajnim izmjenama poluga. Nisam baš očekivao ovakav stil meča, mislio sam da će ići sa dosta highflyinga, ali drago mi je što su krenuli u ovom pravcu. SHO je ponovo imao odličan performans, pokazao je da može biti sjajan i u ovakvom tipu meča, dok je KUSHIDA bio na nivou kao i svaki drugi put. Vrlo blizu odličnog meča, ali falilo mi je još nešto. Jako dobro u svakom slučaju. ***3/4

Hiromu Takahashi vs. Ryusuke Taguchi - B blok
Njihov meč sa New Beginninga prošle godine bio je odličan, tako da sam se radovao ovom meču. I bio je vrlo dobar. Neke stvari kao standardni početak sa brawlom u publici su mi zasmetale ali van toga, sve je bilo na mjestu. Taguchi je ponovo pokazao kako dobar može biti kada je ozbiljan, a Hiromu je bio pravi protivnik za to. Nearfallovi u stretchu su bili odlični i jako uvjerljivi. Hiromu je uzeo pobjedu kao što sam i očekivao, nadam se da ovo znači povratak na pobjedničke staze za njega. ***3/4
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la azo »

Dan 5
BUSHI vs Tigre Mask IV = 2.50
ACH vs Yoshinobu Kanemaru = 2.25
► Prikaži “Spoiler”
Taji Ishimori vs Flip Gordon = 3.25
► Prikaži “Spoiler”
Will Ospreay vs. YOH =3.50
► Prikaži “Spoiler”
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Melloo »

Poceo lajv dan
Gledal iko
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pogledam kasnije, preumoran sam da bi sad. Moram prestat planirat izlaske kad NJPW ima live showove :lol:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Melloo »

► Prikaži “Spoiler”
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Melloo »

Gotov Event
Finale sutra spremno
Jako dug event ali cijelo vrijeme zanimljiv
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la TheBesir »

Jebeno nisam odgledo ništa od dana 9.Ću odgledam sutra polufinale kad cijelo izađe i finale prekosutra.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la azo »

Dan 6

Marty Scurll vs. Chris Sabin = 3.50
► Prikaži “Spoiler”
KUSHIDA vs. Ryusuke Taguchi = 2.00
► Prikaži “Spoiler”
El Desperado vs SHO = 3.50

Dragon Lee vs Hiromu Takahashi =4.25
► Prikaži “Spoiler”
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori