Novi projekt

Kockarnica, be the booker...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Sherpa »

Kao što sam najavio, danas ću najaviti novi projekt kojeg je ProHrvanje zamislilo. To je projekt o kojem mi dugo govorimo i gdje nam je jasno kako bi nam itekako dobro došla pomoć zajednica - ideja je stvoriti podstranice za hrvače i hrvačice, staviti tamo info o njima samima, o njihovim programima i mečevima. Ajmo reći da bi to bilo stvaranje jedne velike baze podataka, skoro u wikipedija maniri.

Zašto to želimo? Želimo imati mjesto gdje će netko novi moći naći sve informaciji o (karikiram) John Ceni, o tome kada je krenuo, kakav je put imao, koliko je trofeja osvojio, koji su mu najbolji mečevi u karijeri, koji su mu najbolji fjudovi / programi u karijeri. Nama je jasno da možda svi trenutno znaju hrpu stvari o njemu, no osim što želimo da to bude aktualno, gledamo i godinama unaprijed. U nekom trenutku cena neće biti aktivan, želimo da naši budući fanovi, koji tek ulaze u taj svijet, doći i vidjeti na jednom mjestu sve o njemu.

Što od podataka želimo? Imamo dvije glavne osi - jedna je privatna, gdje želimo neke osnovne informacije, kao datum rođenja, dok je druga hrvačka - tu želimo gdje je sve nastupao (kod njega je prilično jasno), koliko ima titula, a onda uz razgovor skupiti najbolje programe (tipa tri ili četiri po hrvaču, uz kratak opis tog programa), kao i najbolje mečeve, po mogućnosti uz razlog zašto je došlo do tog meča. može i trivije (kao recimo: svaki do sada neuspješni muški pokušaj keširanaj money in the bank kovčega uključivao je John Cenu).

Koliko će sve to dugo trajati: dugo, jako dugo - pogotovo što će stalno dolaziti novi ljudi i što će se morati modificirati već napravljeno. no ideja je da ne žurimo. da kada krenemo obraditi hrvača da to napravimo temeljito. minimalno dva tjedna, vjerojatno i dulje. Ideja je na diskusiji, pošto imamo puno ljudi s različitim pogledima. i uz veliki naglasak da bi htjeli objektivnost koliko je to više moguće. Možda vi subjektivno ne volite john cenu, no objektivno je on jedan od najvećih u povijesti.

Koga bi prvo obrađivali. Ako ste za, test projekt bi nam bio baš John Cena. Generalno, WWE ljudi bi imali prioritet, realnost je da će prije netko tražiti informacije o wwe ljudima nego o NJPW / Impact / RoH.

Kako bi to sve vizualno izgledalo jednom kada bude gotovo? Još nismo sigurni, testiram par ideja na stranici dok ne nađem format koji mi najviše odgovara.

Vaše povratne informacije su, kao i uvijek, i više nego dobrodošle.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la ~MandyRose~ »

samo slobodno vi pisite i prevodite s Wikipedije, ja sam prelijen za to

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Sherpa »

pa nije poanta prevoditi wikipediju, niti bih to radio. poanta je naci najbolje stvari za svakog pojedinog hrvača i hrvačicu, stvoriti bazu podataka, kao što radimo i sa nominacijama najboljeg.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la AlenB »

Kakav je interes, ko je voljan pomoći? Što vas je više posla je pojedinačno manje. :)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la HunterDX »

Ovo je dobra ideja.
Poenta je da ovde imamo sve informacije.
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la StevoLopata »

Zvuči dobro, ja sam za što se tiče pomoći oko kreiranja/organiziranja svega
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la raptor1989 »

Dobra ideja. Nije problem kreirati nešto takvo, ali održavati toliku listu na dnevnoj ili tjednoj bazi mogao bi biti izazov. :think:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Sherpa »

razimijem zabrinutost, no nema tu što puno održavati

ajmo reć za WWEa, nakon PPVa sve što trebamo je dodati +1 na listu pojasa, ako je neki promjenio ruke

te s vremena na vrijeme updejtati listu najboljih programa pojedinog hrvača, što u zadnje vrijeme nije često. isto i za mečeve.

Da, dugoročno ima puno posla, no jednom kada se napravi baza sve je puno lakše, osim toga, lako john cena dođe na reviziju za par godina ;)
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Melloo »

Koliko se bude imalo vremena pomoci ce se :D kul ideja nesto izmedju wikipedije i cagematcha
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Sherpa »

e to je zapravo dobar opis, samo nećemo imati toliko detalja niti kao jedni niti kao drugi - imat ćemo samo ono važno. ideja je da tog važnog dođemo kroz raspravu

recimo, kada krenmo pričati o ceni svatko će imati priliku reći što su bili najbolji programi / mečevi u njegovoj karijeri
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Rio146 »

I to ide na prvi post u njenoj/njegovoj temi, ili?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Sherpa »

ne, nego na web stranice
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Rio146 »

E to bi već bio poso. Sviđa mi se.
Yes Sir!
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la azo »

Koliko sam ja razumio,na stranici bi bila podstranica tipa Kazuchika Okada i tu bi bila kao mini wikipedia njega,tačnije sve gore navedeno?
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Novi projekt

Post Postao/la Sherpa »

točno tako.
slika
Odgovori