Premier Liga 2017/18

engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2017/18
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la Wulf7X »

:lol: :lol:
► Prikaži “Spoiler”
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la TheViper »

Ove godine nisam nesto preterano pratio PL, pa me nesto zanima. Citam da mnogi govore da je Bellerin teska prevara od igraca i da je sve losiji i losiji, pa me zanima da li je to istina.

Meni je on pre par godina delovao kao igrac koji bi mogao da postane vrhunski desni bek, cak je i Barca zelela da iskesira veliki novac za njega.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la azo »

RK Brajton
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

hvala ti kapetane
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la HunterDX »

Evo zasto volim ovu ligu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

Nije sudio onu matićevu glupost ok penal, no kasnije, nije mogao ne suditi.

pokušavam shvatiti tko kod uniteda igra napadaca, no nemrem
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

Nadam se da je ovo bila zadnja utakmica mou na klupi

Primili iz penala, trebao suditi josh dva za chelsea

Moj pregled igraca kroz sezonu nesto malo kasnije.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Moj pregled igraca kroz sezonu nesto malo kasnije.
I ja to mozda uradim, ali sa igracima Milana :D ove sezone sam pogledao skoro sve tekme Milana, poslednji put sam to uradio 2011/12, nakon toga imao sam nekoliko bojkota.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nadam se da je ovo bila zadnja utakmica mou na klupi
potrošiće verovatno na leto još par stotina miliona na totalne promašaje od igrača i nekim čudom uveriti ljude da mogu nešto da osvoje sledeće sezone :?
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la Melloo »

Mou je 2011 bip potrosen trener
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

Evo ga, pregled sezone Uniteda, po brojevima. Ovo tu je moje mišljenje, imate pravo ne slagati se s njim.
  • 1 - David de Gea - ajmo biti realno. Ovaj čovjek je zaslužan za hrpu rezultata ove godine. Čovjek je po meni najbolji golman današnjice, njegov xG je van svake pameti. Po brojkama je trebao primiti 15 golova više nego što je primio. I što kazati o takvom golmanu? Meni je prokleto žao što on nema iza sebe malo more trofeja, naprosto je toliko dobar. Ne sjećam se toga, al kažu da je u jednoj utakmici pod SAFom igrao loše, Fergi je poslao rezervnog golmana na zagrijavanje, ovaj se skubicirao i od tada brani kao zmaj.
  • 2 - Victor Lindelöf - Ni sam nisam siguran što misliti, vidim potencijal u njemu, ali je imao jako puno kikseva ove sezone. Prije sam pri tome da neće biti top klasa nego da će biti.
  • 3 - Eric Bailly - Bio bi odličan da nije staklen igrač, ozlijede ga prate, a čini mi se da će to samo rasti. Bojim se kako niti on nije solucija iza koja nam treba.
  • 4 - Phil Jones - U nekim utakmicama izgleda kao da je najbolji stoper svijeta, a u drugima kao da je netko stavio balvana iz četvrte lige da igra u Unitedu.
  • 5 - Marcos Rojo - Nisam fan niti ću biti, a i broj njegovih utakmica govori o tome kako nije ono što nam treba
  • 6 - Paul Pogba - Dal je Pogba najbolji igrač Uniteda, mislim da je. No dal je opravdao novce koje smo dali za njega? mislim da nije, a sve više je pitanje i hoće li, pogotovo kada se govori o njegovoj prodaji. Pogba je igrač koji može napraviti vrhunski potez, ali isto tako igrač koji više živi za to da napravi fintu nego da bude jedan od najboljih veznih igrača svijeta. To ne znači da ne treba imati vic u igri, al driblat u svojoj polovici, samo zato da bi driblao, je nešto što moderni nogomet sve manje trpi. Pogba se mora pitati da li je zaslužio svoju plaću.
  • 7 - Alexis Sánchez - Nisam bio za njegovu kupnju, a svi moji strahovi su se ostvarili. U ovoj formaciji niti jedan napadački fokusiran igrač ne može uspjeti i izgledat će ko rupa. Izuzev par utakmica, izgledao je. To je igrač koji ne igra obranu (a igrač s idućim brojem je bio svojedobno prodan u united zbog toga). Dobio je najveću plaću, unio probleme u svlačionicu te je još jedan od onih koji nije zaslužio svoju plaću.
  • 8 - Juan Mata - Meni je Mata nevjerojatno drag igrač, baš ga volim. No realnost je da jako oscilira, nekada je nevidljiv, drugi puta je jedina udarna igla na terenu. Obrana mu je slaba, al volim što se trudi. bojim se kako će ga prodati, ne želim to, mislim da uz prave postavke može puno više.
  • 9 - Romelu Lukaku - Čovjek je dao 27 golova ove sezone. Odradio je svoj posao. Ja sam zadovoljan, mislim da je bio dobra kupnja i mislim da će biti još bolji u sezonama koje dolaze
  • 10 - Zlatan Ibrahimović - Moj veliki problem sa Zlatanom je to što je on bio jedina opcija za napadača koju smo imali, tako da Lukaku nije mogao na pauzu. što je apsurd kada smo znali da ga pol sezone neće biti i da koketira sa MLSom. Nije mogao, godine su učinile svoje. hvala mu za prošlu sezonu
  • 11 - Anthony Martial - drugi strijelac lige kojeg očigledno trener baš nije preferirao. Bojim se kako odlazi, što je velika šteta, pošto mislim da se je trebao bolje razviti, no da je imao krivog trenera za to.
  • 12 - Chris Smalling - puno bolji napadač nego stoper. Nekada igra dobro, nekada loše, također jako oscilira, nije pouzdan
  • 14 - Jesse Lingard - najbolji igrač uniteda kada ima prostor od 10 metara radijusa kada nema nikoga oko njega, ili kada u punom šprintu ide jedan na jedan. To je jedino što zna, trčati, i slaviti pogotke s pogbom, kako taj igra za Englesku repku?
  • 15 - Andreas Pereira - nije igrao
  • 16 - Michael Carrick - hvala kapetane, godinee i zdravstveni problemi su učinili svoje
  • 17 - Daley Blind - mislim kako sam ja jedini koji njega voli. ja mislim da mi nemamo igrača koji zna poslati dugu i preciznu loptu kao on, no isto tako mi jasno kakva truba zna biti
  • 18 - Ashley Young - žrtvovan zbog pozicije, prema naprijed je bio puno bolji nego prema iza, no i prema iza je puno dao. mislim da je odradio dobru sezonu, no pozicija je deficitarna
  • 19 - Marcus Rashford - Meni je pomalo žao vidjeti što je Mou od njega napravio, mislim kako bi pod nekim drugim puno bolje napredovao, pošto je žrtvovan zbog drugih, a pokazao je kakav može biti u onoj utakmici protiv Liverpoola.
  • 20 - Sergio Romero - rezervni golman, nije baš puno branio, kad je, odradio je dobro
  • 21 - Ander Herrera - loš početak sezone, dobar nastavak, jedan od najboljih kada trebamo flastera u momčadi. Srce neupitno, no kada pogledaš brojke, koliko malo duela dobiva... što kazati
  • 22 - Henrikh Mkhitaryan - na žalost prodan, ne slažem se s tom odlukom
  • 23 - Luke Shaw - čovjek odigra vrhunsku utakmicu, iduću je na klupi. Trener ga zbilja ne voli, a mogao bi biti baš ono pto nam treba
  • 25 - Antonio Valencia - Što već o njemu nije kazano? Vrhunski je odigrao ovu sezonu. pokazao je kako usprkos godinama može jako puno doprinjeti
  • 27 - Marouane Fellaini - belgijsko drvo koje moraš voljeti, zato što je loš. al zbilja je.
  • 31 - Nemanja Matić - Imam dva načina gledanja na njega. U jednom je on dobra kupnja pošto smo dobili prilično standardno prvotimca, u drugom je on loša kupnja pošto smo kupili starog igrača koji nam nije donio prevagu. United je top klub, smije li si dopustiti da ima igrača koji je skoro pa sterilan prema naprijed? Nema kod njega dugih lopti u dubinu, ima samo povezivanja redova iza. Pokriješ one kojima treba dodati i anulirao si i njega. bio je problem i to što je igrao svaki vražju utakmicu, a sredinom sezone je njegov umor bio i više nego očigledan. Možda sam navikao n SAFa koji kada je kupio igrača u godinama taj je donio prevagu, kao recimo RVP, Matic po meni nije. al nije on kriv, on je bio odličan za ideju trenera, samo je ta ideja zastarjela
  • 36 - Matteo Darmian - još jedan od onih koje je trener ignorirao, a mogao je u njemu dobiti vrhunskog igrača
  • 39 - Scott McTominay - dečko ima 21 godinu, pokazao je kako ima mana u njegovoj igri, kako mu fali zrelosti, ali isto tako da bi mogao biti vrhunska centralna radilica kakva ekipi treba.
Mou - nisam ga htio, želim njegov odlazak od kada je došao. Sevilla nam je pokazala da smo lani osvojili Europa ligu samo zato što oni nisu igrali, prerano ispadanje u LP, drugo mjesto iza povijesno dobrog city je u jednu ruku dobro, no u drugu, kada pogledaš kako su igrali neke utakmice, gdje su izgledali kao trećeligaš koji se brani od prvoligaša, je način na koji ne želim da klub igra. potrošio je silne milijune na igrače koje prodaje čim odigraju jednu lošu, i one koje je pretplatio, te nisu pružili traženo. mislim da neće donijeti titulu ni dogodine ako ostane, samo će potrošiti još milijuna. poraz u fa kupu nije sramota, problem je što smo pokazali gotovo ništa.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la TheViper »

Mislim da znam zasto Mou ne voli Shawa. Kada je bila prica da li ce preci u United ili u Chelsea Mourinho je cini mi se izjavio da ne moze 18-godisnjak da ima istu platu kao i ja, zato je Shaw otisao u United, a Chelsea se odlucio za Felipe Luisa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

To samo potvrđuje da je mou isključivo ego i da je jedini fergi mogao držati 'ja imam veću plaću od svih'. što je realno jedini način da budeš šef.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la TheViper »

Izgleda da je Emery novi trener Arsenala.

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la azo »

@Sherpa sa dosta stvari se zapravo slažemo kada je Unitedova ekipa u pitanju...nije baš tako česta situacija...Pogotovo sto se Moua tiče...budem i ja uradio nakon finala...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori