Stevo Lopata

Wrestling e-fed
Odgovori
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Stevo Lopata, 18, 185cm, 92kg

Uvodna pjesma:


Finisheri: G2S u PK i vrata Babilona (anaconda vise)


Metalik plave oci, duga kosa do ramena vecinom vezana u rep, mrsavija osoba, ne toliko izdefinirane grade kakva se inace vida u sportu, no ipak vidno snaznija od prosjecnih ljudi te dobi, odijevanjem podsjeca na heavy metal scenu kasnih 80-ih sa svojim trapericama kombiniranim s merchandise majicama bendova, te neizostavnom koznom jaketom.

Stevo je od malih nogu obozavao nogomet. Velik dio ranog djetinjstva je provodio pucajuci na improvizirane golove u svojem dvoristu I gledajuci nogomet na televiziji. Nogometni uzor mu je bio Ronaldinho, kojeg je tako iscekivao svakog vikenda na svojem malom ekranu kada bi igrala Barcelona. Nije bilo te sile koja bi ga odvukla od televizora u tim trenutcima. Gledajuci svoj prvi el clasico, cvrsto je odlucio da ce postati nogometas, kao I njegov idol. Vec u 11. Godini je poceo trenirati u lokalnom klubu, gdje je pokazivao svoj raskosni talent u veznom redu. Trener ga je u 13. Godini premjestio medu stariju generaciju, gdje je ispao u najmanju ruku ravnopravan. Njegov san se konacno poceo formirati u stvarnost kad je pozvan u prvu momcad kluba sa samo 16 godina. Imao je dosta srece s tim pozivom, buduci da je gripa zahvatila nemal dio momcadi. Prva profesionalna utakmica je prosla savrseno, pogotkom I s dvije asistencije. Trener ga je zapazio I dao mu jos jednu priliku kao starteru. Tad je sve zapocelo. Dobrim utakmicama nosio je tim prema visem rangu, toliko zeljenom ulasku u 2. Hnl, cak su I novine pocele izvjestavati o cudesnom klincu. Glasine su bile da ce tadasnji prvoligaski prvak poslati ugovor Stevi na kraju sezone, no iznenada, bajci dolazi kraj. U pretposljednjoj utakmici sezone, protivnicki igrac, koji je cijelu utakmicu bio zaduzen za Stevu, napravio je fatalnu gresku. Pustio je Stevu po boku. Jedino sto je mogao napraviti je mesarski start s leda, koji je ostavio Stevu onesvijestenog na podu. Probudio se u bolnici s blazim potresom mozga I prijelomom desne, jace noge. Imao je velike srece, buduci da mozak njje osjetio nikakve dugorocne posljedice, a prijelom je bio na samo jednom mjestu, te je kompletan oporavak bio moguc. 7 mjeseci je Stevo cekao na svoj povratak, da bi ga docekao novi trener koji ga nije ni htio stavljati u igru. 7 mjeseci je Stevo samo zivio za trenutak kad ce se vratiti na travnjak, da mu ne bi bila pruzena ni nova prilika. Osjecao se izdano. Kompletno je prestao pratiti nogomet na neko vrijeme, jer ga je rana jos previse boljela. Okrecuci programe na televiziji, iznenada je zastao. Vidio je borbu 2 covjeka u ringu, koja ga je zapanjila. Osjecao se kao da je otkrio novi smisao u svom zivotu. Sljedecih tjedana Stevo je samo gledao wrestling, ulazio dublje I dublje u taj sport, popunjavajuci nedavno nastalu prazninu u svom srcu. Otkrio je da se odrzava event u gradu na 3h voznje. Odlucio je ici. Odusevljeno je gledao borbe, a za vrijeme main eventa je odlucio da se definitivno zeli ovim baviti. Sacekao je organizatora poslije eventa I tako otvorio novo poglavlje u svom zivotu

Tl;dr bivsi perspektivni nogometas, kojemu je karijera propala nakon slomljene noge, zbog tog sto mu novi trener nije ni htio dati novu priliku, procijenivsi ga kao cudo na jednu sezonu. Slučajno nalijeće na wrestling koji popunjava rupu nastalu svojim odlaskom iz profesionalnog nogometa. Odlučuje da je wrestling njegova budućnost za vrijeme prvog BWA eventa
Zadnja izmjena: StevoLopata, dana/u 28 svi 2018, 09:20, ukupno mijenjano 6 puta.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Drago mi je da i ti sudjeluješ :clap: :clap:
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1305
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la Igor »

Đizus krajst Stevo, ufurao sam se u čitanje i mislim si kako dobra real life priča i onda vidim na karaju BWA, jebemti keyfabe.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Osvrnem se oko sebe. Leon je i dalje van ringa nakon Lujinog suicide divea. Lujo se polako uzdize, moram djelovati brzo. Ushigoroshi na Luji i brza tranzicija u Anaconda Vice. Gubim kontakt sa stvarnosti, Lujino tesko tapkanje na moje rame, Leonov ocajnicki pogled s aprona, ne stigavsi se popeti na vrijeme, a sve to dok publika divlja u pozadini. Tek me zvuk zvona koje oznacava kraj meca vratio nazad u realnost. Sudac podize moju ruku, imam sansu za pojas i to nakon svog debija! I dalje u ekstazi, ne znajuci je li se ovo stvarno dogada ili zapravo sanjam, polazim u backstage. Hrvoje mi pruza ruku govoreci: "sad si u igri momak". Odlazim u svoj kutak arene odgledati 6 way mec izmedu pobjednika u proslom eventu, otkriti svog izazivaca. Mujo je izgubio, te je postao moj iduci protivnik. Na prvu mi se cini da je izgubio premekano, no zaboravljam da ga je Oliver ranije mucki napao s leda. Interesantna prilika da se dokazem, da pokazem da pripadam ovdje, a ne da sam samo jos jedan propali pokusaj u tranziciji sportova
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Beživotno gledam strop dvorane, Mujo mi je izbio sav zrak iz pluća pri Suicide Diveu. Osjećam kako me grabi, pokušava podići, te na kraju ubacuje u ring. Sudac je već došao do 7 u odbrojavanju, te sam očekivao da će Mujo pokušati iskoristiti moju umrtvljenost svakog trenutka. Sudac nastavlja brojati. 8. 9. Nešto je sumnjivo. 10.

Dok mi sudac diže ruku, vidim Olivera kako kao zmija izlazi od ispod ringa i nemilosrdno mlati Muju. To ljudsko smeće mi je upravo uništilo meč. Nema šanse da ću ga pustiti, višestruko će ovo zažaliti. Prvo mu sakatim nogu, a potom i zaključam cross arm breaker na njegovo iznenađenje što sam se uopće drznuo napasti ga nakon što mi je "poklonio" pobjedu. Ta jadna izlika od čovjeka je počela tapkati nakon samo 10 sekundi, no nisam imao namjeru pustiti, sve dok me sudac nije odvojio od njega. Instantno tražim mikrofon. 'Ovo nije način na koji sam htio osvojiti meč, dobiti zato što je Oliver podmuklo napao mog protivnika. Protivnika koji je bio ozlijeđen, koji je usprkos ozljedama odlučio odraditi meč i dati sve od sebe u njemu. Ja znam kako je to izgubiti snove zbog ozlijede, i nisam osoba koja će to napraviti drugome. Zato tražim da se ovaj meč ponovi' .

Čekao sam potvrdu bilo koga, suca, Hrvoja, pa barem i publike, no onda sam osjetio hladno željezo na svojim leđima. Prvi put me bacilo na koljena. Drugi put, direktno na pod. Poslije svega što sam pretrpio u meču, nisam više imao snage za podizanje. Nepoznata osoba me izbacila iz ringa. Zadnje što sam vidio je mutan lik u zelenom dresu, te kako sam padao u nesvijest, Mujo do mene.

Probudio sam se u backstageu s fizioterapeutom do sebe. Prvo što mi je bilo na pameti je Luja. Zadnji put je pao od moje ruke. To govno se neće izvući tako lako kako zasigurno misli. Vidjet ćemo koliko će biti samouvjeren i zadovoljan samim sobom kad mu zadnji zvuci koje može čuti budu krckanje njegovih vlastitih kostiju pred lom.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Azuriran post s uvodnom pjesmom i potezima
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Imamo wrestlera koji ima vlastiti "gong". 21-0 u Domu Sportova stiže.
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Epizoda 4

Dasher se zalijeće prema meni u nekakvom ludom pokušaju clotehslinea, no izgleda ne vidi, ili ne želi vidjeti suca isprid mene. Srušio je suca kao ništa, dok je nastavio ići prema meni. Hladno željezo na leđima. Luja. Opet se taj mućak našao na mom putu. Dasher me brzinski preokreće na leđa i pokušava pinnati. Ulažem svu svoju snagu u taj jedan kickout, no ne uspijevam. 1, 2, 3. Prošli put se uspio izvući neokrznut, no ne i ovaj put. Ležat ću na podu dok ove dvije propalice slave svoju "pobjedu". Opet mi prilazi sa stolicom, ovo je trenutak. Jedan kirurški smješten udarac u potkoljenicu ga baca na pod, a stolica pada točno pod moje noge. Ne mogu odolijeti, neka malo kuša svog lijeka. Jedan mesarski udarac po leđima ga dodatno svaljuje na pod, no bio je preblizu konopcima, uspijeva izaći iz ringa i počinje trčati. Ganjam ga što brže mogu, no prebrz je. Dolazim do parkinga gdje samo vidim jedan malo stariji Volkswagen Passat i figuru koja mi s vozačkog mjesta pokazuje srednji prst. Još jedanput se izvukao, no moći zauvijek bježati
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Epizoda 5

"...Last man standing pizdo." Vidno frustriran, bacam mikrofon na pod, slušam reakciju publike. No onda, oni iznenada počnu vikat "leđa", dovoljno poznato otprije. Okrenem se, samo da bih vidio tu narkomančinu kako se smijulji sa stolicom, gestikulirajući mi da ću ja biti taj koji će ostat na podu za tjedan dana. Zalijećem se na njega, no očigledno je predvidio tu opciju, samo je izašao iz ringa i nastavio s provokacijama sve dok nije izišao. Osjećam nekakvo zadovoljstvo u sebi, zamišljajući kako taj njegov smješak prelazi u grimasu boli i patnje, prisjećajući se njegovog mahnitog tapkanja otprije 3 tjedna
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Epizoda 18

Buđenje. Jedino što osjećam su tupa bol u zatiljku glave i malaksalost u koljenima. Ne znam gdje sam, što se događa, ni koliko dugo je prošlo od one večeri. Možda samo par sati, možda par dana, ako ne i tjedana. Ako sam u išta siguran, to je da se moram izvući iz trenutnih okova. Tko god da je odgovoran za ovo, očigledno je svjestan s kim ima posla. Platnena vreća koja propušta samo mali dio zraka svjetla kroz svoju tkaninu mi je prebačena preko glave, a ruke čvrsto svezane lisicama iza leđa, te noge povezane lancima s čvrstim utegom koji otežava apsolutno ikakav pokušaj kretanja. Nedugo nakon buđenja, jedan od šupaka odgovornih za nadzor mi skida vreću s glave, praktički istovremeno s paljenjem zatupljujućeg svjetla usmjerenog direktno u lice. Nisam se stigao ni osvrnuti, jer u roku od par sekundi me kao običnog gmaza na pod baca vatrogasni šmrk. U pozadini sam čuo nekakav govor, u veliku ruku nerazumljiv zbog trenutne situacije, ali uspio sam razabrati dio. "Dobrodošli u Remetinec"
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Epizoda 19

Uslijedili su sati u uskoj samici, u kojoj je improvizirani "WC", odnosno jednu veliku rupu s odvodom, i krevet odvajala samo ogromna nakupina plijesni, posljedica nehumane količine vlage u čitavoj tamnici. Svjetlo je bilo luksuz, koji sam dobijao samo putem malih rupica za zrak u vratima. Nakon dosta vremena, agresivno su ušla dva tamničara i pokušali su me iznijeti van. Na instinktivni pokušaj odupiranja, jedino što sam dobio je udarac pendrekom u rebra, koji me ostavio bez zraka. Ostavljen sam pred velikim željeznim vratima, koja su predstavljala ulaz u improviziranu dvoranu ovog pakla. Prošavši kroz vrata, vidio sam veliki ring u sredini i publiku, ograđenu velikom, zahrđalom ogradom od nas. Ubrzo su za mnom došli Mujo, prema kojemu nisam stigao uputiti ni riječi zbog zaštitara koji su bili između, te Luja, i na kraju Oliver. Iz prostorije iznad nas, oglasio se sređen čovjek, koji se doimao kao glavni kolovođa sveg ovog. Dok je pričao svoje, samo sam zamišljao u glavi kako mu poravnavam taj prćasti nos i nabijam dio njegovih naizgled savršeno bijelih zubi u grlo. Nakon govorancije, zaštitari su nas zasebno vodili nazad u naše samice. Izgleda da se jedina slamka spasenja nalazi u uspješnosti u ringu. Iako smo već više puta imali mečeve protiv Luje i Olivera, i dalje se osjećam kao na potpuno nepoznatom terenu i bojim se posljedica ukoliko izgubimo. Luja i Oliver moraju pasti.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Stevo Lopata

Post Postao/la StevoLopata »

Epizoda 20

4 zuba, krvavo desno oko na koje jedva vidim, porezotina koja s čela prelazi preko ranjenog oka do ruba čeljusti, skrhana hrskavica nosa, te tremor u desnoj ruci od šoka i poraz. Od svega toga, najviše boli način na koji smo izgubili. Manjak koordinacije u ključnom trenutku je presudio sve, iako su nas potencijalno samo sekunde dijelile od pobjede. Takve stvari se ni inače ne smiju događati, pogotovo ne ovdje, gdje jedan ovakav meč potencijalno čini razliku između života i smrti. Prvi prioritet mi mora biti naći se s Mujom i analizirati cijeli ovaj meč, ili bar dijelove kojih se sjećamo, te raspraviti drugi prioritet. Vraćanje pojaseva svojim vlasnicima.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Odgovori