Biblija

Citati iz Biblije

Interaktivna zabava
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la ~MandyRose~ »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Hehe da li obrisati temu ili je ostaviti da nas malo decko zasmejava :think:
ja podrzavam slobodu govora, neka ostane :D
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Mary »

Smeta li tema clanovima koji su druge vjere? Ako da, izbrisati cemo ju.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Roman Empire »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Smeta li tema clanovima koji su druge vjere? Ako da, izbrisati cemo ju.
Je li to vriđanje Biblije? Da, jer ako može budizam i hinduizam te razne druge istočnjačke religije, onda može i Biblija. Iovako je ovo tema koja se raspravlja SAMO O BIBLIJI. NIŠTA IZVAN NJE. Ako ćeš izbrisati ovo, obriši i budizam, kongfucionizam, isto tako i islam. Ako oni mogu pisati o tone zašto ne bi i ja o Bibliji. Šta je Biblija nešto posebnija od drugih da ju se izbacuje, ako je, onda i ja idem van foruma? Kako vam više sneta Biblija, a manje Vede, Ku'ran i ostale svete knjige. Rekao sam ako izbrišete izbriši i sve ostalo. Biblija je za neke tekst, a za neke skup pravila?
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Roman Empire »

...skup pravila!
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Biblija je knjiga, i tema je napravljenu pod tematikom o knjigama. Iako nitko nije radio teme za te ostale religije, sve to spada pod istu temu "Religija"
WENDY CHOO GANG!

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la emirates »

Nema niti jedna druga tema o nekoj Svetoj knjizi na forumu ljudino :mrgreen: Ne zato jer neko mrzi vjeru ili religiju, vec iz estetskih razloga jer imamo jednu temu namjenjene za vjerske/duhovne teme. Ali sto se mene tice, navijam da ova tema ostane.
Zadnja izmjena: emirates, dana/u 06 svi 2018, 17:04, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Koliko znam nijedna druga sveta knjiga nema vlastitu temu, a temu za religiju već imamo.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Melloo »

Ma ne smeta dok nas frajer nasmijava :mrgreen:
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Mary »

Roman Empire navedi mi linkove od svih tih drugih tema i ja cu ih izbrisati. Ti si Bibliju upravo izdvojio, i pokusao da uradis nesto posebno otvarajuci ovu temu. (Ne okreci bez veze pricu, pravnica sam nitko ne zna okretati istinu bolje od mene. :mrgreen:)
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Roman Empire navedi mi linkove od svih tih drugih tema i ja cu ih izbrisati. Ti si Bibliju upravo izdvojio, i pokusao da uradis nesto posebno otvarajuci ovu temu. (Ne okreci bez veze pricu, pravnica sam nitko ne zna okretati istinu bolje od mene. :mrgreen:)
sada znam koga kontaktirati kada napravim neko sranje na cesti jer ne znam voziti auto od straha

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
ninomrki
Rank 4
Rank 4
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 stu 2016, 23:10
7
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la ninomrki »

Potom ode Juda s bratom Šimunom i pobiše Kanaance koji su živjeli u Sefatu i grad izručiše »heremu«, prokletstvu. Zbog toga se grad prozva Horma. Ali Juda nije uspio zauzeti Gaze s njenim područjem, ni Aškelona s njegovim područjem, ni Ekrona s njegovim područjem. Jahve bijaše s njim te on osvoji gorje, ali ne mogaše potjerati onih u nizini jer imahu željezna kola.
Knjiga o sucima 1:17
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Rio146 »

Romane brate, zašto izdvajaš iz konteksta, i ne odgovaraš kad te ljudi nešto pitaju?
Yes Sir!
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1305
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Igor »

@Roman Empire

Ovo je forum o kečerima a ne kršćanski portal, imamo temu o religijama svim zajedno, sve se tamo može raspraviti šta ima. Iako po mome ovu temu se može prebaciti u Science Fiction.

I evo ti nešto iz Biblije pa malo prouči.

“I wanted to ask you a couple of questions while I had you here. I’m interested in selling my youngest daughter into slavery as sanctioned in Exodus 21:7. She’s a Georgetown sophomore, speaks fluent Italian, always cleared the table when it was her turn. What would a good price for her be?

“While thinking about that, can I ask another? My chief of staff, Leo McGarry, insists on working on the Sabbath. Exodus 35:2 clearly says he should be put to death. Am I morally obligated to kill him myself or is it OK to call the police?

“Here’s one that’s really important, ‘cause we’ve got a lot of sports fans in this town. Touching the skin of a dead pig makes one unclean, Leviticus 11:7. If they promise to wear gloves, can the Washington Redskins still play football? Can Notre Dame? Can West Point?

“Does the whole town really have to be together to stone my brother John for planting different crops side by side?

“Can I burn my mother in a small family gathering for wearing garments made from two different threads?

“Think about those questions, would you?
GENERALNI MENAĐER
ninomrki
Rank 4
Rank 4
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 stu 2016, 23:10
7
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la ninomrki »

Ako tko imadne opaka i nepokorna sina koji neće da sluša ni oca ni majke – pa ni onda pošto ga kazne – neka ga njegov otac i njegova mati odvedu starješinama svoga grada, na vrata svoga mjesta, i neka kažu gradskim starješinama: ‘Ovaj naš sin opak je i nepokoran; neće da nas sluša; ništarija je i pijanica.’ Potom neka ga svi ljudi, njegovi sugrađani, kamenjem zasiplju dok ne pogine. Tako ćeš iskorijeniti zlo iz svoje sredine: sav će Izrael to čuti i bojat će se.
Ponovljeni zakon 21:18
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Biblija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

23 From there Elisha went up to Bethel. As he was walking along the road, some boys came out of the town and jeered at him. “Get out of here, baldy!” they said. “Get out of here, baldy!” 24 He turned around, looked at them and called down a curse on them in the name of the Lord. Then two bears came out of the woods and mauled forty-two of the boys. 25 And he went on to Mount Carmel and from there returned to Samaria.
slika
Odgovori