NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Početni segment je bio dobar svako je pomalo pričao na mikrofonu kasnije smo vidjeli meč između Adama Cola i Oneya.Imali su zanimljiv meč onda se umješao ostatak Undisputed Ere i uništili Lorcana i Burcha,bilo je dosta zanimljivo.
Heavy Machinery vs Tino&Ridick je bio odlilčan meč.Tino je pri kraju meča otišao i ostavio Ridicka,vidjećemo šta će se dalje izdešavat kod njih dvojice.
Tomasov napad je bio odlilčan u jednom trenutku se i on ugledo na Nakamura al on je udario nogom :D
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Gargano na nosilima

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

epizoda s prigodnim squashevima i jako dobrim main eventom

Kona Reeves mi se ne sviđa pretjerano, najavljivali su ga zadnjih tjedana i valjda će ga predstaviti kao big deal, ali ne ostavlja neku posebnu impresiju baš

ono što mi se dopada je novi TM-61 ovaj puta su varali da bi došli do pobjede, mogao bi taj heel turn biti zanimljiv

izgleda da grade Dakotu kao sljedećeg izazivača, što bi moglo biti dosta zanimljivo, svidjela mi se konfrontacija s Borne

Candice je izgubila što mi se svidjelo jer je izgleda psihički slomljena nakon onoga što se dogodilo s njenim mužem
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Lorcan i Burch na strani Petea Dunnea

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Jako dobra epizoda NXT-a, pogotovo početak i kraj. Ricochet i Dream su imali jedan zanimljiv segment s odličnim promo workom, preporučam da pogledate ovo. Publika je također bila vrlo uključena. Ovo je prvi puta čini mi se da je Ricochet dobio mikrofon u ruke u NXT-u i ostavio je dobar dojam.

Nećete se baš razveseliti ako ste u Ohno/Ciampa meču očekivali žustru i brzu akciju, ali s neke psihološke i storytelling perspektive, ovo je bilo izvanredno. Toliko snažna priča je ispričana gdje Ohno pokušava osvetiti svoga prijatelja, čak koristeći Ciampine prljave taktike kako bi ga pobijedio u vlastitoj igri, ali Ciampa je to već maturirao, a Ohno se nije uspio nositi s time i izgubio je. Izvrsno. ***1/2

Ovo između su bili solidni squashevi.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Kassiusov pokušaj osvećivanja Gargana

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Cijei show je bio zanimljiv,pogotovo War Raiders vs Heavy Machinery preporučujem svima da odgledate,a i ženski dio.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Dosta dobra epizoda ove sedmice, naravno izdvaja se Ciampa-Ohno koji je imao odličan storytelling, te Ricochet-Dream segment. Sve ostalo je bilo solidno-dobro.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

NXT epizoda kao i obično dominira :D
Zanimljivo je to što je Ciampa ušao sa Garganovom entrence mjuzik početni segment je bio dobar.
Svidjelo mi se to što je Sullivan prekinuo meč možda bi mogli gledat Fatal 4-way za titulu.
Reeves i Mendoza su imali dobar meč,Reeves odnio pobjedu očekivano.
Main Event je bio dosta zanimljiv pogotovo zbog odnosa dosta bi bilo zanimljivo da Oney i Burch idu na tag team titule a Dunne i Cole title vs title.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

opet su odlični bili početak i kraj, sredina više manje solidna, Reeves mi je mnogo bolje sjeo ovaj puta nego prošli. Sullivanov napad je zanimljiva odluka, ali onaj malo dio Dream/Ricochet meča je pokazao da mogu imat fantastičan meč, tako da želim to. Candice je bila super za mikrofonom. Burch je pinnao prvake, stoga pretpostavljam da su time postavili meč za titule što bi moglo biti super.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Šamar upozorenja

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Nesretni slučaj

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

NXT Epizoda još jedna iza nas a i ova je bila dobra.

Heavy Machinery vs TM61- Meč je bio dobar imali su nekih desetak minuta odradili su dobar posao za to vrijeme.TM61 opet dobio meč na prevaru (ako se ne varam,prosle sedmice su na isti način dobili Street Profitse).Sve u svemu jedan dobar meč.

Kairi Sane vs Lacey Evans-Meč sa dosta akcije,oboje su imale svoju dominaciju u meču što im je dobro išlo.Iznenadila me pobjeda Lacey Evans mislio sam da će je Kairi lagano oderat al ova pobjeda Lacey je dobro došla.

Velveteen Dream&Richochet vs Lars Sullivan-Na početku meč njie bio ništa specijalan bez poteza i akcije onda su malo ubrzali tempo,ušli su obojica napali Sullivana bilo je par High Fly Poteza,svidjelo mi se kako su Dream i Richochet radili u timu imali par minuta dominacije ali ništa posebno.Ključni moment se desio kad je Dream izdao Richocheta što je donijelo pobjedu Sullivanu a i vjerovatno novi feud između Richocheta i Velveteena.Ovo je dobra odluka jer bi pobjednik išao na titulu a mislim da ćemo dobiti jedan dobar meč i feud između njih.

Gargana&Ciampa&Candice Segment-Vidjeli smo povratak Gargana koji se vratio nakon napada Ciampe na njega.Malo je pričao o bućnosti.Onda se pojavio Ciampa i upozorio ga na moguće posljedice borbe.Johnnys su spriječile sudije i Candice.Johnny je krenuo na Ciampu koji ga je odbio i Gargano je slučajno nasrnuo na Candice,a Ciampa pobjegao.Odličan segment za nastavak njihovog feuda.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Uh odlična epizoda

Opening segment je zapravo bio jako dobar, Sullivan uopće nije bio loš na mikrofonu. Može i bude dobar meč na Takeoveru. Squash mečevi su bili solidni. Jako mi se svidjelo kako je Gargano uletio za vrijeme EC3 meča da najavi svoj meč s Ciampom jer jednostavno nije imao strpljenja čekati. Dream i Ricochet su opet pokidali, predobar feud imaju, kako je samo moćno izgledalo kad je Ricochet preletio preko užadi i dočekao se na noge i došao Dreamu. Uh. Main event je bio super, stvarno su dobro odradili ovu priču gdje je Kai objekt na kojem je Baszler iživljava tjednima, a Dakota nema hrabrosti da pruži otpora. I sad je napokon u ovome meču to napravila. Stvar s Nikki Cross je još bolja, apsolutno ima smisla da je ona sljedeći izazivač pošto ona može biti jedina kog se Baszler istinski boji. Sjajno
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Nikki Cross "osvojila" Women's titulu

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori